III Jūrmalas Mūzikas vidusskolas muzikālo ģimeņu koncerts “Savējie skolā – savējie mūzikā”
Datums: piektdiena, 2019.gada 15.februāris, plkst. 18.30
Vieta: Dubultu Kultūras kvartālā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Strēlnieku prospektā 30 korp. 1
III Jūrmalas Mūzikas vidusskolas muzikālo ģimeņu koncerts “Savējie skolā – savējie mūzikā”

Jau trešo gadu Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notiks koncerts, kurā piedalīsies ģimeņu ansambļi – tie ir visdažādākie muzikālie sastāvi, kuros viens no dalībniekiem ir vai nu Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēknis vai pedagogs, kurš muzicē kopā ar kādu no saviem ģimenes locekļiem. Koncerts notiks piektdien, 15. februārī, plkst. 18.30 skolas kamerzālē.

 

Jūrmalas mūzikas skolā ir mācījušies vienas ģimenes pārstāvji pat vairākās paaudzēs, tādēļ ir bijis, ka ansambļos spēlē arī bijušie absolventi, kuru bērni un dažkārt arī mazbērni tagad mācās skolā, tāpat pedagogi, kuri paši ir skolas absolventi, brāļi un māsas u. c. Koncerta gaisotne ir ģimeniska, tā ideja ir atspoguļot sadzīviskās muzicēšanas tradīcijas, kuru pamatā ir mūzikas mīlestība, kas motivē izkopt savas prasmes augstākā līmenī, vienlaikus rodot prieku un pielietojumu tām arī ikdienā. Neapšaubāmi, šāda koncepcija ir iederīga mīlestības svētku – Valentīna dienas – gaisotnē, tādēļ arī koncerta norisei izvēlēta nākamā diena pēc šiem svētkiem.

 

Koncerta īpašie viesi būs skolas absolvents, izcilais vijolnieks Raimonds Ozols ar savu māsu – mūsu skolas ilggadējo koncertmeistari Ligitu Ozolu. Gaidāmi arī citi, ne mazāk intriģējoši, pārsteigumi!

 

Aicinām pievienoties klausītāju pulkam ikvienu mūzikas draugu; ieeja bez maksas!

 

 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE