5.maršruts
Kategorija: Skolēnu autobusi

KAUGURI–MAJORI, caur Valteriem

 

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

06:50

Lauku iela

 

06:53

Ganību iela

 

06:56

Raiņa iela

 

07:00

TC “Kauguri”

 

07:01

Nometņu iela

 

07:03

SAIVA

 

07:05

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas sākumskola “Atvase”

07:08

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07:10

Jēkabpils iela

 

07:11

Raiņa iela [Ventspils šoseja]

 

07:12

Slokas AO

 

07:13

Asfalta rūpnīca

 

07:14

Tehnoinform

 

07:15

Atbalss iela

 

07:16

Zaļā iela

 

07:17

Kapsēta

 

07:19

Attīrīšanas iekārtas

 

07:20

Krastciems

 

07:21

Briežu iela

 

07:23

Čiekuru iela

 

07:24

Olgas iela

 

07:25

Valteri

 

07:26

Tērces iela

 

07:28

Lūšu iela

 

07:30

Dārzu iela

 

07:35

Mellužu estrāde

 

07:37

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

07:38

Raiņa priedes

 

07:39

Jaundubulti

 

07:41

Lielupes iela

 

07:42

Kļavu iela

 

07:44

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

07:45

Aspazijas muzejs

 

07:47

Jūrmalas dome

 

07:48

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

07:50

Smilšu iela

Majoru vidusskola

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE