ĶEMERI–MAJORI

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.22

Ķemeru skola

Ķemeru pamatskola

07.23

Bišu iela

 

07.24

Sanatorija “Ķemeri”

 

07.25

Meža māja

 

07.25

Vēršupīte

 

07.27

Melnezers

 

07.28

Vecslocene

 

07.29

Jaunķemeri

 

07.30

Sanatorija “Jaunķemeri”

 

07.33

Raiņa iela / Talsu šos.

Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola

07.34

Ganību iela

 

07.35

Telšu iela

 

07.38

Mežmalas vidusskola

Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola

07.43

Jurģu iela

 

07.45

Dzelzceļa stacija “Sloka”

 

07.47

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.48

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas sākumskola “Atvase”

07.49

SAIVA

 

07.51

Kauguru tirgus

Kauguru tirgus

07.52

TC “Līgo”

 

07.54

Lauku iela

 

07.55

Telšu iela

 

07.57

Talsu pagrieziens

 

07.58

Ventspils pagrieziens

 

07.58

Nemo

 

08.00

NRC “Vaivari”

Vaivaru pamatskola

08.01

Vaivari

 

08.03

Asari

 

08.04

Bērzu iela

 

08.05

Melluži

 

08.06

Puķu iela

 

08.07

Mellužu estrāde

 

08.08

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.09

Raiņa priedes

 

08.10

Jaundubulti

 

08.11

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

08.14

Kļavu iela

 

08.16

Dzelzceļa stacija “Dubulti”

 

08.17

Aspazijas muzejs

 

08.18

Jūrmalas dome

 

08.20

Dzelzceļa stacija “Majori”

 

08.22

Smilšu iela