image
Aicina pieteikt projektus sabiedrības integrācijas pasākumu organizēšanā

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa otro atlases kārtu un aicina pieteikties interesentus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai sabiedrības integrācijas pasākumu organizēšanā.

pirmdiena, 27.marts, 2017
image
Aicinām pieteikt vides izglītības projektus

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludina iniciatīvas projektu konkursa otro atlases kārtu un aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai vides izglītības aktivitāšu organizēšanai.

trešdiena, 22.marts, 2017
image
Pievienojieties akcijai Zemes stunda!

Sestdien, 25. martā, visā pasaulē tiks svinēta Zemes stunda, kuras laikā no plkst. 20.30 līdz 21.30 iedzīvotāji tiek aicināti stundu nelietot elektrību, tādējādi simboliski apliecinot izpratni par klimata pārmaiņu nozīmību un pievēršot tām uzmanību.

pirmdiena, 20.marts, 2017
image
Vakanču gadatirgū piedāvā ap 340 darba vietu

Otrdien, 21.martā, Kauguru kultūras namā notika vakanču gadatirgus, kur 25 uzņēmumi darba meklētājiem piedāvāja ap 340 darba vietu.

otrdiena, 21.marts, 2017
image
Pārbaudi caurlaides derīgumu!

Par caurlaides reģistrāciju var pārliecināties, ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru. 

ceturtdiena, 16.marts, 2017
image
Bezmaksas juridiskā palīdzība Advokatūras dienu ietvaros

No 13. līdz 17. martam vairāk nekā 150 zvērināti advokāti Advokatūras dienās iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā, t.sk., arī Jūrmalā, šogad īpaši veltot uzmanību bērnu interešu aizstāvībai. 

image
Aicinām iesaistīties daudzīvokļu māju siltināšanas programmā

23.martā plkst. 17.30 AS “Latvenergo” Energoefektivitātes centrā Jomas ielā 4 notiks informatīvs seminārs “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Nosacījumi un renovācijas process”.

piektdiena, 3.marts, 2017
image
Kā saņemt pabalstu senioriem 50 eiro apmērā veselības aprūpes pieejamības palielināšanai

Jūrmalas pilsētas pašvaldības pabalsts senioriem 50 eiro apmērā veselības aprūpes pieejamības palielināšanai sniedz atbalstu pensijas vecuma cilvēkiem izdevumu segšanai par pacientu iemaksām, pacientu līdzmaksājumiem, par veselības aprūpes un zobārstniecības pakalpojumiem, kā arī par medikamentu un medicīnas preču iegādi.

ceturtdiena, 2.marts, 2017
image
Spa tendences ziemā: masāžas, atjaunojošas procedūras un dimantu dermabrāzija

Ziema ir īstais laiks, kad palutināt sevi ar masāžām, skaistumkopšanas rituāliem, pirts kūrēm un citām patīkamām procedūrām ķermenim un dvēselei.

pirmdiena, 27.februāris, 2017
image
Sabiedriskā apspriešana par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām

Aicinām piedalīties Eiropas Komisijas organizētajā sabiedriskajā apspriešanā, aizpildot anketu tiešsaistē.

ceturtdiena, 23.februāris, 2017
Ielādēt vairāk