Nargiz

Š.g. 20. augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies viena no visneordinārākajām Krievijas estrādes personībām – dziedātāja Nargiza. Viņas mistiskais tēls, simboliskie tetovējumi, unikālais balss tembrs un diapazons 5 oktāvās, kā arī iespaidīgā enerģētika – acumirklī savaldzina viņas talanta cienītājus. Pateicoties viņas neparastajai un ekstravagantajai ārienei, protams, arī unikālajai izpildes manierei, Nargizas koncerti ir ļoti populāri, it īpaši etno mūzikas un rokmūzikas žanra fanu starpā.

Vairāku gadu sadarbības laikā ar MALFA zīmolu, dziedātāja ir sniegusi vairāk nekā tūkstoš solokoncertu.

Viņas dziesmu albums «ВДВОЁМ» („Divatā”), tikai dažas stundas pēc tā iznākšanas, ierindojās Krievijas iTunes topa līderpozīcijās. Šajā albumā ir iekļautas šādas dziesmas, kuras kļuva par neapšaubāmiem hītiem un ieņēma pirmās pozīcijas čārtos: «Я не твоя война» („Es neesmu tavs karš”), «Ты – моя нежность» („Tu – mans maigums”), «Я не верю тебе» („Es tev neticu”), «Беги» („Skrien”), savukārt Nargizas un Maksima Fadejeva kopīgi izpildītā dziesma «Вдвоём» arī tika iekļauta albumā, kā viena no visnozīmīgākajām kompozīcijām pašai dziedātājai. Fanus šī dziesma neatstāja vienaldzīgus, un dziesmas klipam YouTube ir jau vairāk nekā 202 miljoni skatījumu.

„Ikvienu savu koncertu es pārdzīvoju kā jaunas dzīves sākumu. Tas ir mans ceļš. Tikai ar manu skatītāju un viņu fantastiskās enerģijas palīdzību, es spēju atklāt jaunus apvāršņus savā daiļradē.”

Nu jau pavisam drīz, 20. augustā, Jūrmalā notiks Nargizas Lielais solokoncerts – ar fantastisku enerģētiku. Jūs gaidīs daudz pārsteigumu un neaizmirstams šovs, ko nedrīkst palaist garām. Tieši šis koncerts paliks jūsu atmiņā uz ilgiem laikiem!