Projekti - Apvārsnis 2020/Horizon 2020 programmas projekts - “SUNShINE paātrināšana /Accelerate SUNShINE"
Nosaukums:Apvārsnis 2020/Horizon 2020 programmas projekts - “SUNShINE paātrināšana /Accelerate SUNShINE"
Apraksts:

  

 

Projekta aktivitātes:

Projekta laikā tiks izveidotas standartizētas vadlīnijas energoefektivitātes līguma (EPC) izmantošanai pašvaldībās un dzīvojamajās ēkās. Lai  izveidotā EPC darbību pārbaudītu, projekta laikā tiks iesaistītas trīs pašvaldības, kas apvienosies un veiks Publisko iepirkumu, aicinot energoservisa uzņēmumus (ESKO) renovēt projekta laikā identificētās sabiedriskās ēkas un infrastruktūru. Papildus šāda veida pašvaldības pieredze palīdzēs iesaistīt arī daudzīvokļu māju īpašnieku biedrības EPC slēgšanā un atjaunot ātrāk dzīvojamo fondu.

Projekta rezultātā plānotais ieguvums:

Izstrādāts energoefektivitātes līgums (EPC) atbilstoši pašvaldības nepieciešamībām, izstrādāta tehniskā un iepirkumu dokumentācija EPC izmantošanai un īstenošanai visaptverošai pašvaldības ēku atjaunošanai, sadarbības ar energoservisa uzņēmumu pakalpojumu izmantošanas veicināšana.

Statuss:tiek īstenots
Iesniedzējs:Jūrmalas pilsētas dome
Mērķis:

Izveidot pašvaldības nepieciešamībām atbilstošu tehniskās un iepirkumu dokumentācijas paketi veiksmīgai visaptverošai ēku atjaunošanai energoefektivitātes pakalpojumu līguma ietvaros un īstenot izstrādāto iepirkumu identificētajās pašvaldības sabiedriskajās ēkās.

Periods:No: 01.03.2017
Līdz: 30.03.2020
Finansējuma apmērs:188 935.00 €
Finansējuma avots:

100% programmas "Apvārsnis 2020" (Horizon 2020) finansējums.

Kontaktpersona:Valdis Ratniks
Kontaktpersonas tālruņa nr.:67511488
Kontaktpersonas e-pasts: valdis.ratniks@jurmala.lv
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE