VALTERI–KAUGURI–MAJORI (aktualizēts 30.09.2020.)

Saraksts spēkā no 01.10.2020.

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

07.34

Valteri

 

07.36

Olgas iela

 

07.37

Čiekuru iela

 

07.38

Briežu iela

 

07.39

Krastciems

 

07.40

Attīrīšanas iekārtas

 

07.41

Kapsēta

 

07.42

Zaļā iela

 

07.43

Atbalss iela

 

07.44

“Tehnoinform”

 

07.45

Asfalta rūpnīca

 

07.47

Sloka

 

07.49

Jēkabpils iela

 

07.51

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07.53

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija

07.55

Zīmuļu parks

 

07.57

Kauguru tirgus

 

07.58

t/c Līgo

 

07.59

Lauku iela

 

08.00

Telšu iela

 

08.02

Talsu pagrieziens

 

08.03

Ventspils pagrieziens

 

08.03

Nemo

 

08.05

NRC Vaivari

Vaivaru pamatskola

08.06

Vaivari

 

08.07

Asari

 

08.08

Bērzu iela

 

08.09

Melluži

 

08.10

Puķu iela

 

08.11

Mellužu estrāde

 

08.12

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

08.13

Raiņa priedes

 

08.14

Jaundubulti

 

08.15

Lielupes iela

Jūrmalas pilsētas Jaundubultu vidusskola

08.16

Kļavu iela

 

08.17

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

08.18

Aspazijas muzejs

 

08.19

Jūrmalas dome

 

08.20

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

08.22

Smilšu iela

Majoru vidusskola