image
Jūrmalas seniori saņems pašvaldības pabalstu veselības aprūpei

12. janvāra Jūrmalas pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja saistošos noteikumus par Jūrmalas pilsētas pašvaldības pabalstu veselības aprūpes pieejamības palielināšanai pensijas vecuma cilvēkiem.

pirmdiena, 16.janvāris, 2017
image
Jūrmalas pilsētas domi vadīs Rita Sproģe

13.janvārī Jūrmalas pilsētas domes ārkārtas sēdē par domes priekšsēdētāju ievēlēta līdzšinējā domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe. Priekšsēdētāja vietnieka amatā ievēlēts deputāts Jānis Lediņš.

piektdiena, 13.janvāris, 2017
image
„Jūrmalas siltums” ieviesta energoefektivitātes vadības sistēma

SIA „Jūrmalas siltums” ir viens no pirmajiem siltumapgādes uzņēmumiem Latvijā, kurš veicis energoefektivitātes vadības sistēmas ieviešanu un saņēmis ISO 50001:2011 sertifikātu.

piektdiena, 13.janvāris, 2017
image
Jūrmalas pašvaldība iesaistās projektā „Deinstitucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem”

Jūrmalas pilsētas pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Rīgas plānošanas reģionu Eiropas Sociālā fonda projekta „Deinstitucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” ietvaros.

trešdiena, 11.janvāris, 2017
image
Pieejams līdzfinansējums kultūras pieminekļu saglabāšanai

Jūrmalas pilsētas dome izsludina konkursu par pieteikšanos līdzfinansējumam kultūras pieminekļu saglabāšanai. Pieteikšanās termiņš – 17.03.2017.

ceturtdiena, 5.janvāris, 2017
image
Informācija būvprojektu izstrādātājiem

Jūrmalas pilsētas būvvalde atgādina, ka būvprojektu izstrāde un noformēšana veicama atbilstoši spēkā esošajiem būvniecības normatīvajiem aktiem un būvatļaujā ietvertiem projektēšanas nosacījumiem.

trešdiena, 21.decembris, 2016
image
Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājuma risināšanā

2016. gada 22. novembrī stājās spēkā Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2016. gada 20. oktobra saistošie noteikumi Nr. 40 „Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā”.

pirmdiena, 19.decembris, 2016
image
Jūrmalas pašvaldība apstiprina 2017.gada budžetu; visi Jūrmalas pensionāri saņems pabalstu veselības aprūpei

Piektdien, 16.decembrī, Jūrmalas pilsētas dome apstiprināja pašvaldības konsolidēto budžetu 2017. gadam. 

piektdiena, 16.decembris, 2016
image
Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem

Jūrmalas pilsētas pašvaldības Nodokļu nodaļa atgādina: nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu par zemi 70% apmērā var saņemt nodokļa maksātājs, kurš deklarējis pamata dzīvesvietu Jūrmalas administratīvajā teritorijā pirmstaksācijas gadā. 

ceturtdiena, 15.decembris, 2016
image
Jūrmalā sākta bibliotēkas un mūzikas skolas būvniecība

Otrdien, 13. decembrī, Jūrmalā, Strēlnieku prospektā 30 Dubultos, tika iemūrēts pamatakmens jaunajai pilsētas Centrālajai bibliotēkai un Jūrmalas Mūzikas vidusskolai. 

Ielādēt vairāk