Pasākumu afišas
Jūrmalas Kultūras centra jauktā kora "Jūrmala" koncerts "Rīt snigs..."
19.12.2018
Dubultu kultūras kvartālā, Jūrmalas mūzikas vidusskolā, Strēlnieku prospekts 30k-1
Izstāde "Rainis. 1918."
12.09.2018 - 22.06.2019
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā, J.Pliekšāna ielā 5/7
Pūtēju orķestra “Jūrmala” Vecgada koncerts
30.12.2018
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Ziemassvētki Kauguros “Svētku kamanās"
16.12.2018
Kauguru kultūras nama pagalmā, Raiņa iela 110
Adventes koncerts “Krīt sniegi”
15.12.2018
Kauguru kultūras namā, Raiņa ielā 110
Koncerts „Tenoru Jaunais gads”
15.12.2018
Kauguru kultūras nams
Ziemassvētku koncerts "Ave Maria"
23.12.2018 - 23.12.2018
Dubultu ev.lut.baznīca
Radošās darbnīcas Dzintaru mežaparkā
08.12.2018 - 30.12.2018
Dzintaru mežaparkā
Radošās darbnīcas
28.09.2018 - 16.12.2018
Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110
LMA Grafikas katedras studentu un pasniedzēju ilustrāciju izstāde “Jaunvārdi”
25.10.2018 - 15.12.2018
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā, J.Pliekšāna ielā 5/7
Latvijas simtgades akcijas Goda aplis izstāde "Intonācija"
19.10.2018 - 10.12.2018
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Izstāde “Čaklo vecmāmiņu rokdarbu izstāde”
04.12.2018 - 28.12.2018
Kauguru kultūras namā, Raiņa ielā 110
septembris 2018
01 septembris
sestdiena
Kauguru svētki
Jūrmalā

Jau ceturto gadu Jūrmala septembra sākumu aicina svinēt Kauguros – 1.septembrī kūrortpilsētā tiks svinēti tradicionālie Kauguru svētki. Ar vienīgo koncertu Latvijā Kauguru svētku vakarā uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka (Ёлка) kopā ar mūziķu kolektīvu. Pirms tam uz skatuves kāps jūrmalnieku iemīļotais dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kurš Kauguros uzstāsies ar savu īpašo koncertprogrammu. Svētkos uzstāsies arī hiphopa apvienība “Olas”. Rudens ieskaņas svētkos varēs izbaudīt arī ekstrēmu velo šovu, humoristisku stand-up izrādi, kā arī būs daudzveidīgas aktivitātes bērniem un jauniešiem. Svētku noslēgumā – krāšņa uguņošana. Ieeja visos pasākumiem bez maksas.

 

Šogad Kauguru svētki norisināsies uz Talsu šosejas – vienā no platākajām ielām Kauguros, kas atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no Zilā karoga pludmales. Svētki sāksies jau plkst. 13.00.

 

Vakara koncertā – grupa “Olas”, Intars Busulis un “Abonementa orķestris” un Jolka

Pirms vakara koncerta uz lielās skatuves plkst. 18.30 apmeklētājus ar savu uzstāšanos priecēs jūrmalnieks Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks no hiphopa apvienības “Olas”. Vakara koncertprogrammu plkst. 20.00 jau tradicionāli atklās dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kas svētkos atskaņos gan klausītāju jau iemīļotas, gan jaunākās dziesmas. Pirmo reizi Kauguros uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka (Ёлка), kas uz skatuves kāps plkst. 21.30 kopā ar mūziķu kolektīvu 11 cilvēku sastāvā. Poproka dziedātāja Jolka izceļas ar savu harizmu, plašo balss diapazonu, kvalitatīvo un daudzveidīgo mūzikas raksturu. Mūziķe izdevusi piecus studijas albumus, un ir viena no populārākajām mūzikas izpildītājām Eirāzijā, regulāri ieņemot augstākās pozīcijas populārākās mūzikas topos.

 

“Comedy Latvia” stand-up izrāde, “Greentrials” ekstrēmais velo šovs un grafiti paraugdemonstrējumi

Plkst. 17.30 Kauguru svētku apmeklētāji varēs vērot apvienības “Comedy Latvia” stand-up izrādi. Jauniešus un ekstrēmo sporta veidu cienītājus izklaidēs Baltijas valstīs labākā velo šova komanda “Greentrials”, kas apvieno spēcīgākos BMX un velo un moto triāla sportistus. Ekstrēmajā velo šovā uzstāsies BMX freestyle, BMX flatland un velotriāla pārstāvji, kas Kaugurus pārsteigs ar diviem aizraujošiem šoviem plkst. 14.00 un 16.00. Tāpat apmeklētāji varēs izmēģināt kosmonautu trenažieri, izšūpoties trīs dimensiju šūpolēs un piedalīties daudzās citās aizraujošās atrakcijās visas dienas garumā.

 

Grafiti mākslinieks Holis (Viesturs Holenders) veidos vides objektu – grafiti sienu “Es ♡ Kauguri”. Ikviens varēs piedalīties grafiti veidošanā, tā radot unikālu mākslas darbu.

 

Leļļu teātra izrādes, “Zili brīnumi” eksperimenti un radošās darbnīcas

Ģimenes ar bērniem svētku laikā iepriecinās Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ar muzikālām teātra izrādēm “Burvju stabulīte” un “Kliņķīša piedzīvojumi”. Izrādēs būs daudz lielu un mazu jocīgu zvēru un putnu, kā arī visiem labi zināmi un arī pavisam jauni pasaku tēli. Izklaides un izglītības centrs “Zili brīnumi” piedāvās piedalīties dažādos eksperimentos ar sauso ledu un šķidro slāpekli, kā arī citās aizraujošās aktivitātēs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

Svētkos uzstāsies arī Jūrmalas radošie kolektīvi ar teātra, dziesmu un deju priekšnesumiem, ko varēs vērot no plkst. 13.00 līdz 17.30.

 

Pasākumu laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana, ieraksti var tikt publiskoti ar mērķi sekmēt kultūras vērtību saglabāšanu un vairot Jūrmalas pilsētas atpazīstamību.

01 septembris
sestdiena
15.00
Rudens koncerts Horna dārzā. Dzied jauktais koris “Rognes Songlag”
Horna dārzā Jomas ielā 35

01 septembris
sestdiena
16.00
Matti Outakoski foto izstādes “Viļņi” atklāšana
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā J. Pliekšāna ielā 5/7
Matti Outakoski foto izstādes “Viļņi” atklāšana

1. septembrī plkst. 16.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (J. Pliekšāna ielā 5/7, Jūrmalā) tiks atklāta somu fotogrāfa Matti Outakoski foto izstāde “Viļņi”.

 

Fotoizstādes centrā ir kustība dabā, kuru mākslinieks centies iemūžināt, darbojoties dažādās ekspozīcijas tehnikās. “Jau ilgi esmu gribējis nofotografēt vēja radīto kustību. Vējš ir ne tikai jūtams, bet arī redzams. Tā sauktā "dzīvā bilde" likās pārāk ikdienišķa. Ar ātro ekspozīciju (multiekspozīciju) uzņemta klusās dabas fotogrāfija var izskatīties labi, bet šī metode mani vairs nesaista. Pamēģināju garo ekspozīciju, kas padara fotogrāfiju nedaudz neskaidru, bet savukārt izceļ atsevišķas mazas detaļas,” atklāj mākslinieks. Nianses kustības attēlojumā atklāj pārmaiņas dabā, kā arī attēlo cilvēka un dabas attiecības laiku lokos.

 

Matti Outakoski dzimis 1953. gadā Helsinkos. Fotogrāfs dzīvo Tamperē un iepriekš darbojies arī kā žurnālists, producents un mūziķis. Matti Outakoski studējis mūziku Helsinkos, Bratislavā, Stokholmā un Vīnē, kā altists darbojies dažādos orķestros un kamermūzikas grupās Somijā. Apguvis arī viola d'amore spēli. Kopš 1984. gada strādājis par žurnālistu-fotogrāfu dažādās avīzēs, no 2002. līdz 2004. gadam bijis Kokkolas un Lahti mākslinieku savienību kultūras producents. Kopš 2004. gada mājās audzinājis meitu.

 

No 2010. gada mākslinieks galvenokārt nodarbojas ar fotografēšanu. Foto izstādes rīkotas Tamperē, Jūrmalā un Prāgā.

 

Fotoizstāde skatāma līdz 20. oktobrim.

 

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

 

Vairāk informācijas: www.memorialiemuzeji.lv

01 septembris
sestdiena
16.00
Latvijas čempionāts futbolā vīriešiem - SynotTip Virslīga
Latvijas čempionāts futbolā vīriešiem - SynotTip Virslīga

“Spartaks Jūrmala” - “FK Liepāja/Mogo”

01 septembris
sestdiena
19.00
DAGAMBA un Sinfonietta Rīga #LudwigVanRammstein
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
DAGAMBA un Sinfonietta Rīga #LudwigVanRammstein

Piedalās:

Grupa DAGAMBA - Valters Pūce (čells), Antons Trocjuks (čells), Dainis Tenis (taustiņinstrumenti), Hamidreza Rahbaralam (perkusijas), Artūrs Jermaks (sitaminstrumenti). 

Kamerorķestris Sinfonietta Rīga

Diriģents Normunds Šnē

02 septembris
svētdiena
18.00
Imanta Kalniņa jubilejas koncerts „Menuets, Kalniņš, Latvija. 50, 77, 100”
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1

Par godu komponista Imanta Kalniņa 77 gadu jubilejai 2.septembrī, plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē notiks komponista jubilejas koncerts „Menuets, Kalniņš, Latvija. 50, 77, 100”.

 

Šogad Imantam Kalniņam aprit 77 gadi (jubileja tika svinēta 26.maijā). Komponista mūzika ir ne tikai brīnumskaistas melodijas, kurās ievīta lieliska dzeja, bet tā vienlaikus ir arī ļoti svarīga Latvijas kultūras vēstures sastāvdaļa. Vairākas paaudzes savu mūzikas mīlestību un patriotisko izjūtu auklējušas, klausoties Imanta Kalniņa kompozīcijas.

 

Koncertā pirmajā daļā muzicēs ”Turaidas roze”, LU absolventu koris „Jubilate" (mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Juris Kļaviņš, kormeistari Guntars Felsbergs un Andris Mockus, koncertmeistare Ilze Dzērve), bērnu koris „Omnes” Aijas Kukules vadībā, solisti Uģis Roze un Olga Rajecka, aktrise Rēzija Kalniņa, kā arī mūziķi Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (basģitāra), Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Ivars Kalniņš (bungas).  

 

Pirmās daļas programmā iekļauts fragments no mūzikas filmai „Pūt, vējiņi”, dziesmas „Dziesma, ar ko tu sācies”, „Vilciņš šodien gar upmalu ies”, „Blūzs” (Māra Čaklā dzeja), „Akāciju palags”, „Balāde par pārmetumiem”, „Elpo”, „Saliksim muguras kopā” no Imanta Kalniņa rokoperas „Ei, jūs tur!”, „Mūžu mūžos būs dziesma”, kā arī dziesmas no grupas „Turaidas Roze” repertuāra: „Mīlestība divreiz neatnāk”, „Viļņi Gaujas krastā”, „Tiksimies tai pašā vietā”, „Rīta serenāde” un „Nelaid, māte, bērnus mežā”.

 

Koncerta otrajā daļā grupa „Menuets”, kas šogad svin 50.dzimšanas dienu, piedāvās gan skaistākās un populārākās ” dziesmas, kuru autors ir Imants Kalniņš: „Viņi dejoja vienu vasaru”, „Alvas zaldātiņi”, „Dzeguzes balss”, „Balāde par Johanu”, „Dziesma, ar ko tu sācies”, „Četri balti krekli”, u.c., gan grupas agrīnās dziesmas, kuru autori ir Adrians Kukuvass, Juris Sējāns un Juris Kulakovs.

 

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

03 septembris
pirmdiena
13.00
Dubultu Kultūras kvartālā Jūrmalas Mākslas skolā Strēlnieku prospektā 30 korp. 2
04 septembris
otrdiena
12.00
Edinburgas prosp.75
04 septembris
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
05 septembris
trešdiena
09.00
Domes ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

9.00

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 19.decembra saistošajos noteikumos Nr.39 “Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2018.gada budžetu”

 •  
05 septembris
trešdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
05 septembris
trešdiena
16.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
05 septembris
trešdiena
17.00
Izstādes "Bauhaus un internacionālā stila ēkas Telavivā: Uzturēšana un atjaunošana" atklāšana
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Izstādes "Bauhaus un internacionālā stila ēkas Telavivā: Uzturēšana un atjaunošana" atklāšana

5.septembrī plkst. 17.00 Jūrmalas Kultūras centrā tiks atklāta izstāde “Bauhaus un internacionālā stila ēkas Telavivā: uzturēšana un atjaunošana”. 
Izstāde sniedz izsmeļošu izziņas materiālu par unikālo Telavivas Bauhaus un starptautiskā stila arhitektūras mantojumu, kura aizsākumi meklējami pagājušā gadsimta 30-os gados, kad no Vācijas uz Izraēlu emigrēja virkne slavenu ebreju izcelsmes arhitektu, kuri Telavivā turpināja savu darbu, izkopjot šo arhitektūras stilu. Mūsdienās tas ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā un Telavivu dēvē par Balto pilsētu. Līdztekus lielformāta fotogrāfijām, izstādes apmeklētāji varēs gūt papildinformāciju ekspozīcijai pievienotajos video un drukātajos materiālos.
Izstādes autors ir Telavivas Bauhaus centra (Bauhaus Center Tel Aviv) līdzdibinātājs Dr. Miha Gross (Micha Gross), kurš ar īpašu aizrautību pēta Telavivas modernās kultūras mantojumu un iepazīstina ar to interesentus. 
Izstāde būs apskatāma līdz 16.oktobrim.
Ieeja bez maksas

05 septembris
trešdiena
19.30
Timati
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Timati

Dzintaru koncertzālē ar lielu solo koncertu uzstāsies Krievijas galvenais reperis Timati. Viņš iepriecinās Latvijas fanus ar jaunu programmu “Paaudze” (“Поколение”).

Timati ir spožākā Krievijas Hip-Hop un R'n'B skatuves zvaigzne, viens no pieprasītākajiem dziedātājiem, kura muzikālie projekti ir nemainīgi veiksmīgi, un jaunas dziesmas ātri kļūst par hītiem. Viņš ir impērijas "Black Star" dibinātājs, producents, aktieris un uzņēmējs. Vesela paaudze izaugusi kopā ar viņu un viņa dziesmām. Tieši šiem cilvēkiem Timati veltīs savu jauno koncertprogrammu.

Timati sadarbojies ar tādiem pasaulslaveniem dziedātājiem, kā Snoop Dogg, Busta Rhymes, Diddy un viņa gruppa Diddy - Dirty Money, Xzibit, Mario Winans, Fat Joe, EVE, Craig David, Timbaland un Flo Rida.Viņam pieder daudzi muzikālie apbalvojumi. "Labākā dziesma" un "Labākais video" (MUZ-TV), "Best Russian Artist" un "Best RnB Artist of Russia" (World Music Awards) – ir tikai daži no tiem.

Timati: “Uz lielas skatuves iespējams apvienot radošo potenciālu un jaunākās tehniskās iespējas, un tas ir viss, kas nepieciešams īstam māksliniekam, kam ir, ko parādīt saviem skatītājiem gan muzikālā, gan vizuālā plānā, gan arī no emocionālā skatpunkta. Liels solo koncerts šobrīd ir labākā iespēja atklāt sevi klausītāju priekšā, sniegt viņiem savas emocijas un apmainīties ar enerģētiku!”

06 septembris
ceturtdiena
10.00
Jūrmalā
07 septembris
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
08 septembris
sestdiena
14.00
Draudzības spēle futbolā
Draudzības spēle futbolā

"FK Spartaks Jūrmala" - "FC Jonava"

08 septembris
sestdiena
16.00
10 septembris
pirmdiena
16.30
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
11 septembris
otrdiena
09.00
Pilsētsaimniecības un drošības komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijas budžeta grozījumiem

V.Kivkucāns

 1.  

Par Attīstības pārvaldes Infrastruktūras investīciju projekta nodaļas (Būvniecības daļas) 2018.gada budžeta grozījumiem (Ceļu fonda izlietojuma programma)

B.Birzniece

11 septembris
otrdiena
09.30
Transporta un mājokļu jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

L.Loskutova

 1.  

Par dzīvojamās telpas Skolas ielā 44-38, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

G.Kovaļevska

 1.  

Par dzīvojamās telpas Līču ielā 2-35, Jūrmalā, īres līguma pagarināšanu

 

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošajos noteikumos Nr.40 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"

 

11 septembris
otrdiena
10.00
Jūrmalas skolēnu čempionāts futbolā
Jūrmalas skolēnu čempionāts futbolā

1.-2.klase un 3.- 4. klase  

11 septembris
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
11 septembris
otrdiena
13.00
Tūrisma un kurortoloģijas komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

E.Krivcova

 1.  

Par Tūrisma nodaļas 2018.gada budžeta grozījumiem un finansējuma piešķiršanu 2019.gada budžetā

G.Ušpele

11 septembris
otrdiena
13.00
Dzejas diena Jūrmalā. “Izsacīts vārds”
"Raiņa priedēs" Pumpuros Amatas ielā

11 septembris
otrdiena
17.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
12 septembris
trešdiena
10.00
Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

D.Riņķe

 1.  

Par grozījumiem Labklājības pārvaldes projekta "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" īstenošanā

L.Grobiņa

 1.  

Par Labklājības pārvaldes budžeta grozījumiem un izmaiņām tāmēs 

 

 1.  

Par sociālās dzīvojamās telpas Valkas ielā 3-8, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu 

G.Kovaļevska

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes "Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs" finanšu līdzekļu pieprasījumu 2019.gada budžetā jaunas specializētas vieglās automašīnas pilna servisa nomai/ operatīvajam līzingam.

A.Bērzupe

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas bāriņtiesas budžeta izmaiņām

L.Rokjāne

12 septembris
trešdiena
10.00
Dzejas diena Jūrmalā. “Pieneņpūkas un vējš …” dzejas rīts bērniem kopā ar Jūrmalas leļļu teātra studijas vadītāju Ingunu Radziņu.
Kauguru bibliotēkā Engures ielā 4a

12 septembris
trešdiena
11.00
Jūrmalas pludmales centrā Majoros Kaiju ielas galā
12 septembris
trešdiena
12.00
9. konference, kas veltīta Latvijas valsts simtgadei “Spīdolas valsts radīšana. Aspazija un Rainis Jūrmalā, Latvijā, pasaulē.”
Majoru vidusskolā Rīgas ielā 3

12.00 Dalībnieku reģistrācija;

12.20 Konferences atklāšana (skolas zālē);

12.35 – 15.00 Referāti: “Uz Spīdolas valsti”, ”Trīs personības un viena vērtība”, ”Atdzīvināt personību un viņas laiku…”,  ”Mūsu Raiņa priedes”- par Jaundubultiem, vasarnīcu un radošo garu;

14.00-14.30 Kafijas pauze;

14.30 Referāti: ”Raiņa trimdas vieta Slobodska - pagātne un tagadne”, ”Raiņa un Aspazijas muzejs - jauns saturs, jauni izaicinājumi”.

 

16.00 Izstāde ”Rainis 1918” – Šveices laiks un Raiņa domas par valsti.

 Raiņa un Aspazijas vasarnīca, J. Pliekšāna iela 5/7

 

Konferenci organizē Jūrmalas Latviešu biedrība, biedrība “Aspazijas mantojums”.

Ieeja bez maksas.

 

12 septembris
trešdiena
14.00
Attīstības un vides jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

A.Adijāne

 1.  

Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes Stratēģiskās plānošanas nodaļas jaunajiem prioritārajiem pasākumiem 2019. -2021.gadā

L.Anteina

 1.  

Par dalību Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras administrētajā Eiropas Savienības programmas „Erasmus+” pamatdarbības Nr.2 (KA 2) “Stratēģiskās partnerības” atklātajā projektu konkursā

I.Smildziņa

 1.  

Par Eiropas Savienības programmas Erasmus+ projekta “Jaunie gidi” ieņēmumu un izdevumu tāmes 2018.gadam grozījumiem

 

 1.  

Par dalību Ziemeļu un Baltijas valstu mobilitātes programmas “Valsts administrācija” atklātajā projektu konkursā 

 

 1.  

Par publiskā bezvadu datu pārraides tīkla (WiFi) izveidi Jūrmalā

P.Ratnieks

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas domes Pilsētplānošanas nodaļas jaunajiem prioritārajiem pasākumiem 2019.-2021.gadā

V.Zvejniece

 1.  

Par  būves nojaukšanu Dārzkopības ielā 24, Jūrmalā

 

 1.  

Par būves nojaukšanu Mežsargu ielā 41, Jūrmalā

 

 1.  

Par vidi degradējošas ēkas sakārtošanu 4.līnija 13, Jūrmalā

 

 1.  

Par cilvēku drošību apraudošas un vidi degradējošas ēkas sakārtošanu Leona Paegles ielā 38, Jūrmalā

 

 1.  

Par zemes vienības sadales apstiprināšanu Mežmalas ielā 21, Jūrmalā, un adreses piešķiršanu

 

 1.  

Par zemes vienību Zvārtas ielā 27A, Jūrmalā, un Zvārtas ielā 27, Jūrmalā, robežu pārkārtošanas apstiprināšanu

 

 1.  

Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu zemesgabalam Kaugurciema ielā 68A, Jūrmalā

 

 1.  

Par grozījumu 2015.gada 3.februāra līgumā Nr.1.2-16.9/156  par detālplānojuma zemesgabalam Kāpu ielā 137, Jūrmalā, īstenošanas kārtību

 

 1.  

Par zemesgabala Babītes iela 1, Jūrmalā daļas nomas līguma noslēgšanu

S.Brauere

 1.  

Par zemes vienības Lielupe, Jūrmalā, ar kadastra apzīmējumu 1300 010 4005 daļas nomas līguma noslēgšanu

 

 1.  

Par zemesgabala Dzeldas ielā 1, Jūrmalā nomas līguma noslēgšanu

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Tukuma ielā 30, Jūrmalā daļas iznomāšanu

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Aizputes ielā 11 k-16, Jūrmalā, garāžas ēkas un zemesgabala 1/16 domājamās daļas pirmās izsoles atzīšanu par nenotikušu un otro izsoli

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Pļaviņu ielā 44, Jūrmalā, pirmās izsoles atzīšanu par nenotikušu un otro izsoli

 

 1.  

Par zemesgabala Plūdu ielā 2B, Jūrmalā, otrās izsoles atzīšanu par nenotikušu un trešo izsoli

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Dzelzceļa ielā 3A, Jūrmalā, otrās izsoles atzīšanu par nenotikušu un trešo izsoli

 

 1.  

Par zemesgabala Kalēju ielā 76, Jūrmalā, otrās izsoles atzīšanu par nenotikušu un trešo izsoli

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.31 Skolas  ielā 67, Jūrmalā, pirmās izsoles

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.16 Tērbatas ielā 41, Jūrmalā, pirmās izsoles

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.5 Ķeguma ielā 1, Jūrmalā, pirmās izsoles organizēšanu

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aizputes ielā 8, Jūrmalā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aizputes ielā 10, Jūrmalā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aizputes ielā 10A, Jūrmalā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aspazijas ielā 4, Jūrmalā

 

 1.  

