image
Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Ceturtā pieteikšanās mācībām Valsts izglītības attīstības aģentūras pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" paredzēta šī gada maijā. Šoreiz  strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.

trešdiena, 20.marts, 2019
image
Atvērto durvju diena Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā Vidus prospektā 38, Bulduros, šī gada 21. martā no plkst. 10.00 līdz 15.00 norisināsies Atvērto durvju diena. Laipni aicināti visi interesenti!

piektdiena, 15.marts, 2019
image
Jūrmalas jaunieti, piesakies starptautiskam projektam!

Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" Stratēģiskās partnerības projektā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 16 līdz 21 gadiem, kuriem ir interese par uzņēmējdarbību, kā arī kuriem ir vēlme iegūt zināšanas un iemaņas, kas turpmāk noderētu, uzsākot darba gaitas.

ceturtdiena, 14.marts, 2019
image
Jūrmalas skolu skolēni tiekas sadraudzības spēlē

20.februārī Mežmalas vidusskolas angļu valodas skolotāju metodiskā komisija rīkoja sadraudzības spēli "Kahoot!”, uz kuru tika aicināti Jūrmalas pilsētas skolu  7.un 8.klašu skolēni.

piektdiena, 8.marts, 2019
image
Sākumskolu “Atvase” pievienos Jūrmalas Valsts ģimnāzijai

Domes sēdē 21. februārī pieņemts lēmums Jūrmalas sākumskolu “Atvase” pievienot Jūrmalas Valsts ģimnāzijai, lai stiprinātu pamatskolu un nodrošinātu skolēnu pieaugumu ģimnāzijas vidusskolas klasēs.

ceturtdiena, 28.februāris, 2019
image
Ar “Latvijas skolas somu” plecā

Valsts iniciatīva “Latvijas skolas soma” sniedz iespēju skolēniem visā Latvijā apmeklēt muzejus, koncertus un izstādes, iepazīt Latvijas kultūras vērtības, aptvert valstiskuma attīstības un dibināšanas vēsturi, iepazīt un pašiem līdzdarboties dažādos zinātnes un inovāciju eksperimentos, kā arī iepazīt Latvijas dabu un kultūrainavu. 

ceturtdiena, 28.februāris, 2019
image
Latvijas atvērto datu izaicinājums skolēniem

Līdz 26. februārim dažādu vecuma grupu skolēni un viņu eksperti - skolotāji, vecāki, draugi -  tiek aicināti pieņemt 24 dienu izaicinājumu, veidojot komandu un piesakoties Latvijas skolu atvērto datu hakatonam 2019.

trešdiena, 20.februāris, 2019
Jūrmala uzņem informātikas valsts olimpiādi

Jūrmalas pilsētā Pumpuru un Majoru vidusskolā no 26. līdz 28. februārim norisinās Latvijas 32. informātikas (programmēšanas) valsts olimpiāde, kurā piedalīsies 80 izglītojamie no Rīgas un dažādiem Latvijas novadiem – Liepājas, Cēsīm, Salaspils, Daugavpils, Olaines, Saldus, Valmieras, Tukuma, Siguldas, Jelgavas.

otrdiena, 19.februāris, 2019
image
1. martā sākas bērnu reģistrēšana skolai

Izglītojamo pieteikšana uzņemšanai 1. klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs 2019./2020. mācību gadam sākas no 2019. gada 1. marta un turpinās līdz 2019. gada 24. maijam.

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Vidusskolēnus aicina pieteikties “ēnot” domes deputātus un pašvaldības iestāžu darbiniekus

Tuvojas ikgadējā Ēnu diena, kas visā Latvijā šogad notiks 13.februārī. Ēnu diena ir karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ar mērķi sniegt ieskatu viņu nākotnes profesijas izvēlē.

ceturtdiena, 31.janvāris, 2019
Ielādēt vairāk