Jūrmalā vienmēr ir skaisti – ievērības cienīga arhitektūra, vienmēr mainīga jūra, agri rīti pludmalē un nepārspējami saulrieti, un mūsu cilvēki. Izstāde “Saredzēt” aicina ikvienu mākslas baudītāju uz mirkli apstāties un mēģināt saredzēt to skaisto, kas ir mums apkārt.

 

Fotoklubs “Jaunais fokuss” Jūrmalā darbojas jau ceturto gadu. Fotogrāfa un izstāžu kuratora Valtera Poļakova vadībā dalībnieki piedalās gan teorētiskās nodarbībās, gan arī grūst pieredzi praktiskās nodarībās un plenēros.

 

Fotoklubs aicina ikvienu fotoentuziastu neatkarīgi no vecuma un prasmju līmeņa kopīgi veidot vizuālo stāstu par mūsu pilsētu. Fotoklubā aicināti gan iesācēji, gan fotoentuziasti ar pieredzi, lai ne tikai labāk izprastu fotomākslas elementus, bet arī iemācītos fotogrāfijās veidot savus īpašos stāstus – par savu pilsētu, tās cilvēkiem un notikumiem. Gada noslēgumā kluba dalībnieki piedalās kalendāra un izstādes izveidošanā.  

 

 

Fotoklubā “Jaunais fokuss” var pieteikties Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļā Talsu šosejā 31, 25. korpuss, tālr. 67767347.

Ieeja bez maksas.