Nodarbība “Reiz vilcienā Priedaine – Ķemeri…” ir smaržu, garšu un sajūtu piedzīvojums Jūrmalas pilsētas muzejā, iepazīstot savu pilsētu caur vilciena logu.

Kopā ar vilciena pavadoni Nelliju (Dace Vītola, Latvija Leļļu teātra aktrise) trauksimies vilcienā, piestājot kādā no 14 Jūrmalas pieturām. Atpazīsim, prātosim, pētīsim, līdzdarbosimies, pirksim un pārdosim, dodoties ceļā ar vilcienu!

 

Mērķauditorija: 6–7 gadnieki, līdz 20 bērniem.

Norises vieta: Jūrmalas pilsētas muzejs Tirgoņu ielā 29

Dalības maksa: 20 eiro grupai

Iepriekšpieteikšanās: e-pasta adrese muzejpedagogs@jurmala.lv,  tālr. 26524361

 

Atsauksmes

  • Esmu Diāna Līdeka, Majoru vidusskolas sagatavošanas klases pedagogs. Mūsu bērni regulāri apmeklē Jūrmalas pilsētas muzeja rīkotās izstādes un īpašās nodarbības muzejā. Mēs vienmēr esam ļoti apmierināti ar visām nodarbībām, un šī bija ļoti īpaša. Bērni radošā veidā tika iepazīstināti ar Jūrmalas dzelzceļa stacijām. Paši varēja radoši izpausties un uzzināt ļoti daudz interesantas un sev nezināmas informācijas. Paldies!
     
  • Jūrmalas pilsētas muzeja nodarbība “Reiz vilcienā Priedaine – Ķemeri…” ir brīnišķīgs veids, kā mazākajiem muzeja apmeklētājiem caur visām maņām iepazīt kūrortpilsētas dažādo dabu, vēsturi, nodarbes. Pavadones Nellijas hiperaktīvais tēls neatstās vienaldzīgu pat lielāko skeptiķi. Nodarbības pārdomātais scenārijs mazos aktīvi iesaista dažādās nodarbēs un sarunās. Nodarbība piemērota pirmsskolas un pirmo klašu vecuma bērniem. Iesaku!
    Nora Austriņa, Latvijas Dzelzceļa muzeja muzejpedagogs