image
Jūrmalas mākslas skola uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam

Jūrmalas mākslas skola  uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam profesionālās ievirzes izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla".

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Stilizētās kartēs jaunie mākslinieki parāda Jūrmalas daudzveidību

Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņi, veidojot kompozīcijas darbus, mākslinieciski stilizētās Jūrmalas kartēs atainojuši savas pilsētas daudzveidību. Krāsainas un melnbaltas, dekoratīvos rakstos veidotas, mākslinieciski rotaļīgas un rūpīgi izzīmētas jauno mākslinieku radītās teritoriju kartes spilgti raksturo 26 dažādās Jūrmalas apkaimes.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
image
Jauniešus aicina uz tiešsaistes nodarbību par mentālo veselību

Ceturtdien, 22. aprīlī, plkst. 18.00 notiks projekta "Kas slēpjas aiz “normāli” trešā  nodarbība “Dusmas, kauns un vainas izjūta. Kāda blusa Tev ir iekodusi?”, kuru vadīs RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas rezidents-psihoterapeits Romāns Beskrovnijs.

trešdiena, 14.aprīlis, 2021
image
Digitālās tehnoloģijas – jau pirmsskolā

Ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības atbalstu pirmsskolas izglītības iestādes ir papildinājušas mācību materiālu klāstu ar jaunām digitālajām tehnoloģijām, kas ir lielisks palīgrīks mācību procesa apguvei.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Sveicam “Jūrmalas jauniešu gada balvas 2020” laureātus

1. aprīlī tika sveikti apbalvojuma “Jūrmalas jauniešu gada balva 2020” laureāti. Uzvarētāji tika sveikti individuāli, iemūžinot notikumu videoatskatā, – tas pieejams Jūrmalas jauniešu sociālo mediju kontos.

trešdiena, 7.aprīlis, 2021
image
Sveiks “Jūrmalas jauniešu Gada balva 2020” laureātus

Jūrmalas jaunieši un Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs aicina ikvienu jaunieti, vecāku, skolotāju, darbā ar jaunatni iesaistīto un citu interesentu pievienoties “Jūrmalas jauniešu Gada balvas 2020” laureātu sveikšanā platformā Youtube 2.aprīlī plkst.17.00.

trešdiena, 31.marts, 2021
image
Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

Jūrmalas pilsētas dome aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. 

otrdiena, 30.marts, 2021
image
Atvērto durvju diena Bulduru Dārzkopības vidusskolā

Nāc mācīties vai turpini mācīties Jūrmalā! 8.aprīlī plkst. 15.00 tiešsaistē notiks Atvērto durvju diena Bulduru Dārzkopības vidusskolā.

piektdiena, 26.marts, 2021
image
Jūrmalas Mākslas skola aicina piedalīties atklātajās tiešsaistes nodarbībās

Jūrmalas Mākslas skolas pedagogi aicina iepazīties ar interešu izglītības programmām bērniem un jauniešiem un iepazīt programmas saturu, līdzdarbojoties tiešsaistes atklātajās nodarbībās.

trešdiena, 24.marts, 2021
image
Izsludināts atklāts konkurss mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības projektiem

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu nevaldības organizācijām (NVO) programmas “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma” ietvaros, lai veicinātu Latvijā dzīvojošo mazākumtautību un latviešu jauniešu dialoga attīstību un sadarbību, kā arī sekmētu mazākumtautību jauniešu līdzdalību pilsoniskās sabiedrības veidošanā, sekmētu kultūras mantojuma apzināšanu, piederības sajūtu Latvijai un kopīgu izpratni par kultūras un vēstures jautājumiem.

pirmdiena, 15.marts, 2021
Ielādēt vairāk