Aicina Jūrmalas Džeza klubs! Koncertprogramma “Gaisma krīt”

Koncertprogramma “Gaisma krīt”. Jolanta Gulbe-Paškeviča (balss), Kristaps Vanadziņš (klavieres), Deniss Paškevičs (saksofons, flauta). Pasākums koncerta formātā – bez kafejnīcas un galdiņiem!

 

Ieejas maksa EUR 15, daudzbērnu ģimenēm, pensionāriem, personām ar invaliditāti EUR 10, jūrmalnieka kartes īpašniekiem EUR  8. Biļešu iepriekšpārdošana tikai klātienē, aizpildot personalizētu apmeklētāju anketu, no 5.oktobra pirmdienās, trešdienās, sestdienās plkst. 13.00 – 18.00. Uzziņas pa tālr. 67762403


Prezentējot savu jauno mūzikas albumu “Gaisma krīt”, koncertā Jolanta Gulbe-Paškeviča atskaņos īpaši atlasītas un viņai ļoti nozīmīgu latviešu komponistu dziesmas. Visām kompozīcijām radīti īpaši aranžējumi, kuru autori ir gan Jolanta pati, gan talantīgais džeza pianists Kristaps Vanadziņš. Programmu dzirdēsim trio sastāvā, kurā kopā ar šarmanto dziedātāju uzstāsies aranžiju autors Kristaps Vanadziņš un džeza mūziķis Deniss Paškevičs.

 

Koncertprogrammā iekļauti tādi darbi kā Imanta Kalniņa un Vizmas Belševicas "Dūdieviņš", Aigara Voitišķa un Viktora Kalniņa "Cik savādi", Mārtiņa Brauna un Jāņa Petera "Dziesma par spēli";, Raimonda Paula un Jāņa Petera "Ja Tevis nebūtu" un citas latviešu tautai nozīmīgas dziesmas.
 
Par gaidāmo koncertu Jolanta Gulbe Paškeviča: "Jāsaka paldies latviešu komponistiem un dziesmu vārdu autoriem par nacionālo kultūras bagātību. Esmu uzaugusi ar šo muziku, tā ir veidojusi manu muzikālo gaumi. Šī programma ir mans veltījums manai tautai, maniem cilvēkiem".
 
Jolanta Gulbe Paškeviča ir viena no latviešu džeza profesionālās elites ekstravagantākajām dziedātājām ar tembrāli bagātu un spēcīgu balsi. Viņa ir viena no pieprasītākajām bossa nova un portugāļu fado stila mūzikas izpildītājām visā Baltijā. Paralēli primārajai darbībai Jolanta bijusi vairāku Latvijas TV šovu žūrijas locekle un vokālā pedagoģe, kā arī veidojusi starptautiskus mūzikas projektus un ierakstījusi mūzikas albumus ar jazz, soul un world music meistariem no Eiropas, Krievijas un ASV, ar kuriem sadarbība turpinās joprojām.