2.maršruts
Kategorija: Skolēnu autobusi

KAUGURI–MAJORI–KAUGURI (pa P128)

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.07

Dzelzceļa stacija “Sloka”

 

07.08

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.09

Kauņas iela

 

07.11

SAIVA

 

07.13

Tirgus

 

07.15

TC “Līgo”

 

07.17

Lauku iela

 

07.17

Telšu iela

 

07.18

Talsu pagrieziens

 

07.19

Ventspils pagrieziens

 

07.19

Nemo

 

07.21

NRC “Vaivari”

 

07.22

Vaivari

 

07.23

Asari

 

07.24

Bērzu iela

 

07.25

Melluži

 

07.25

Puķu iela

 

07.26

Mellužu estrāde

 

07.27

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

07.28

Raiņa priedes

 

07.28

Jaundubulti

 

07.29

Lielupes iela

 

07.30

Kļavu iela

 

07.32

Dzelzceļa stacija “Dubulti”

 

07.33

Aspazijas muzejs

 

07.34

Jūrmalas dome

 

07.36

Dzelzceļa stacija “Majori”

 

07.37

Smilšu iela

Majoru vidusskola

07.38

Jāņa Pliekšāna iela

 

07.39

Dzintaru koncertzāle

 

07.41

Miera iela

 

07.42

Promenādes iela

 

07.43

Autobusu parks

 

07.44

Ķemeru iela

 

07.45

Plūdu iela

 

07.46

Ormaņu iela

 

07.47

Turaidas iela

 

07.48

Promenādes iela

 

07.49

Miera iela

 

07.51

Dzintaru koncertzāle

 

07.52

Jāņa Pliekšāna iela

 

07.53

Smilšu iela

Majoru vidusskola

07.54

Dzelzceļa stacija “Majori”

 

07.56

Jūrmalas dome

 

07.57

Aspazijas muzejs

 

07.59

Dzelzceļa stacija “Dubulti”

 

08.01

Kļavu iela

 

08.02

Lielupes iela

Jaundubultu vidusskola

08.03

Jaundubulti

 

08.04

Raiņa priedes

 

08.05

Pumpuri

 

08.07

Mellužu estrāde

 

08.08

Puķu iela

 

08.09

Melluži

 

08.10

Bērzu iela

 

08.14

Valteri

 

08.14

Olgas iela

 

08.15

Čiekuru iela

 

08.18

Briežu iela

 

08.18

Krastciems

 

08.19

Attīrīšanas iekārtas

 

08.20

Kapsēta

 

08.22

Zaļā iela

 

08.23

Atbalss iela

 

08.24

Tehnoinform

 

08.25

Asfalta rūpnīca

 

08.26

Slokas AO

 

08.27

Jēkabpils iela

 

08.30

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

08.35

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija/Jūrmalas sākumskola “Atvase”

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE