Jaunumi
image
Līgo, līgo

Kur, Saulīte, mājas ņēmi,

Vakarā noiedama?

- Vidū jūras uz ūdeņa,

Zelta niedres galiņā.

 

piektdiena, 21.jūnijs, 2019
image
Apgleznoti šķīvji izstādē “Kopā 2019” – „Together 2019”

Latvijas Mākslas akadēmijas organizētā starptautiskā porcelāna apgleznošanas simpozija dalībnieku izstāde  “Kopā 2019” – „Together 2019” ir apskatāma Raiņa un Aspazijas vasarnīcā līdz 11.jūlijam.  Ekspozīciju veido 11 valstu 25 dažādu nozaru mākslinieku apgleznoti šķīvji.

otrdiena, 18.jūnijs, 2019
image
Bulduru evaņģēliski luteriskajai baznīcai – 130

Mēneša nogalē, 30.jūnijā, Bulduru baznīca pulcinās ļaudis dievnama 130 gadu jubilejas dievkalpojumā. Svētku noskaņu papildinās šim īpašajam  notikumam veltīti dziedājumi un ērģeļmūzika, kas neatstās bez saviļņojuma sirdī ne draudzes locekļus, ne jūrmalniekus un pilsētas viesus, kam tuva kultūra un sakrālā mūzika.

otrdiena, 18.jūnijs, 2019
image
Brīvdabas klavieres Jūrmalā ieskandinātas

Svētdienas pēcpusdienā Jūrmalā improvizētā akustiskā koncertā Dzintaru pludmalē tika atklātas brīvdabas klavieres, kas muzicēšanai zem klajas debess visas vasaras garumā ir pieejamas ikvienam.

pirmdiena, 17.jūnijs, 2019
image
Jūrmala aicina uz līgošanu Mellužu estrādē un Kauguru pludmalē

Jūrmalas pilsēta aicina uz Līgo pasākumiem 23. jūnijā, kas sāksies ar atjaunotās Mellužu estrādes atklāšanu un turpināsies ar līksmu līgošanu Mellužu parkā un Kauguru pludmalē. 

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Ielīgošanas pasākumi pirms lielās līgošanas Jūrmalā

Pirms lielās līgošanas 23.jūnijā, Jūrmala aicina uz saulstāvju un ielīgošanas pasākumiem.

otrdiena, 11.jūnijs, 2019
image
Brīvdabas klavieru atklāšanas minikoncerts Dzintaros

Ceturtdien, 13. jūnijā, plkst. 21.30, sagaidot saulrietu Dzintaru pludmalē, Turaidas ielas galā Jūrmalā notiks muzikāls brīvdabas klavieru ieskandināšanas pasākums.

pirmdiena, 10.jūnijs, 2019
image
Sākas vasaras koncerti Horna dārzā Jūrmalā

Arī šogad vasaras koncertdārzā apmeklētājus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs gan vietējie, gan ārvalstu mākslinieki, kas atskaņos vasaras krāsām un noskaņai atbilstošu mūziku.

piektdiena, 7.jūnijs, 2019
image
Dzintaru koncertzāle atklāj vasaras koncertsezonu

Vasara Dzintaru koncertzālē ierasti ir festivālu un gaidītu koncertu laiks. Šī vasara nav izņēmums, arī šovasar klausītājus Dzintaros priecēs krāšņi festivāli – “Jūrmalas festivāls”, 20. starptautiskais baleta festivāls, “Summertime – aicina Inese Galante”, “Laima Rendezvous Jūrmala ‘19”, “Artissimo”, jaunais simfonisko orķestru festivāls “Rīga Jūrmala”. Vasaras sezonā gaidāmi daudzi iecienītu akadēmiskās un populārās mūzikas mākslinieku koncerti.

piektdiena, 31.maijs, 2019
image
FOTO: Ar uguņošanu un koncertu saulrietā Jūrmalā atklāj vasaru

Ar amerikāņu rokmūziķes Sūzijas Kvatro, pašmāju grupas “Pērkons” un uguņošanu jūras krastā 25. maijā Jūrmalā svinēts kūrorta vasaras sākums, pulcējot vairākus tūkstošus apmeklētāju saulrieta apspīdētā Majoru pludmalē.

pirmdiena, 27.maijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE