image
Dzintaru koncertzālē norisināsies 38. starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkursa Baltijas reģiona atlases kārta

Ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 17.00 Dzintaru koncertzāles mazajā zālē norisināsies 38. starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkursa reģionālā atlases kārta, kurā piedalīsies jaunie un talantīgie operdziedātāji no Baltijas valstīm. Pateicoties Jūrmalas pilsētas domes atbalstam, konkursa atlasi var apmeklēt ar bezmaksas ielūgumiem, kurus iepriekš iespējams saņemt „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Jūrmala aicina uz Lieldienu pasākumiem

Svētdien, 21. aprīlī, Jūrmalā ar seno tradīciju rituāliem, radošām darbnīcām, jautrām atrakcijām un muzikāliem priekšnesumiem, olu krāsošanu un ripināšanu, kā arī Lieldienās neiztrūkstošo šūpošanos tiks svinētas Lieldienas. Lielajā piektdienā uz garīgās mūzikas koncertu Dzintaru koncertzālē aicina valsts akadēmiskais koris “Latvija”, savukārt Klusajā Sestdienā Dubultu ev. lut. baznīcā skanēs Gavēņa laika mūzika.

trešdiena, 10.aprīlis, 2019
image
Aicina uz sarunu ar rakstnieci un publicisti Marinu Kosteņecku

Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 16.00 Alberta Kronenberga Slokas bibliotēka un Latvijas  Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība ielūdz uz sarunu ar rakstnieci, publicisti Marinu Kosteņecku. Tikšanās notiks bibliotēkas telpās Raiņa ielā 3. Aicināts ikviens interesants.

otrdiena, 9.aprīlis, 2019
image
Jūrmalas mākslinieku darbi skatāmi Liepājā

No 1.aprīļa Liepājas Latviešu biedrības namā atvērta Jūrmalas mākslinieku biedrības izstāde „Kaleidoskops”. Izstādē piedalās 29 autori ar 30 darbiem.

otrdiena, 9.aprīlis, 2019
image
Sākusies jubilejas festivāla “Summertime 2019 – aicina Inese Galante” biļešu tirdzniecība

Sākusies biļešu tirdzniecība uz 15. jubilejas starptautiskā mūzikas festivāla “Summertime 2019 – aicina Inese Galante” koncertiem, kas 5.–11. augustam norisināsies Jūrmalā. Uz Dzintaru koncertzāles skatuves tradicionāli pulcēsies spilgtākās džeza, rokenrola, Balkānu un klasiskās mūzikas izpildītāji, dāvinot festivāla viesiem fantastiskas mūzikas svētkus.

otrdiena, 9.aprīlis, 2019
image
Lietuviešu grafiķes Rimas Baukaites darbu izstāde “Klusais prieks”

Grafiķes Rimas Baukaites darbu izstāde “Klusais prieks” līdz 9.jūnijam ir apskatāma Jūrmalas Mākslas skolas izstāžu zālē. 27.aprīlī plkst.11.00 notiks tikšanās ar mākslinieci, un pēc sarunām par mākslu ikviens varēs piedalīties viņas vadītajā zīmēšanas meistarklasē.

pirmdiena, 8.aprīlis, 2019
image
“Mākslas stundas” – mazās Mākslas dienas Jūrmalā

Jau septīto gadu Bulduru Izstāžu nams rīko tradicionālās “Mākslas stundas”, tā simboliski atzīmējot Mākslas dienas Jūrmalā.

ceturtdiena, 4.aprīlis, 2019
image
Turpinās mākslinieku pieteikšanās glezniecības konkursizstādei

Vēl līdz 15. aprīlim mākslinieki un mākslas studenti aicināti pieteikt darbus dalībai 2. starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles “Marīna 2019” glezniecības konkursizstādei. 

trešdiena, 3.aprīlis, 2019
image
Tikai atbildīgs darbs dara mūs stiprus /Aspazija/

Šī sajūta radās jau dažas minūtes pirms sākuma, kad pie balti apklāta galda publikas priekšā apsēdās skolēnu pulciņš, radot māju sajūtu un asociācijas ar Baltā galdauta svētkiem, kas vairs nav aiz kalniem.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Pavasara koncerti Dubultu koncertzālē

Jaunā Dubultu koncertzāle Jūrmalas Mūzikas vidusskolā martā un aprīlī aicina uz kamermūzikas, kora un džeza mūzikas koncertiem.

pirmdiena, 18.marts, 2019
Ielādēt vairāk