Par apbūvēta zemesgabala Dārzkopības ielā 19, Jūrmalā, atsavināšanu

 

12 septembris
trešdiena
17.30
Skrējienu seriāls “Dzintaru apļi”
Miera ielas 11 rajonā Dzintaros

Noslēdzošais posms

12 septembris
trešdiena
18.30
Dzejas diena Jūrmalā. “Laimīgie dzer kafiju un lasa dzeju...”
Aspazijas mājā Z. Meierovica prospektā 18/20

13 septembris
ceturtdiena
10.00
Jūrmalā
13 septembris
ceturtdiena
14.00
Dzejas diena Jūrmalā. Pasākums sākumskolas bērniem “Uzcelsim mēs dzejas pili”
Dubultu Kultūras kvartālā Dubultu bērnu bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30

13 septembris
ceturtdiena
19.00
Dzejas diena Kauguros “Dzejas mežģīnes ”
Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110

13 septembris
ceturtdiena
19.30
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Kremerata Baltica. Festivāla atklāšanas koncerts
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Kremerata Baltica. Festivāla atklāšanas koncerts

No 13. līdz 16. septembrim Dzintaru koncertzālē ar četriem muzikāli daudzpusīgiem koncertiem norisināsies 15. Kremerata Baltica festivāls.

Festivāla atklāšanas koncertā, kam dots apakšnosaukums “Ungāru vējš”, tiksimies ar starptautiski atzīto pianisti, 2010. gada Šopēna konkursa uzvarētāju Juliannu Avdejevu. Spilgtā trīsdesmitgadnieku paaudzes pianiste šovasar debitēja Zalcburgas festivālā un uzstājas ar tādiem ievērojamiem pasaules orķestriem, kā Londonas filharmonisko orķestri, Zviedrijas Karalisko filharmonijas orķestri un citiem. Kremerata Baltica festivāla atklāšanas koncertā viņa atskaņos ungāru dižākā klaviermūzikas virtuoza Franča Lista poētiski majestātisko “Pirmo klavierkoncertu Mibemolmažorā”.

Tibora Vargas starptautiskā junioru vijolnieku konkursa 2018. gada laureāts Arturs Trēlness un “Kremerata Baltica” atskaņos “Ziemu” no Antonio Vivaldi pasaulslavenā cikla “Gadalaiki”, kā arī viena no savas paaudzes ievērojamākajiem čehu pianistiem un komponistiem – Adama Skoumala (Adam Skoumal) “Variācijas par čigānu melodijas tēmu”.

“Kremerata Baltica” kamerorķestra virtuozais sniegums uzmirdzēs Bēla Bartoka (Béla Bartók) “Otrā stīgu kvarteta” orķestra versijas pārlikumā. Bēla Bartoka “Otrais stīgu kvartets” ir viņa kamermūzikas šedevrs ar rokmūzikas cienīgu ritmiku un apollonisku garu. Bartoks ģeniāli prata sakausēt ungāru mūziku ar modernajām kompozīcijas tehnikām, piešķirot arhaiskajam tautas mantojumam tādu vitalitāti un izteiksmības vārdnīcu, kas izdevies vien retajam komponistam.

Savukārt latviešu komponists Kristaps Pētersons īpaši šim festivālam ir radījis jaundarbu “Bartokālā etīde”, kas tapis, iedvesmojoties no Bēla Bartoka intervijas Ņujorkas Radio 1944. gada 2. jūlijā. Kristaps Pētersons par jaundarbu “Bartokāla etīde” saka: “Bēla Bartoks sniedza interviju Ņujorkas Publiskā radio raidījumam “Jautā komponistam un jaundarba pamatā ir šīs intervijas ieraksts. Ir sanācis tā, ka līdzīgi B. Bartokam Ungārijā viņa laikabiedrs Latvijā, folklorists un filologs Kārlis Straubergs, arī veica nozīmīgu pētījumu folklorā. Skaņdarbā dzirdams divu veidu akustiskais materiāls, kur pirmais vairāk akcentē laika, otrs – telpas kategoriju.”

Piedalās: Juliana Avdejeva /klavieres/, Kremerata Baltica kamerorķestris un Tibora Vargas starptautiskā junioru vijoļu konkursa 2018 uzvarētājs Arturs Trēlness 

Programmā:

I daļa

Kristaps Pētersons (1982)
’’Bartokāla etīde’’ kamerorķestrim un ierakstam (pirmatskaņojums)

Bēla Bartoks (Bela Bartok, 1881–1945)
Otrais stīgu kvartets (Andrāša Kellera orķestra pārlikuma pirmatskaņojums)
I. Moderato
II. Allegro molto capriccioso
III. Lento

II daļa

Antonio Vivaldi (Antonio Vivaldi, 1678–1741)
Ziema no koncertu cikla Gadalaiki
I. Allegro non molto
II. Largo
III. Allegro

Adams Skoumals (Adam Skoumal, 1969)
Variācijas par čigānu melodijas tēmu
Arturs Trēlness, vijole (Arthur Traelnes)

Francis Lists (Franz Liszt, 1811– 1886)
Pirmais klavierkoncerts Mibemolmažorā
Julianna Avdejeva un Kremerata Baltica

Kremerata Baltica festivāla vadlīnija šoreiz ir Austrumeiropas vējš – mūzikas gaiss ar latviešu, ungāru, čehu, ukraiņu un poļu komponistu skaņdarbiem. ’’Ungāru vēja’’ koncertā gaidāms Bēla Bartoka Otrā stīgu kvarteta orķestra versijas pārlikums, ko veicis ungāru vijolnieks, Concerto Budapest direkors Andraš Kellers. Bēla Bartoks ģeniāli prata sakausēt ungāru mūziku ar modernajām kompozīcijas tehnikām, piešķirot arhaiskajam tautas mantojumam tādu vitalitāti un izteiksmības vārdnīcu, kas izdevies vien retajam komponistam. Bartoka Otrais stīgu kvartets ir viņa kamermūzikas šedevrs ar rokmūzikas cienīgu ritmiku un apollonisku garu. Kristapam Pētersonam tapis intriģējošs jaundarbs, kura pamatā ir Bēlas Bartoka intervijas ieraksts Ņujorkas Publiskā Radio raidījumam/koncertam “Jautā komponistam”, apspēlējot laika un telpas akustiku ar Bartoka balsi laikmetīgā izklāstā. Un ungāru dižākā klaviermūzikas lauva Francis Lists būs pārstāvēts ar poētiski majestātisko Pirmo Klavierkoncertu, kur soliste būs 2010. gada Šopēna konkursa uzvarētāja Julianna Advejeva. Spilgta trīsdesmitgadnieku paaudzes pianiste, kura šovasar debitēja Zalcburgas festivālā un uzstājas ar ievērojamiem pasaules orķestriem, kā Londonas filharmonisko orķestri, Zviedrijas Karalisko filharmonijas orķestri un citiem.

Projekts tapis sadarbībā ar Latvenergo.

Projektu atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds, Lexus, TVNET un radio SWH.

14 septembris
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
14 septembris
piektdiena
11.00
Bērnu sporta svētki

“Pirmais solis 2018” 3.- 4.klašu grupai

14 septembris
piektdiena
18.00
Dzejas diena Horna dārzā “Kur Lielupe, Venta, Gauja un Daugava…”
Horna dārzā Jomas ielā 35

14 septembris
piektdiena
18.00
Jūrmalas Mūzikas vidusskolas jauno digitālo ērģeļu “Johannus Ecclesia – D450” atklāšanas koncerts
Dubultu Kultūras kvartālā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Strēlnieku prospektā 30 korp. 1

14. septembrī plkst. 18.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, Dubultu Kultūras kvartālā notiks lielais ĒRĢEĻU IESKANDINĀŠANAS KONCERTS.

Koncertā piedalīsies Latvijā pazīstami ērģelnieki: prof. Larisa Bulava, prof. Vita Kalnciema, Ilze Reine, Larisa Carjkova, Roberts Hansons, Jānis Pelše,

Diāna Jaunzeme – Portnaja, Edīte Alpe, kā arī obojists Indris Egle un flautiste Daina Treimane.

Jauno, firmas Johannus digitālo ērģeļu Ecclesia D-450, atklāšana ir ilgi gaidīts notikums Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, kura ir viena no nedaudzajām Latvijas Mūzikas vidusskolām, kurā iespējams mācīties ērģeļu spēli un vienīgā Latvijā ar akreditētu programmu ērģeļspēles specialitātē vidusskolai. Tādēļ būtisks solis mācību procesa attīstībā ir šī instrumenta iegāde, kas paver plašas iespējas variēt dažādu laikmetu stilus savā skaņveidē, kā arī veidot krāšņas reģistrācijas, pateicoties 54 reģistriem un trim manuāļiem. Johannus digitālo ērģeļu būves firma ir viena no vadošajām šajā jomā pasaulē, kas savā darbībā balstās uz gadsimtiem pārbaudītām holandiešu ērģeļbūves tradīcijām, tādēļ instrumentu skaniskā kvalitāte ietver katra reģistra labskanību un maksimālu pietuvinātību dabiska instrumenta skanējumam.

Šī instrumenta iegāde bija iespējama pateicoties Jūrmalas pilsētas domes un Valsts Kultūrkapitālfonda finansējumam.

Lieliskā jaunās skolas lielās zāles dabiskā akustika apvienojumā ar Johannus profesionālo ērģeļu apskaņošanas sistēmu rada patiešām izcilu ērģeļu skanējuma baudījumu, kas nu būs pieejams gan mūzikas skolas audzēkņiem, gan arī ikvienam, kurš apmeklēs koncertus šajā jaunajā zālē.  Ērģeles jau ir ieskanējušās skolas atklāšanas koncertā, taču pirmo reizi baudīt šī instrumenta plašo skanisko un tembrālo krāsu iespēju daudzveidību visa koncerta gaitā būs iespējams 14. septembrī ērģeļu ieskandināšanas koncertā.

Ieeja brīva.

14 septembris
piektdiena
19.30
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Kremerata Baltica un Georgijs Osokins
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Kremerata Baltica un Georgijs Osokins

Piedalās: Georgijs Osokins /klavieres/ un Kremerata Baltica kamerorķestris.

Programma: 

I daļa

Henriks Mikolajs Gureckis (Henryk Mikołaj Górecki, 1933–2010)
Trīs skaņdarbi senā stilā

Frederiks Šopēns (Frédéric Chopin, 1810-1849)
Noktrine Mi mažorā op. 62/2 (Jevgeņija Kisina pārlikums)

Milošs Magins (Milosz Magin, 1929-1999)
Stabat Mater stīgām un timpāniem
Kremerata Baltica

II daļa

Mečislavs Veinbergs (Mieczysław Weinberg, 1919-1996)
Trīs skaņdarbi no Bērnu Burtnīcas op 16:
Larghetto,
Tempo di Valse,
Allegretto

Frederiks Šopēns
Trešā balāde Labemolmažorā op. 47
Georgijs Osokins

Otrais klavierkoncerts fa minorā op. 21 (Jevgēņija Šarlata pārlikums klavierēm un stīgu orķestrim)
I. Maestoso
II. Larghetto
III. Allegro vivace
Georgijs Osokins un Kremerata Baltica

Programmā "Polijas vējš" skanēs sakrālā minimālista Mikolaja Gurecka, dvēseles taustiņu aristokrāta Frederika Šopēna mūzika un 20. gadsimta poļu pianista un skaņraža Miloša Magina emocionāli jaudīgā lūgšana Stabat Mater stīgām un timpāniem. Pie klavierēm Georgijs Osokins – pianists, kurš sevis radītajā mūzikas telpā aicina ar dziļumu, nopietnu pieeju mākslai un Šopēna interpretācijām.
Gurecka Trīs skaņdarbi senā stilā met tiltu no uz renesanses skaistumu, modalitāti, dejisku grāciju ar klātesošu 20. gadsimta ekspresiju. Frederika Šopēna Pirmajā klavierkoncertā ar pērļainu smalkumu spēlējas gaisma, skumjas, prieks – melodiju žilbinošajos reljefos atbalsojas paša Šopēna virtuozitāte. Tāpat arī viņa noktirnes ir vienas no brīnumskaistākajām klaviermūzikas lappusēm mūzikas literatūrā. Milošs Magins bija izcils 20. gadsimta poļu pianists un Šopēna mūzikas interprets, kurš atstājis mantojumā arī prāvu daudzumu skaņdarbu. Stabat Mater teksta pamatā ir Jaunavas Marijas ciešanas, izdzīvojot sava Dēla Jēzus Kristus nāvi pie krusta. Poļu skaņraža konkrētais Stabat Mater ir tīri instrumentāls šī stāsta emocionāli nospriegots un jaudīgs dvēseļu sāpju īstenojums.

Projekts tapis sadarbībā ar Latvenergo.

Projektu atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds, Lexus, TVNET un radio SWH.

15 septembris
sestdiena
12.00
Dzejas diena Jūrmalā. Dzejdarbi muzejā: radošas dzejas aktivitātes bērniem
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā J. Pliekšāna ielā 5/7

15. septembrī plkst. 12.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (J. Pliekšāna ielā 5/7, Majoros) pirmsskolas un sākumskolas bērni tiek aicināti uz Dzejdarbiem muzejā - radošām dzejas aktivitātēm kopā ar muzejpedagogiem. Bērni darbosies ar Raiņa dzeju – gatavos dzejas salātus, piedalīsies Lellītes Lolītes “Veļas dienā”, kā arī radīs savus dzejas darbus.  Ieeja pasākumā bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. +371 67764295 vai linda.grinberga@memorialiemuzeji.lv

15 septembris
sestdiena
13.00
Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem - SynotTip Virslīga
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55
Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem - SynotTip Virslīga

“Jūrmalas Sports” - “Dobeles Tenax”

15 septembris
sestdiena
14.00
Latvijas čempionāts futbolā vīriešiem - SynotTip Virslīga
Latvijas čempionāts futbolā vīriešiem - SynotTip Virslīga

“Spartaks Jūrmala” - “Rīga FC”

15 septembris
sestdiena
18.00
Dzejas lasījumi “Es. Tu. Viņi”
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35

15 septembris
sestdiena
19.00
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Kremerata Baltica kamermūzikas virsotnes
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Kremerata Baltica kamermūzikas virsotnes

Piedalās: Kremerata Baltica solisti un viesi

Programmā:

I daļa

Antonīns Dvoržāks (Antonín Dvorak, 1841–1904)
Trīs miniatūras op. 75a divām vijolēm un altam
I Kavatīne
II Kapričo
III Romance
Agata Daraškaite, Dainius Peseckas (vijoles), Natālija Poludena (alts)

Ervins Šulhofs (Erwin Schulhoff, 1894–1942)
Concertino flautai, altam un kontrabasam
Maija Zandbarga, Zita, Zemoviča, Jurijs Gavriļuks

I Andante con moto
II Furiant: Allegro furioso
III Andante
IV Rondino: Allegro gaio

Selga Mence (1953)
Klavieru kvartets
I Pastorāle
II Vēja un ūdens spēles
III Klusums
Georgijs Osokins, Zane Kalniņa, Kristine Anuševičiūte, Kristers Šīmanis

II daļa

Hans Kraša (Hans Krása, 1899-1944)
Pasakalja un fūga stīgu trio
Madara Pētersone, Kristina Anusevičūte, Emma Bandeniece

Ervins Šulhofs
Stīgu sekstets
Džeralds Bidva, Rakele Čijenaite, Vidas Vekerotas, Ingars Ģirnis, Pēteris Čirkšis, Rūta Balčūte

Leošs Janāčeks (Leoš Janáček, 1854-1928)
Sešas miniatūras klavierēm:
Kungs Jēzus Kristus piedzima
Moderato
Bez nosaukuma
Šūpļudziesma
Melodija
Malostranska pils
Georgijs Osokins

Antonīns Dvoržāks
Divas slāvu dejas četrrocīgi op. 46:
Nr. 6 Polka As-Dur
Nr. 8 Furiante G-moll
Julianna Avdejeva un Georgijs Osokins

Čehijas vēju koncertā pulcēti skaņraži no Čehijas un Latvijas. Hana Kraša traģiskais liktenis – nāve 45 gadu vecumā Aušvicas koncentrācijas nometnē – kā skumjš laikmeta plīvurs fonā jaušams arī viņa Pasakaljā un fūgā stīgu trio. Čehu komponista daiļradē jūtama saikne ar Franču ’’Sešinieku’’, un savā neapšaubāmi valdzinošajā opusā Hans Kraša īstenojis Šostakoviča cienīgu izjūtu gammu no rezignētas nostalģijas līdz dejiskam smaidu virpulim. Bet čehu romantiķis Antonīns Dvoržāks Slāvu dejās četrām klavierēm temperamentīgi un šarmanti darina pats savas oriģinālās slāvu melodijas. Programmā arī skaņdarbs, kas tika nominēts Lielajai mūzikas balvai 2015 kā gada jaundarbs – Selgas Mences pastorāli tēlainais Klavieru kvartets.
Ervīns Šulhofs bija savdabīgs čehu komponists, kas rakstīja skaņdarbus no simfodžeza līdz sociālisma simfonijām – arī viņš, tāpat kā Kraša tika ieslodzīts nacistu koncentrācijas nometnē, kur nomira. Šulhofa Stīgu sekstets veltīts Fransisam Pulenkam. Šulhofs šajā opusā ar skaudru patiesīgumu auž 20. gadsimta mūzikas zīmes – traģismu, grotesku, sastingumu, atkailinātu ekspresiju un daudzpunkti...

Projekts tapis sadarbībā ar Latvenergo.

Projektu atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds, Lexus, TVNET un radio SWH.

16 septembris
svētdiena
10.00
16 septembris
svētdiena
13.00
Seanss ATCELTS - kino "Bille"
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Seanss ATCELTS - kino "Bille"

❗ Tehnisku iemeslu dēļ seansi ģimenes filmai "Bille" 16.septembrī plkst. 13.00 un 15.30 TIEK ATCELTI!!! ❗ Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jūrmalas Kultūras centra projektors ir sabojājies, tāpēc nav iespēja demonstrēt kino. Projektors, pašlaik, tiek labots un testēts cik nopietna ir tehniskā problēma. Paldies Jums par sapratni un informēsim par seansiem 23.septembrī!

16 septembris
svētdiena
15.30
Seanss ATCELTS - Kino "Bille"
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Seanss ATCELTS - Kino "Bille"

 Tehnisku iemeslu dēļ seansi ģimenes filmai "Bille" 16.septembrī plkst. 13.00 un 15.30 TIEK ATCELTI!!!  Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Jūrmalas Kultūras centra projektors ir sabojājies, tāpēc nav iespēja demonstrēt kino. Projektors, pašlaik, tiek labots un testēts cik nopietna ir tehniskā problēma. Paldies Jums par sapratni un informēsim par seansiem 23.septembrī!

16 septembris
svētdiena
18.00
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Gidons Krēmers un Kremerata Baltica. Festivāla noslēgums
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
XV Kremerata Baltica festivāls “Latvijas simtgadei”. Gidons Krēmers un Kremerata Baltica. Festivāla noslēgums

Piedalās: Gidons Krēmers /vijole/, Juliana Avdejeva /klavieres/ un Kremerata Baltica kamerorķestris, Žiljēns Kotro un Katrīne Žermēna /Julien Cotterau un Catherine Germain, cirkus mākslinieki/

Programmā: 

I daļa

Valentīns Silvestrovs (Валенти́н Сильве́стров,1937)
Pieci skaņdarbi vijolei un klavierēm. Veltīts Gidonam Krēmeram
Gidons Krēmers un Julianna Avdejeva

Pēteris Vasks (1956)
Simfonija Balsis
I Klusuma balsis
II Dzīvības balsis
III Sirdsapziņas balss
Kremerata Baltica. Diriģents Andris Veismanis

II daļa

Koncertizrāde Con Amore – jauns Gidona Krēmera un Kremerata Baltica projekts, kas tapis ar Fransuā Servantesa iedvesmojošu līdzdalību.

Gidons Krēmers, Žiljēns Kotro (Julien Cottereau) un Katrīna Žermēna (Catherine Germain) un Kremerata Baltica

Programma "CON AMORE - Kremeratas vējš". Mūsdienu ukraiņu savdabis, dzīvais klasiķis Valentīns Silvestrovs savā mūzikā apspēlē gaismu un caurspīdīgumu. Introverts un dziļi izjusts skaņas telpiskuma meistars. Pieci skaņdarbi vijolei un klavierēm, kas veltīti Gidonam Krēmeram ir kā dziesmas bez vārdiem, plūstošas melodijas, kas notvertas un sastingušas laikā. Pētera Vaska simfonija Balsis pavēra komponistam ceļu uz starptautisku atpazīstamību. Ir 1991. gada janvāris, asinis Latvijā un Lietuvā, bezmiega naktis barikādēs, un Vasks, mīlot un ticot raksta skaņdarbu garīgajai esamībai par dzīvību, sirdsapziņu un mūžību. Koncerta otrā daļa sola pārsteigumu, piedaloties slaveniem franču aktieriem-klauniem Žuljēnam Kotjē un Ketrīnai Žermēnai.

Projekts tapis sadarbībā ar Latvenergo.

Projektu atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds, Lexus, TVNET un radio SWH.

18 septembris
otrdiena
10.00
Jūrmalas skolēnu čempionāts futbolā
Jūrmalas skolēnu čempionāts futbolā

 5.- 6. klase

18 septembris
otrdiena
11.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
18 septembris
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
18 septembris
otrdiena
15.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
19 septembris
trešdiena
10.00
Jūrmalas skolēnu čempionāts futbolā
Jūrmalas skolēnu čempionāts futbolā

 7.- 9. klase

19 septembris
trešdiena
11.30
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

R.Sproģe

 1.  

Par SIA “Dzintaru koncertzāle” 2018.gadā organizētajiem pasākumiem

G.Ķirsis

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas Kultūras centra 2018.gada budžetā

A.Kristvalds

 1.  

Par informācijas sniegšanu

A.Miltiņa

 1.  

Par Kultūras nodaļas budžeta izmaiņām

 

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 11.februāra nolikumā Nr.33 “Jūrmalas pilsētas internātpamatskolas nolikums”

I.Skudra

 1.  

Viena audzēkņa izmaksas vispārējās izglītības iestādēs un pirmsskolas izglītības iestādēs

D.Paule

 1.  

Par izglītības pārvaldes budžeta grozījumiem

I.Vasmanis

 1.  

Par izmaiņām un grozījumiem Jūrmalas Centrālās bibliotēkas 2018.gada ieņēmumu un izdevumu tāmē

S.Brence

 1.  

Par priekšlikumiem izmaiņām Pumpuru vidusskolas apstiprinātajās Ieņēmumu un izdevumu tāmēs 2018.gadam

I.Kausiniece

 1.  

Par Nordplus Jauniešu izglītības programmas projekta “Mediji vieno un šķir” īstenošanu un projekta 2018.gada budžeta apstiprināšanu

 

 1.  

Par Nordplus Jauniešu izglītības programmas mobilitātes – sagatavošanas vizītes projekta “Veidosim nākotni” noslēgumu

 

 1.  

Par Majoru vidusskolas 2018.gada budžeta grozījumiem

I.Ose

 1.  

