4.maršruts
Kategorija: Skolēnu autobusi

KAUGURI–MAJORI, caur Valteriem

Laiks

Autobusu pieturvieta

Skola

07.30

Lauku iela

 

07.32

Ganību iela

 

07.33

Raiņa iela

 

07.35

TC “Kauguri”

 

07.36

Nometņu iela

 

07.37

SAIVA

 

07.39

Kauņas iela

 

07.41

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.43

Jēkabpils iela

 

07.45

Raiņa iela [Ventspils šoseja]

 

07.46

Slokas AO

 

07.47

Asfalta rūpnīca

 

07.48

Tehnoinform

 

07.49

Atbalss iela

 

07.50

Zaļā iela

 

07.52

Kapsēta

 

07.55

Attīrīšanas iekārtas

 

07.56

Krastciems

 

07.57

Briežu iela

 

07.58

Čiekuru iela

 

08.00

Olgas iela

 

08.01

Valteri

 

08.02

Tērces iela

 

08.05

Lūšu iela

 

08.07

Dārzu iela

 

08.13

Mellužu estrāde

 

08.15

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.16

Raiņa priedes

 

08.18

Jaundubulti

 

08.20

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

08.21

Kļavu iela

 

08.23

Dzelzceļa stacija “Dubulti”

 

08.25

Aspazijas muzejs

 

08.26

Jūrmalas dome

 

08.28

Dzelzceļa stacija “Majori”

 

08.30

Smilšu iela

Majoru vidusskola

08.37

Dārzkopības vidusskola

Jūrmalas Alternatīvā skola

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE