image
Jūrmalas Kūrorta svētkos atklāta vasara

Sestdien, 26. maijā, ar bagātīgu Kūrorta svētku programmu visas dienas garumā tika svinēts vasaras sākums. Kūrorta svētkus kopumā apmeklētāja vairāk nekā 30 tūkstoši apmeklētāju.

image
Jūrmalas Kūrorta svētku loterija un uzņēmēju īpašie piedāvājumi

Sagaidot Kūrorta svētkus 26. maijā, uzņēmēji sagatavojuši īpašu Kūrorta svētku loteriju, kā arī izdevīgus piedāvājumus svētku apmeklētājiem

image
Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem 26. maijā

Ar bagātīgu Kūrorta svētku programmu 26. maijā Jūrmalā tiks svinēts vasaras sākums. Jūrmala aicina apmeklēt lielāko Saldējuma festivālu Latvijā, vērot starptautiska cirka un deju teātra izrādes, ielu deju sacensības, piedalīties salsas un latino meistarklasēs un klausīties mūzikas grupas “Carnival Youth”, “Labvēlīgais tips” un citu mūziķu un grupu koncertus.

Svētku kulminācijā Majoru pludmalē uz lielās skatuves koncertēs leģendārā britu grupa “Smokie” un  atraktīvā instrumentālās mūzikas grupa “Dagamba”.

image
Kūrorta svētku laikā Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi; uz svētkiem aicina doties ar sabiedrisko transportu bez maksas
No 24. līdz 27. maijam Jūrmalā noteiktas vairākas izmaiņas satiksmes organizācijā, paredzot gan ierobežojumus automašīnu novietošanai, gan arī nodrošinot papildu sabiedrisko transportu pasākumu apmeklētāju ērtībām. 
image
Kūrorta svētku programma

Šogad Kūrorta svētku programma ir daudz plašāka un daudzveidīgāka – kopumā pasākumi norisināsies sešās vietās gan pilsētā, gan pludmalē.

image
Aicina piedalīties Kūrorta svētku gājienā

26. maijā Jūrmala svinēs Kūrorta svētkus. Viena no senākajām un skaistākajām vasaras sezonas atklāšanas svētku tradīcijām ir gājiens. Turpinot tradīciju, kas ik gadu apvieno visu paaudžu jūrmalniekus, organizācijas, uzņēmumus un kolektīvus, aicinām piedalīties Kūrorta svētku gājienā!