Par Ķemeru pamatskolas 2018.gada budžeta izmaiņām

S.Seņkina

 1.  

Par priekšlikumiem izmaiņām Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas apstiprinātajās Ieņēmumu un izdevumu tāmēs 2018.gadam

A.Zubkovska

 1.  

Par Jūrmalas Valsts ģimnāzijas budžeta grozījumiem (programmas “Latvijas skolas soma” īstenošanai)

S.Rone

 1.  

Par Jūrmalas Valsts ģimnāzijas budžeta grozījumiem (par papildus piešķirtajiem Valsts budžeta līdzekļiem)

 

19 septembris
trešdiena
13.00
Jaunatnes un sporta jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Jūrmalas Sporta servisa centra programmu “Sporta pasākumi” un “Sporta veidu attīstība” budžeta grozījumiem

J.Rāfelds

 1.  

Par naudas balvas piešķiršanu pludmales volejbolistei vārds uzvārds un viņas trenerim

 

 1.  

Par naudas balvas piešķiršanu pludmales volejbolistam vārds uzvārds un viņa trenerim

 

 1.  

Par naudas balvas piešķiršanu pludmales volejbolistam vārds uzvārds un viņa trenerim

 

 1.  

Par Jūrmalas Sporta servisa centra 2018.gada budžeta izmaiņām

J.Mucenieks

19 septembris
trešdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
19 septembris
trešdiena
16.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
20 septembris
ceturtdiena
10.00
Dubultu prosp.1
20 septembris
ceturtdiena
10.00
Jūrmalā
20 septembris
ceturtdiena
18.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
21 septembris
piektdiena
09.00
Olimpiskā diena 2018
21 septembris
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
21 septembris
piektdiena
15.00
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55

Meitenes U14: “Jūrmala” - “Kandava”

21 septembris
piektdiena
18.00
Sarunu cikls “Tēja ielas garumā”. Vikingu un Tīklu ielas Buļļos
Jūrmalas pilsētas muzejā Tirgoņu ielā 29

21. septembrī plkst. 18.00 Jūrmalas pilsētas muzejs (Tirgoņu iela 29, Majori) aicina uz sarunu ciklu TĒJA IELAS GARUMĀ | Vikingu un Tīklu ielas Buļļos.

Jūrmalas pilsētas muzejs turpina sarunu ciklu TĒJA IELAS GARUMĀ. Katrā tikšanās reizē noskatīsimies TV raidījumu “Ielas garumā” par kādu Jūrmalas rajonu vai ielu, tiekoties ar jūrmalniekiem, kuri šajos raidījumos dalījušies ar saviem atmiņstāstiem un raudzīsim, kas ir palicis aiz kadra. 

Šoreiz uzmanības centrā  Buļļciems, Vikingu un Tīklu ielas Lielupē, iegriezīsimies zvejnieku kolhozā “Uzvara”, kas padomju laikā bija slavens ne tikai ar nozveju, bet arī ar zvejnieku arodam veltītu Brīvdabas muzeju, ballēm kolhoza klubā un kafejnīcu “Laivas”.

Gaidīsim ikvienu šajā piektdienas vakarā, kurš ieinteresēts atmiņstāstu uzklausīšanā un ikvienu, kurš gatavs dalīties ar tiem, līdzi ņemot liecības foto vai jebkurā citā formātā!

Satikšanās vieta - Jūrmalas pilsētas muzejs | Tirgoņu iela 29 | Rīgas Jūrmalas un Ķemeru kūrortu vēstures zālē.

 

21 septembris
piektdiena
19.00
Aicina Jūrmalas Džeza klubs! Latvian Blues Band
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35

21 septembris
piektdiena
20.00
3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Atklāšanas koncerts
Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13

Ieeja bez maksas.

22 septembris
sestdiena
11.00
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55

Zēni U14: “Jūrmala” - “Liepāja”

22 septembris
sestdiena
11.00
3.Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Obligātā programma
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
3.Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Obligātā programma

No 21.-23. septembrim norisināsies 3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Šis ir unikāls šāda mēroga starptautisks amatieru koru konkurss, kas tiek organizēts Latvijā, un šogad tajā piedalīsies starptautsiku atzinību ieguvuši kori no Somijas, Īslandes, Indonēzijas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.
Konkursa ietvaros Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē dalībnieki tiks vērtēti 3 konkursa kārtās – obligātās programmas un izvēles programmas kategorijās, un augstāko rezultātu ieguvēji cīnīsies Grand Prix finālā.

Obligātās programmas ietvaros visi kori izpildīs skaņdarbu no romantisma laikmeta, laikmetīgo mūziku, savas valsts tautas dziesmu, kā arī speciāli konkursam komponēto pasaulē atzītā latviešu komponista Andra Dzenīša skaņdarbu “The Drop”.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Vairāk informācijas par konkursa norisi un tā dalībniekiem:

www.balticchoir.com 
https://www.facebook.com/BalticSeaChoirCompetition/

22 septembris
sestdiena
12.30
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55

Zēni U16: “Jūrmala” - “Liepāja”

22 septembris
sestdiena
14.00
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības

Meitenes U19: “Jūrmala” - “Valmiera”

22 septembris
sestdiena
15.30
Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles izstādes “Sensorijs” noslēguma pasākums

Mākslas stacija “Dubulti“, kas ir viena no astoņām Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles norises vietām, sestdien, 22. septembrī, ar īpaši sagatavotu noslēguma programmu, piesaka pēdējo izstādes apskates nedēļu plašākai publikai. Tās ietvaros apskatāma izstāde “Sensorijs” kuratores Solvejas Helvi Ovesenas vadībā, kā arī koncerts ar divu mākslinieku muzikālām perfomancēm.

 

“Sensorijs: Ķermeņa reakciju palēnināšanas un jaunas maņu politikas laboratorija” ir izstāde, kuras apskatē izmantojamas vairākas maņas. Mākslas stacijā „Dubulti“ tā ir gan aplūkojama,  gan dzirdama, saožama, sataustāma un arī nogaršojama. Uztverot tikai ar acīm, kā tas ierasts biežāk, viss notiek ātri, savukārt, ar ožu, tausti, garšu un arī dzirdi, uztvere tiek palēnināta un rada jaunas pieredzes. Kā rāda dati, mākslas stacija "Dubulti" ir viena no apmeklētākajām biennāles norises vietām. Interesants ir arī fakts, ka tā ir Eiropā vienīgā laikmetīgās mākslas telpa, kas darbojas joprojām funkcionējošā dzelzceļa stacijā.

 

Sestdienas pēcpusdienas programmā:

 

- pulkten 15.30 Rīgas biennāles asociētās kuratores Solvejas Helvi Ovesenas vadīta tūre pa izstādi;

- pulksten 17.00 japāņu mūziķes un performanču mākslinieces Tomoko Sovāžas (Tomoko Sauvage) un itāļu mūziķa un mākslinieka, audio stāstu autora Frančesko Kavaljēres (Francesco Cavaliere) kopprojekts - koncerts "Zaļā mūzika" (Green Music).

 

Noslēguma pasākums ir bez ieejas maksas. Pirmā Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāle noris no 2.jūnija līdz 28. oktobrim un kopumā apskatāma astoņās norises vietās. Plašāk par publisko programmu atradīsiet: rigabiennial.com, Facebook/RigaBiennial, bet informāciju par izstādi, māksliniekiem, norises vietām un pasākumiem ir ērti apskatāma interneta saitē digital.rigabiennial.com.

22 septembris
sestdiena
17.00
3.Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Brīvās izvēles programma
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
3.Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Brīvās izvēles programma

No 21.-23. septembrim norisināsies 3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Šis ir unikāls šāda mēroga starptautisks amatieru koru konkurss, kas tiek organizēts Latvijā, un šogad tajā piedalīsies starptautsiku atzinību ieguvuši kori no Somijas, Īslandes, Indonēzijas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.
Konkursa ietvaros Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē dalībnieki tiks vērtēti 3 konkursa kārtās – obligātās programmas un izvēles programmas kategorijās, un augstāko rezultātu ieguvēji cīnīsies Grand Prix finālā. Obligātās programmas ietvaros visi kori izpildīs arī speciāli konkursam komponēto pasaulē atzītā latviešu komponista Andra Dzenīša skaņdarbu “The Drop”.

