image
Atvērto durvju diena Jūrmalas Valsts ģimnāzijā

12.aprīlī plkst. 14.00 atvērto durvju diena 6. un 9. klašu skolēniem.

trešdiena, 29.marts, 2017
image
Atvērto durvju diena Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Jūrmalas Mūzikas vidusskola aicina uz atvērto durvju dienu sestdien, 1. aprīlī, plkst. 12.00–14.00 Majoros, Smilšu ielā 7.

pirmdiena, 27.marts, 2017
image
Pieskarties Nobela prēmijai fizikā: Jūrmalas fizikas skolotāji izglītojas CERN

Jūrmalas skolu trīs fizikas skolotājas kopā ar vēl 20 citiem Latvijas pedagogiem četras dienas februārī apmeklēja pasaulē lielāko elementārdaļiņu pētījumu centru – Eiropas Kodolpētījumu centru CERN (Conseil Europeen pour la Rechercle Nucleaire) Ženēvā (Šveice).

pirmdiena, 27.marts, 2017
image
Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola turpina uzņemšanu 1.klasē

2017./2018.mmācību gadā 1.klases audzinātāja būs pieredzes bagātā pedagoģe sākumskolas skolotāja Svetlana Frolova .

piektdiena, 17.marts, 2017
image
Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola turpina uzņemšanu 1. klasē

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola (mazākumtautību  skola) turpina uzņemšanu 1. klasē 2017./2018. m.g. Atvērto durvju diena vecākiem – 31.martā.

image
10 idejas skolēnu brīvlaika pavadīšanai Jūrmalā

Skolēnu brīvlaiks ir lieliska iespēja ģimenēm ar bērniem kopā pavadīt laiku, ļauties piedzīvojumiem un iegūt pozitīvas emocijas. Jūrmalas tūrisma informācijas centrs apkopojis interesantākās brīvā laika pavadīšanas iespējas kūrortpilsētā ģimenēm ar bērniem un jauniešiem.

ceturtdiena, 9.marts, 2017
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskolā - karjeras diena

10. martā plkst. 16.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Lielajā zālē notiks Karjeras diena, kurā viesosies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) zinātniskā un radošā darba prorektore, profesore Anda Beitāne un studiju programmu direkcijas vadītāja vietnieks darbā ar studējošajiem Ainars Šablovskis, kuri informēs un stāstīs par mācību iespējām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

trešdiena, 8.marts, 2017
image
Piesakiet bērnus dienas nometnei pavasara brīvlaikā

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties integrētā dienas nometnē.

otrdiena, 7.marts, 2017
image
Slokas pamatskolas komanda iekļūst Meža olimpiādes finālā

Ir noslēgusies AS “Latvijas valsts meži” Meža olimpiādes konkursa otrā kārta, kurā Slokas pamatskolas 9.klases komanda “Mežači” iekļuvusi 10 finālistu vidū.

piektdiena, 3.marts, 2017
image
Iepazīstot citādo nakts pārgājienos un stāstu vakaros

Mūsdienās jaunieši bieži vien pārāk daudz laika pavada, darbojoties ar savām viedierīcēm, aizraujoties ar tehnoloģijām un absolūti aizmirstot par atpūtu un aktivitātēm dabā un saskarsmi ar citiem cilvēkiem.

ceturtdiena, 2.marts, 2017
Ielādēt vairāk