image
Vides instalācija “Pavasara salidojums” Horna dārzā

Horna dārzā Majoros brīvdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00 atradīsies interaktīva vides instalācija, kas saistošā veidā iepazīstina ar Latvijas dabā sastopamiem putniem.

trešdiena, 5.maijs, 2021
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskola noslēdz jubilejas gadu

Noslēdzoties Jūrmalas Mūzikas vidusskolas jubilejas gadam, attālināti skan skolas audzēkņu koncerti, 28. maijā gaidāma grāmatas par skolas vēsturi atvēršana un Dubultu digitālās koncertzāles atklāšana.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
“Latvijas dvēseles dziesma” – koncerts no Dzintaru koncertzāles

Valsts svētkos Dzintaru koncertzāle piedāvā attālināti baudīt koncertu “Latvijas dvēseles dziesma”, kurā muzicēs “Trio Angelicus”. Koncerta pārraide 4. maijā plkst. 21.25 būs skatāma televīzijas kanālā “ReTV”.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Konkursā izvēlēts logotips Jūrmalas Eiropas kultūras galvaspilsētas pieteikumam

Jūrmalas pilsēta skiču konkursā izvēlējusies logotipu konkursa “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” pieteikumam. Visaugstāko vērtējumu saņēma jūrmalnieka, grafiskā dizainera Toma Vītiņa piedāvātais vizuālais risinājums Jūrmalas pieteikuma radošajam konceptam “ARTērijas”, kas pauž ideju par kultūru kā dzīvības pulsu.

pirmdiena, 26.aprīlis, 2021
image
Mākslas stacijā “Dubulti” norisinās Marokas iedvesmota izstāde

Mākslas stacijā “Dubulti” atvērta izstāde “Auce Biele. Spēks ziedēt”. Māksliniece ieradusies Latvijā, lai stāstītu par Marokā tapušiem darbiem, kas Latvijā redzami pirmo reizi; norisināsies arī mākslinieces vadītas brīvdabas darbnīcas.

pirmdiena, 26.aprīlis, 2021
image
“Aspazijas māja” aicina ekspedīcijā “Kaķiem pa pēdām”

Muzejs “Aspazijas māja” aicina lielus un mazus pētniekus laikā no 19. aprīļa līdz 4. maijam piedalīties ekspedīcijā “Kaķiem pa pēdām”. Maršrutā, kas vijas caur Majoriem un Dubultiem, ekspedīcijas dalībniekiem ar kartes palīdzību pilsētvidē jāatrod vienpadsmit kaķi.

pirmdiena, 19.aprīlis, 2021
image
Virtuālā izstādē skatāmi Bulduru Izstāžu namam iesniegtie “Gada NeDarbi”

Arī šogad izstāde “Gada NeDarbs 2020” ir skatāma virtuāli – Bulduru Izstāžu nama lapā sociālajā tīklā “Facebook”. Skatītāju balsošana par labāko darbu un pieteikšanās loterijai norisināsies līdz šā gada 1. jūnijam.

trešdiena, 14.aprīlis, 2021
image
“Puķu actiņu” zīmēšanas meistarklase no Aspazijas mājas

Muzejs “Aspazijas māja” aicina uz attālināto zīmēšanas meistarklasi “Puķu actiņas”, kuru vadīs bērnu grāmatu ilustratore Gundega Muzikante. Nodarbība norisināsies 15. aprīlī plkst. 16.00 Zoom platformā, tai jāpiesakās iepriekš e-pastā aspazijas.maja@jurmala.lv.

otrdiena, 13.aprīlis, 2021
image
“Latvijas džeza ainavas” – koncerta pārraide no Dzintaru koncertzāles

Televīzijas kanālā “ReTV” 17.  aprīlī plkst. 22.00 tiks pārraidīts koncerts “Latvijas džeza ainavas” no Dzintaru koncertzāles.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
image
Atklāta pieteikšanās izstādēm Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina māksliniekus un kuratorus līdz 2021. gada 30. maijam pieteikt izstādes 2023. gadam.

pirmdiena, 12.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk