image
Pārbaudi caurlaides derīgumu!

Par caurlaides reģistrāciju var pārliecināties, ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru. 

ceturtdiena, 16.marts, 2017
image
Atsākta Kauguru sporta zāles ekspluatācija

Saskaņā ar inženieru kompetences centra SIA “CMB” sertificētu būvinženieru atzinumu no pirmdienas, 27.marta, atsākta Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zāles Kauguros ekspluatācija. 

pirmdiena, 27.marts, 2017
image
Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana Jūrmalas pilsētas domes vēlēšanām

2017. gada 3. jūnija Jūrmalas pilsētas domes vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstus Jūrmalas pilsētas vēlēšanu komisijai varēs iesniegt no 14. līdz 23. aprīlim.

piektdiena, 24.marts, 2017
image
Aicina pieteikt projektus sabiedrības integrācijas pasākumu organizēšanā

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa otro atlases kārtu un aicina pieteikties interesentus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai sabiedrības integrācijas pasākumu organizēšanā.

pirmdiena, 27.marts, 2017
image
Aicinām pieteikt vides izglītības projektus

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludina iniciatīvas projektu konkursa otro atlases kārtu un aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai vides izglītības aktivitāšu organizēšanai.

trešdiena, 22.marts, 2017
image
Mākslas detektīvi meklē Jūrmalā

Mākslinieces Elīnas Brasliņas izstāde “Elīna Brasliņa. Ilustrācijas un grafika” no 25.marta līdz 4.jūnija ir apskatāma Jūrmalas Mākslas skolas izstāžu zālē. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci 30.martā plkst.13.00.

pirmdiena, 27.marts, 2017
image
Jūras tematikai veltītas izstādes būs skatāmas visā pilsētā

2006. gadā gandrīz četrdesmit mākslinieki no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas Jūrmalas pilsētas muzejā aizsāka šobrīd mākslinieku un skatītāju vidū tik populāro jūras tematikai veltīto ainavu izstādes “Marina” tradīciju.

pirmdiena, 27.marts, 2017
image
Atvērto durvju diena Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Jūrmalas Mūzikas vidusskola aicina uz atvērto durvju dienu sestdien, 1. aprīlī, plkst. 12.00–14.00 Majoros, Smilšu ielā 7.

pirmdiena, 27.marts, 2017
Visi jaunumi
IESAKĀM APMEKLĒT
Citi pasākumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
marts 2017