Darbu uzsākusi Jūrmalas skolēnu pašpārvalžu Līderu grupa

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs pulcina Jūrmalas skolēnu 2020./2021. mācību gada pašpārvaldes, lai īstenotu kopīgas idejas un apmācītu pilsētas jaunos līderus.

pirmdiena, 30.novembris, 2020
image
Tiešsaistē noslēdzies attālinātaias konkurss „Es runāju latviski”

Ar tiešsaistes pasākumu noslēdzies Latviešu biedrību savienības (LBS) organizētais 6. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkurss „Es runāju latviski” ar moto „Aprīļa pilieni. Māris Čaklais”.

pirmdiena, 16.novembris, 2020
image
Attālināto mācību laikā Jūrmalas skolēni saņems pārtikas pakas

Jūrmalas pilsētas pašvaldība visiem skolēniem, kuri mācās attālināti, piešķirs pārtikas pakas, – deputāti nolēma šodien, 29. oktobrī, domes sēdē.

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Jūrmalas jauniešu forums digitālajā vidē

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) un Jūrmalas jaunieši, pielāgojoties esošajai situācijai, ikgadējo Jūrmalas jauniešu forumu organizē digitālajā vidē ar tēmturi #DistancējiesFiziskiNeSociāli.

pirmdiena, 9.novembris, 2020
image
Līdz 13.novembrim atcelts skolēnu autobusa reiss Nr.5 “Kauguri-Majori, caur Valteriem"

Samazinoties pasažieru skaitam skolēnu autobusu maršrutos, uz laiku no 4.novembra līdz 13.novembrim atcelts rīta maršruts Nr.5 “Kauguri – Majori, caur Valteriem (agrais)”. 

otrdiena, 3.novembris, 2020
image
Notiks mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkurss „Es runāju latviski”

Trešdien, 28. oktobrī, plkst. 13.00 notiks Latviešu biedrību savienības (LBS) organizētā 6. mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursa „Es runāju latviski” ar moto „Aprīļa pilieni. Māris Čaklais” noslēguma tiešsaistes pasākums. Konkursu šogad līdzfinansē Jūrmalas pilsētas dome.

otrdiena, 27.oktobris, 2020
image
Dubultu koncertzālē aizritējis jauno pianistu konkurss

Dubultu koncertzālē no 6. līdz 10. oktobrim norisinājās XXI Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala 2020”, kurā uzstājās jaunie pianisti no Latvijas, Lietuvas (neklātienē) un Igaunijas. 

piektdiena, 16.oktobris, 2020
image
Tiek atcelta nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Pamatojoties uz epidemioloģiskās situācijas saasināšanos valstī, nepieciešamību ierobežot COVID-19 izplatības risku un rūpējoties par mazo jūrmalnieku drošību, tiek atcelta rudens integrētā dienas nometne bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu draugiem.

trešdiena, 14.oktobris, 2020
image
Dienas nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Bērnus ar īpašām vajadzībām kopā ar viņu draugiem vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem aicina pieteikt integrētai dienas nometnei. 

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Jaunie pianisti tiekas starptautiskajā akadēmiskās mūzikas konkursā “Jūrmala 2020”

Jau 21. reizi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā norisinās Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala”, šogad – klavieru specialitātē. Konkursa otrajā kārtā un noslēguma koncertā dalībnieki uzstāsies kopā ar Andra Vecumnieka vadīto konkursa orķestri. Konkursa norises vērojamas tiešsaistē, konkursa noslēgumu var apmeklēt arī klātienē.

trešdiena, 7.oktobris, 2020
Ielādēt vairāk