Jaunumi
image
Dzintaru koncertzālē notiks Intara Busuļa koncerts ar klausītājiem klātienē

Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē 11. jūnijā notiks Rīgas festivāla atklāšanas koncerts. Uz skatuves satiksies dziedātājs Intars Busulis, “Abonementa orķestris”, Latvijas Radio bigbends un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Šis ir pirmais vasaras sezonas koncerts Dzintaros ar klausītājiem klātienē. Koncerts tiks pārraidīts arī televīzijas kanālā “ReTV”.

pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
image
Jūrmalas pilsētas muzejā – divu gleznotāju izstādes

Priecājoties par satikšanos ar apmeklētājiem klātienē, Jūrmalas pilsētas muzejā iekārtotas divu izcilu gleznotāju izstādes. Otrā stāva zālēs skatāma Ievas Maurītes darbu izstāde “Horizonti”, bet kamīnzālē – Karinē Paronjancas (Karine Paronyanc) izstāde “Bio sistēmas”. Abas izstādes apskatāmas līdz 4. jūlijam.

pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
image
Kultūras ministrijā iesniegts Jūrmalas pieteikums konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”

Jūrmalas un Kurzemes kaimiņu novadu kopīgi veidotais pieteikums konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” 4. jūnijā iesniegts Latvijas Republikas Kultūras ministrijā.

piektdiena, 4.jūnijs, 2021
image
Dzintaru koncertzālē skanēs festivāla “Rīga Jūrmala” koncerti

Simfonisko orķestru festivāls “Rīga Jūrmala”, kas sevi pieteicis kā vienu no vasaras klasiskās mūzikas galamērķiem Eiropā, šovasar izskanēs 20 koncertos Rīgā un Jūrmalā. Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē Jūrmalā norisināsies astoņi festivāla koncerti.

ceturtdiena, 3.jūnijs, 2021
image
Jūrmalas kultūras iestādes atsāk apmeklētāju uzņemšanu klātienē

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, no 3. jūnija individuāliem apmeklējumiem pieejamas Jūrmalas kultūras iestādes – Jūrmalas pilsētas muzejs, Jūrmalas Brīvdabas muzeja ekspozīcijas telpas un Aspazijas māja, kā arī Jūrmalas Centrālā bibliotēka un tās filiāles. Pakāpeniski tiks atvērtas arī pārējās kultūrvietas.

trešdiena, 2.jūnijs, 2021
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskola 60. jubilejas gadā atklāj digitālo koncertzāli un izdod grāmatu

Ar digitālās koncertzāles atklāšanu un grāmatas par skolas vēsturi atvēršanu Jūrmalas Mūzikas vidusskola noslēgs 60. gadskārtu. Svinīgās norises 28. maijā un arī turpmāk skatāmas skolas “Facebook” lapā un “Youtube” kanālā “Jurmala Live”.

piektdiena, 28.maijs, 2021
image
Vides objektu “Ķemeru Anniņa” veidos Senatnes ielā

Iedzīvotāju aptaujā par vides objekta “Ķemeru Anniņa” atrašanās vietu izvēlēta zaļā zona Senatnes ielā 5.

trešdiena, 19.maijs, 2021
image
Aspazijas mājā – lekcija par kūrorta modes pirmssākumiem

Muzejs “Aspazijas māja” 20. maijā plkst. 17.00 aicina uz vēsturnieces Ingas Sarmas lekciju “Mode kūrortā”, kas norisināsies tiešsaistē Aspazijas mājas “Facebook” lapā.

trešdiena, 19.maijs, 2021
image
Brīvdienu mūzikas koncerts “Agnese Egliņa un Daniils Bulajevs” kanālā “ReTV”

Dzintaru koncertzāle 22. maijā plkst. 19.00 piedāvā attālināti baudīt cikla “Brīvdienu mūzika” otro šā gada koncertu, kurā uzstāsies jaunais vijolnieks Daniils Bulajevs un pianiste Agnese Egliņa. Koncerta pārraidi “ReTV” kanālā vadīs kordirģents Jānis Ozols.

otrdiena, 18.maijs, 2021
image
Jūrmala “Facebook” tiešraidē iepazīstinās ar pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas titulam

Jūrmalas pilsēta 21. maijā plkst. 15.00 tiešraidē “Facebook” profilā www.facebook.com/Jurmalalv iepazīstinās ar sagatavoto pieteikumu konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”. Pievienoties tiešraidei aicināts ikviens interesents!

piektdiena, 14.maijs, 2021
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE