Jaunumi
image
Ceturtais Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss pulcēs korus no septiņām pasaules valstīm

No 20. līdz 22. septembrim sadarbībā ar Jūrmalas domi Dzintaru koncertzālē ceturto gadu notiks Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Šogad par Grand Prix ieguvēja titulu sacentīsies deviņi kori no septiņām valstīm: Turcijas, Īrijas, Krievijas, Somijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Latvijas.

otrdiena, 10.septembris, 2019
image
Pastaigas laikā iepazīs Raiņa un Aspazijas mīlestības vietas

Raiņa un Aspazijas vasarnīca aicina 14.septembrī plkst.10.00 ar tematisku pastaigu iepazīt Raiņa un Aspazijas mīlestības vietas Jūrmalā.

pirmdiena, 9.septembris, 2019
image
Izsludināts konkurss „Jā/NeATKARĪBA-2019”

Sveicot Latviju dzimšanas dienā, Jūrmalas pilsētas muzeja filiāle Bulduru Izstāžu nams un biedrība „Rad-Dar” jau astoto gadu aicina māksliniekus piedalīties konkursa izstādē ar laikmetīgiem un sociāli aktīvi ievirzītiem mākslas darbiem par Latvijas neatkarības tēmu. 

pirmdiena, 9.septembris, 2019
image
Jauniešus aicina pieteikties teātru festivāla meistarklasēm

No 18. līdz 20. oktobrim Jūrmalā notiks 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls – meistarklases “Rainis un Aspazija Tev”. Šogad festivālā notiks teātra meistarklases, kurām pieteikties aicināti 16–25 gadus veci jaunieši, kurus interesē teātris un kuri vēlas uzzināt un iemācīties ko jaunu.

piektdiena, 6.septembris, 2019
image
Jūrmala aicina uz Dzejas dienām Raiņa un Aspazijas pilsētā

Septembris atnāk ar Dzejas dienām – latviešu literatūrai nozīmīgiem svētkiem, kas tiek svinēti jau kopš latviešu dzejnieka Raiņa simtgades svinībām 1965. gadā.

trešdiena, 4.septembris, 2019
image
Jūrmalas radošie kolektīvi uzņem jaunus dalībniekus

Rudens sezonu uzsākot, Jūrmalas radošie kolektīvi organizē jaunu dalībnieku uzņemšanu. Pievienoties tiek aicināti visi dziedāt, dejot un muzicēt griboši jūrmalnieki, tāpat aicina audēju studija, baleta studija un jauniešu teātra studija. Radošajos kolektīvos, kas apvieno dažādu žanru mākslas, ir iespēja darboties dažādām paaudzēm – bērniem, jauniešiem, vidējai paaudzei un senioriem.

otrdiena, 3.septembris, 2019
image
Iekāp jaunā lomā!

Jūrmalas bērnu un jauniešu teātris izsludina jaunu dalībnieku uzņemšanu. 

pirmdiena, 2.septembris, 2019
image
Jūrmalas pilsētas muzejs uzsāk rudens sezonu ar jaunām izstādēm

Jūrmalas pilsētas muzejā atklāts jaunais rudens izstāžu cikls – keramikas vecmeistares jūrmalnieces Edītes Zvagules personālizstāde “Variācijas keramikā – Kurzemīte”, Dinas  Ābeles gleznas un  Lauras Fedbergas objekti un videodarbi izstādē “Piliens gaismas”.

pirmdiena, 2.septembris, 2019
image
Ar krāšņu koncertu un spēkavīru šovu nosvinēti Kauguru svētki

Pēdējā augusta dienā lieliskā atmosfērā Jūrmalā tika svinēti tradicionālie Kauguru svētki. Visas dienas garumā Kauguros izskanēja muzikāli priekšnesumi un norisinājās daudzveidīgas radošas un sportiskas aktivitātes.

pirmdiena, 2.septembris, 2019
image
Gidons Krēmers un “Kremerata Baltica” aicina uz 16.Kremerata Baltica festivālu Dzintaru koncertzālē

No 6. līdz 8. septembrim Dzintaru koncertzālē norisināsies 16. Kremerata Baltica festivāls. 

piektdiena, 30.augusts, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
septembris 2019
PILSĒTAS KARTE