Jaunais brīnumu cirks visai ģimenei. “Dīvas neticamie piedzīvojumi viesnīcā”
Datums: piektdiena, 2018.gada 23.novembris, plkst. 19.00
Vieta: Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110

Izrāde “Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā” (Diva In Hotel) ir savdabīgs brīnumaino pārvērtību, žonglēšanas, ekscentrikas un eksotisko triku kaleidoskops, kurā bagātīgi pārstāvēti tradicionālie cirka žanri netradicionāli teatralizētā uzvedumā. Izrāde ir svētku noskaņas caurstrāvota. To nodrošina gan fantastiskā tērpu kolekcija, kuru dažu minūšu laikā, nenepazūdot no skatītāju vērojošājām acīm, pielaikos Dīva, lai izvēlētos pašu krāšņāko. To nodrošinās Dīvas kavalieris, veikli asistējot kaprīzajai skaistulei, brīžam palīdzot tērpu mainīt pat ar sešmetrīgas pātagas palīdzību...
Starp citu, priekšnesums Diva In Hotel tiek gatavots Ginesa rekorda pieteikšanai.
Cirka izrāde domāta ikkatram, kas vēlas vakaru pavadīt jautrā, azartiskā gaisotnē. Lielam un mazam! Visai ģimenei! Par īpašu jautrību mazajiem skatītājiem parūpēsies jautrie taksīši. 
Mākslinieku duets Ina un Kristaps “Creative duo” pēdējo 10 gadu laikā daudz koncertē Eiropas valstīs ( “Circus Salto -Kerstcircus Sander&Friend” , “Cirque Alexandre Bouglione Officiel”, franču TV šovs “Le Plus Grand Cabaret Du Monde”, “Circus Rose-Marie Malter”, franču koncertāģentūra MAS Music, Arts & Show ....), uzstājušies arī Minskas, Maskavas, Baku, Almatas valsts cirkos un Nikuļina Maskavas cirkā, kā arī ieguvuši laureāta titulus un specbalvas prestižajos starptautiskajos cirka festivālos Uhaņā (Ķīna), Ašdodā (Izraēla) , Maskavā (Krievija), Almatā un Astanā (Kazahstāna).


Plānotais izrādes garums: 1 stunda bez starpbrīža.
Izrāde domāta visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma.
Piedāvājam 25% atlaidi biļetei ar atsevišķu sēdvietu bērniem līdz 12 gadu vecumam!

Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE