image
Meteņu un Masļeņicas svētku laikā noteikti satiksmes ierobežojumi

25. un 26. februārī Kauguros tiks svinēti Meteņi un Masļeņica.

Lai nodrošinātu svētku norisi, 24. un 25. februārī Jūrmalā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā, paredzot ierobežojumus automašīnu satiksmei un novietošanai.

pirmdiena, 20.februāris, 2017
image
Jūrmalā atklāts LIAA biznesa inkubators

Piektdien, 17.februārī Jūrmalā, Dubultu prospektā 4 ar svinīgu pasākumu tika atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos. Tā atklāšanas pasākumā jaunos uzņēmējus un viesus uzrunāja Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja Rita Sproģe, LIAA Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova, kā arī LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora vadītājs Rihards Zariņš.

image
Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīme

Aicinām bijušos Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekus saņemt Iekšlietu ministrijas īpaši izveidoto Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīmi.

piektdiena, 17.februāris, 2017
image
Septiņas idejas ģimenēm brīvdienu pavadīšanai Jūrmalā

Brīvdienas ir ideāli piemērots laiks, lai pavadītu iespaidiem bagātu dienu jūras tuvumā, vienlaikus baudot kopā būšanu ģimenes lokā. 

pirmdiena, 13.februāris, 2017
image
Bezmaksas sociālie pakalpojumi bērniem un cilvēkiem ar invaliditāti

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde  aicina līdz 22. februārim pieteikt bērnus ar funkcionāliem traucējumiem un pieaugušos ar garīga rakstura traucējumiem bezmaksas sociālo pakalpojumu saņemšanai.

pirmdiena, 13.februāris, 2017
image
Medicīnas koledžas studenti aicina uz sirds veselības dienu

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studenti visu mīlētāju dienā, 14. februārī, aicina uz sirds veselības dienu – “Vesela sirds – laimīga sirds”.

ceturtdiena, 9.februāris, 2017
image
Donoru diena Jūrmalā

Valsts asinsdonoru centrs aicina piedalīties donoru dienā Jūrmalā 21. februārī. Asinis varēs ziedot no plkst. 10.00 līdz 14.00 Jūrmalas pilsētas domē, Jomas ielā 1/5. Ziedot asinis tiek aicināti visu asinsgrupu donori.

ceturtdiena, 9.februāris, 2017
image
Idejas Valentīndienai: romantiska mūzika, vakariņas tumsā un saulriets pludmalē

Svētā Valentīna diena ir viena no romantiskākajām dienām gadā. Izbaudīt skaistus brīžus kopā ar mīļoto cilvēku – divvientulību, mieru, sarunas, pastaigas pa pludmali un priežu mežu, un noslēgumā gardas vakariņas sveču gaismā – piedāvā Jūrmala un tās kūrortviesnīcas, spa un restorāni.

pirmdiena, 6.februāris, 2017
image
Jūrmalas iebraukšanas caurlaižu saņemšana būs ērtāka un vienkāršāka

Tāpat kā katru gadu arī šogad laikā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim būs spēkā noteikta kārtība transportlīdzekļu iebraukšanai īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā. 

piektdiena, 3.februāris, 2017
image
Notiks Pasaules mitrāju dienai veltīts pārgājiens Ķemeru Nacionālajā parkā

Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Meža māja” sestdien, 4. februārī, atzīmējot Pasaules mitrāju dienu, aicina ikvienu interesentu doties tematiskā, izzinošā pārgājienā pa Ķemeru Nacionālā parka mitrājiem. 

trešdiena, 1.februāris, 2017
Ielādēt vairāk