image
Kopīgi svētki bērniem un senioriem

Pilsonisko apziņu pret savu dzimto vietu un cieņpilnu attieksmi pret vecāko paaudzi veidojam kopš bērnības.

piektdiena, 15.novembris, 2019
image
Mežmalas un Lielupes skolu skolēni kopā svin Mārtiņdienu

Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas un Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas skolēni ir iesaistījušies  British Council un Rīgas izglītības un informatīvi metodiskā centra kopprojektā “Darīt kopā!” (“Building Trust through Collaboration”).

pirmdiena, 11.novembris, 2019
image
Konferencē meklē risinājumu jauniešu, kas nemācās, nestrādā un neapgūst arodu, problēmām

22.–26. oktobrī Turcijā norisinājās Starptautiska konference par darbu ar jauniešiem NEET situācijā “ON TRACK 3”. Konferencē piedalījās 94 dalībnieki no 30 valstīm, tai skaitā arī pieci jaunatnes darbinieki no Latvijas. Eiropas un citu reģionu valstu vadošie pētnieki prezentēja jaunākos faktus un secinājumus, jaunatnes organizāciju pārstāvji dalījās ar labās prakses piemēriem un idejām, savukārt paši jaunieši iedvesmoja dalībniekus ar saviem veiksmes stāstiem.

otrdiena, 5.novembris, 2019
image
Pumpuru viduskolai – 85!

Pumpuru vidusskolā 30. oktobrī tika atzīmēta skolas 85 gadu jubileja. Svinības sākās ar absolventu stundu visās klasēs, pēc tam skolēni, skolotāji un skolas darbinieki pulcējās uz svētku brīdi ar koncertu un jubilejas torti.

image
Ikviens Latvijas iedzīvotājs var mācīties attālināti

Ikviens Latvijas iedzīvotājs var mācīties attālināti, izmantojot NVA e-apmācības moduļus sev ērtā laikā un vietā!

ceturtdiena, 31.oktobris, 2019
image
Uzsākts nākamais projekta “PuMPuRS” īstenošanas semestris

Šī gada sākumā tika uzsākts projekts “PuMPuRS”, kura ietvaros Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu 5.–12.klašu izglītojamie saņēma atbalstu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai.

pirmdiena, 7.oktobris, 2019
image
Debašu nodarbība Jūrmalas jauniešiem

Ikviens Jūrmalas jaunietis, kurš vēlās apgūt argumentācijas prasmes, pārvarēt bailes runāt auditorijas priekšā un iemācīties aizstāvēt savu viedokli, tiek aicināts apmeklēt Debašu nodarbību, kas norisināsies trešdien, 9.oktobrī, plkst.17.00 Raiņa ielā 50–40 Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā.

piektdiena, 4.oktobris, 2019
image
Jaunieši apgūst mūžizglītības prasmes

13.septembrī Dzintaru Mežaparkā norisinājās jau ceturtā Jūrmalas Jauniešu diena. Tās mērķis bija veicināt jaunatnes darba popularizēšanu Jūrmalas pilsētā, kā arī stiprināt Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu un skolēnu pašpārvalžu savstarpējo sadarbību jaunatnes darba īstenošanā.

trešdiena, 25.septembris, 2019
image
Aicina jauniešus pieteikties Zilā karoga vēstnešu programmai

Līdz 4.oktobrim aicina jauniešus pieteikties Zilā karoga vēstnešu programmai Jūrmalā. Programmas mērķis – dot iespēju jauniešiem pilnveidoties vides izglītības jomā un uzrunāt vienaudžus par vides tēmām.

otrdiena, 24.septembris, 2019
image
Izmaiņas skolēnu autobusu maršrutos un grafikos

Sākot no 30.septembra stāsies spēkā izmaiņas skolēnu autobusa 6. maršrutā un laika grafikā; 1.un 2.oktobrī mainīti skolēnu autobusu  Nr. 3., 5., 6. maršruti.  

pirmdiena, 23.septembris, 2019
Ielādēt vairāk