image
Jūrmalas Kūrorta svētku programma

28. maijā jūrmalniekus un pilsētas viesus sagaida daudzveidīga svētku programma. Dzintaru piekrastē visas dienas garumā noritēs “ZZ Festivāls”. Jomas ielā būs sarūpēti bagātīgi Jūrmalas restorānu garšu baudījumi un noritēs pašmāju labumu tirdziņš. Savukārt Horna dārzā uzstāsies dziesminieks Goran Gora un citi mūziķi. 

image
Kūrorta svētku laikā Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi; uz Kūrorta svētkiem aicina doties ar sabiedrisko transportu

No 27. līdz 29. maijam Jūrmalā noteiktas vairākas izmaiņas satiksmes organizācijā, paredzot gan ierobežojumus automašīnu novietošanai, gan arī nodrošinot papildu sabiedrisko transportu pilsētā notiekošo pasākumu apmeklētāju ērtībām. 

image
Laimas Vaikules labsajūtas formula Jūrmalā: satikšanās ar savējiem, pastaiga ar suņiem un dārza darbi

Pastaiga ar suņiem Jūrmalā, radoši eksperimenti dārzā, ziedu stādīšana un pārstādīšana, sarunas ar draugiem – tā ir tikai daļa no populārās estrādes dīvas Laimas Vaikules iedvesmas avotiem. 

image
Grupa Carnival Youth Jūrmalā ieskandinās vasaras festivālu sezonu

Atgriežoties pēc teju piecu nedēļu garās koncerttūres pa Eiropu, populārā pašmāju grupa “Carnival Youth” festivālu sezonu atklās Jūrmalā, kur savus fanus un atbalstītājus priecēs ar vienu no pirmajiem šīs vasaras koncertiem Latvijā. 

ceturtdiena, 19.maijs, 2016
image
Laima Vaikule: Man ir prieks atklāt vasaru Jūrmalā ar savu koncertu

Ar vērienīgu Kūrorta svētku programmu 28. maijā Jūrmalā tiks svinēts vasaras sākums. Svētku kulminācijā Majoru pludmalē uz lielās skatuves ar īpašu koncertprogrammu kāps pašmāju dziedātāja Laima Vaikule. Koncertu noslēgs šīs vasaras krāšņākā uguņošana jūras krastā.

pirmdiena, 16.maijs, 2016
image
Svētku gājienā pirmo reizi pasniegs ceļojošo Jūrmalas pilsētas kausu

Ik gadu tūkstošiem jūrmalnieku, atzīmējot vasaras sākumu Jūrmalas Kūrorta svētkos, dodas pilsētas svētku gājienā. Tā ir emocionāli bagāta, gaidīta un spēcīga tradīcija, kas ik gadu apvieno visu paaudžu jūrmalniekus, organizācijas, uzņēmumus un kolektīvus.

image
Aicinām pieteikties Kūrortsvētku gājienam

Vēl līdz 20. maijam var pieteikties dalībai Kūsortsvēku gājienā.

image
Tirdzniecības iespējas Kūrortsvētkos

Atzīmējot vasaras sezonas atklāšanu Jūrmalas pilsētā, jau par ikgadēju tradīciju kļuvuši Jūrmalas pilsētas vasaras kūrorta sezonas atklāšanas svētki, kas iezīmē aktīvās vasaras sezonas sākumu un akcentē vienīgās kūrortpilsētas Latvijā, Jūrmalas, daudzveidību. 

image
Jūrmalas Kūrorta svētkos 28. maijā ar vērienu atklās vasaras sezonu

Ar daudzveidīgu Kūrorta svētku programmu 28. maijā Jūrmalā tiks svinēts vasaras sākums. Svētkus ieskandinās DJ Toms Grēviņš, pēc tam uz lielās skatuves Majoru pludmalē kāps grupa “Carnival Youth”. Īpašu koncertprogrammu Jūrmalas Kūrorta svētku viesiem sagatavojusi Laima Vaikule, un svētku kulminācijā gaidāma šīs vasaras krāšņākā uguņošana jūras krastā.