image
Jūrmalnieki aktīvi iesaistās ideju sniegšanā Eiropas kultūras galvaspilsētas konkursam

Jūrmalnieki sadarbībā ar Kurzemes novada pašvaldībām aktīvi strādā, lai sagatavotu pieteikumu konkursam par Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027. gadā, kas jāiesniedz līdz 2021. gada 4. jūnijam. Paldies radošajiem jūrmalniekiem par iesaisti pieteikuma veidošanā, dalīšanos ar savām idejām un redzējumu!

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Jūrmala un Kurzemes novadi tupina darbu pie kopējās kultūras programmas

Turpinot darbu pie Eiropas Kultūras galvaspilsētas 2027 pieteikuma, šonedēļ tiešsaistē notika Jūrmalas pilsētas domes darba grupas un sadarbības partneru – Kurzemes novadu pašvaldību – tikšanās. Sanāksmē pārrunāts kopīgi veidotais kultūras programmas piedāvājums, tikšanās dalībnieki apmainījās ar idejām kultūras piedāvājuma paplašināšanai.

image
Jūrmala izsludina logo skiču konkursu “Eiropas kultūras galvaspilsētas” pieteikumam

Lai izveidotu logo Jūrmalas pieteikumam konkursā par “Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027” statusa iegūšanu, kā arī veicinātu iedzīvotāju iesaisti pieteikuma gatavošanā, Jūrmalas pilsētas dome izsludina publisku logo skiču konkursu.

image
Turpinās ideju iesniegšana #Jūrmala 2027 kultūras programmai

Atsaucoties Jūrmalas aicinājumam iesniegt idejas kultūras programmas veidošanai konkursa “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” pieteikumam, iesniegtas vairāk nekā 250 dažādas idejas. “Ideju krātuve” joprojām ir atvērta, savu ideju kultūras, mākslas un sadarbības projektiem aicināti pieteikt, aizpildot anketu šeit

otrdiena, 16.februāris, 2021
image
Jūrmala “Eiropas kultūras galvaspilsētas” konkursā startēs kopā ar septiņiem Kurzemes novadiem

Gatavību veidot ar Jūrmalu kopīgu pieteikumu konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” apstiprinājušas septiņas Kurzemes reģiona pašvaldības.

otrdiena, 16.februāris, 2021
image
Aicinām iedzīvotājus iesaistīties Jūrmalas pieteikuma sagatavošanā Eiropas kultūras galvaspilsētas titula iegūšanai

Jūrmala gatavo pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titula iegūšanai. Aicinām iedzīvotājus iesaistīties radošo ideju darbnīcās un aizpildīt aptaujas anketu par Jūrmalas vērtībām un attīstības iespējām.

ceturtdiena, 10.decembris, 2020
image
Ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētu jūrmalnieki tiekas radošo ideju darbnīcās

Šonedēļ Jūrmalā sākas tiešsaistes tikšanās radošo ideju darbnīcās, kuru dalībnieki – jūrmalnieki – dalīsies ar viedokli un redzējumu par Jūrmalu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Jūrmala startēs titula “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” iegūšanai

Jūrmalas pilsēta gatavos pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukuma iegūšanai 2027. gadā, – 29. oktobra sēdē nolēma Jūrmalas domes deputāti. 

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020