Šajā, brīvās izvēles programmā, koriem ir iespēja izpildīt programmu pēc savas izvēles, parādot savu skanējumu un to, kas katram izdodas vislabāk.

 

Ieeja pasākumā bez maksas

 

Vairāk informācijas par konkursa norisi un tā dalībniekiem:

www.balticchoir.com 
https://www.facebook.com/BalticSeaChoirCompetition/

23 septembris
svētdiena
11.00
3.Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Konkursa Grand Prix fināls un noslēguma koncerts
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
3.Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Konkursa Grand Prix fināls un noslēguma koncerts

Ieeja pasākumā, saņemot ieejas karti. Ieejas kartes pieejamas Dzintaru k/z kasē no 04.09.2018. Vietu skaits ierobežots.

 

No 21.-23. septembrim norisināsies 3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Šis ir unikāls šāda mēroga starptautisks amatieru koru konkurss, kas tiek organizēts Latvijā, un šogad tajā piedalīsies starptautsiku atzinību ieguvuši kori no Somijas, Īslandes, Indonēzijas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

Konkursa ietvaros Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē dalībnieki tiks vērtēti 3 konkursa kārtās – obligātās programmas un izvēles programmas kategorijās, un augstāko rezultātu ieguvēji cīnīsies Grand Prix finālā. Obligātās programmas ietvaros visi kori izpildīs arī speciāli konkursam komponēto pasaulē atzītā latviešu komponista Andra Dzenīša skaņdarbu  “The Drop”

Grand Prix fināla konkursa - noslēguma koncerta un apbalvošanas ceremonijas īpašie viesi - grupa DAGAMBA

Vairāk informācijas par konkursa norisi un tā dalībniekiem: 

www.balticchoir.com 

https://www.facebook.com/BalticSeaChoirCompetition/

23 septembris
svētdiena
11.00
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības

Meitenes U15: “Jūrmala” - “BK Kolibri”

23 septembris
svētdiena
12.00
Radošās darbnīcas bērniem un viņu vecākiem. Mākslinieces Bārbalas Gulbes “Savvaļas mākoņu ateljē” un mākslinieces Anitas Nikuļcevas “Grafikas ateljē”
Jūrmalas pilsētas muzejā Tirgoņu ielā 29

Svētdien, 23. septembrī plkst. 12.00 Jūrmalas pilsētas muzejā radoša rosīšanās ģimenēm ar mākslinieci Bārbalu Gulbi izstādē SAVVAĻA un mākslinieci Anitu Nikuļcevu izstādē PIRMSĀKUMS.

 1. SAVVAĻAS MĀKOŅU ateljē

Mākslinieces Bārbalas Gulbes pavadībā uzbursiet dekorus mākoņu formā no vienādām ģeometriskām figūrām. Obligātais mājas darbs – vērot septembra mākoņus!

Mērķauditorija: bērni no 5 gadu vecuma pieaugušo pavadībā, lai palīdzētu viens otram.

Vēlamie materiāli līdzņemšanai - virtuves porolona švammes jebkādās krāsās, skavotājs un šķēres, gumijas cimdiņus un priekšautu tiem, kuri vēlas savu tērpu pasargāt.

 1. GRAFIKAS ateljē

GRAFIKAS ateljē mākslinieces Anitas Nikuļcevas izstādē "PIRMSĀKUMS" kamīnzālē. Gaidīsim ģimenes ar bērniem no 7 gadu vecuma, skolēnus un citus interesentus mākslinieces vadībā padarboties un radīt savu mākslas darbu grafikas augstspieduma tehnikā, kā arī izzināt grafikas mākslas darbu tapšanas noslēpumus.

Rosīšanās ir bez maksas un ilgs līdz plkst. 16.00

Lūdzam pieteikties iepriekš, zvanot (+371) 26524361 vai rakstot muzejpedagogs@jurmala.lv

23 septembris
svētdiena
12.30
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības

Meitenēm U19: “Jūrmala” - “BK Kolibri”

23 septembris
svētdiena
13.00
Seanss ATCELTS - Kino - Bille
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Seanss ATCELTS - Kino - Bille

❗ Tehnisku iemeslu dēļ seansi ģimenes filmai "Bille" 23.septembrī plkst. 13.00 un 15.30 TIEK ATCELTI!!! ❗ Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

23 septembris
svētdiena
14.00
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55

Zēni U16 "Jūrmala" - "Kuldīga"

23 septembris
svētdiena
15.30
VEF LJBL basketbola čempionāta sacensības
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē Raiņa ielā 55

Zēni U14 "Jūrmala" - "Mārupe" 

23 septembris
svētdiena
15.30
Seanss ATCELTS - Kino - Bille
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
Seanss ATCELTS - Kino - Bille

 Tehnisku iemeslu dēļ seansi ģimenes filmai "Bille" 23.septembrī plkst. 13.00 un 15.30 TIEK ATCELTI!!!  Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

24 septembris
pirmdiena
16.00
Rudens koncerts Horna dārzā. Spēlē pūtēju orķestris “Kvadrat Musikkorp”
Horna dārzā Jomas ielā 35

24 septembris
pirmdiena
17.00
Virslīgas dublieru čempionāts 2018
Virslīgas dublieru čempionāts 2018

“Spartaks Jūrmala 2” – “FK Jelgava 2”

25 septembris
otrdiena
13.00
Finanšu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

G.Truksnis

 1.  

Par grozījumiem Labklājības pārvaldes projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” īstenošanā

L.Grobiņa

 1.  

Par Nordplus Jauniešu izglītības programmas projekta “Mediji vieno un šķir” īstenošanu un projekta 2018.gada budžeta apstiprināšanu

I.Kausiniece

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 18.decembra lēmumā Nr.522 „Par Jūrmalas pašvaldības institūcijas darbinieku skaita (darba vietu) sarakstu apstiprināšanu”

L.Baumgarte

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 19.decembra saistošajos noteikumos Nr.39 “Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2018.gada budžetu”

D.Paule

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas Īpašumu pārvaldes Pašvaldības īpašumu nodaļas Pašvaldības īpašumu tehniskā nodrošinājuma daļas 2018.gada budžeta grozījumiem

I.Baltrums

25 septembris
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
25 septembris
otrdiena
16.00
LFF U17 Federāciju kausa izcīņa futbolā
LFF U17 Federāciju kausa izcīņa futbolā

“Latvija” – “Somija” 

27 septembris
ceturtdiena
10.00
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par valsts budžeta mērķdotācijas sadali 2018.gada septembra - decembra mēnešiem

D.Paule

27 septembris
ceturtdiena
10.00
Jūrmalā
27 septembris
ceturtdiena
11.00
Domes sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

11.00

 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

G.Truksnis

11.05

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 18.decembra lēmumā Nr.522 „Par Jūrmalas pašvaldības institūcijas darbinieku skaita (darba vietu) sarakstu apstiprināšanu”

L.Baumgarte

 

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 18.decembra nolikumā Nr.28 „Jūrmalas pilsētas pašvaldības institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikums”

 

11.10

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2018.gada 24.maija nolikumā Nr.23 “Jūrmalas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas nolikums”

M.Kločko

11.15

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 11.februāra nolikumā Nr.33 “Jūrmalas pilsētas internātpamatskolas nolikums”

I.Skudra

11.20

 1.  

Par Nordplus Jauniešu izglītības programmas mobilitātes-sagatavošanas vizītes projekta “Veidosim nākotni” noslēgumu

I.Kausiniece

 

 1.  

Par Nordplus Jauniešu izglītības programmas projekta “Mediji vieno un šķir” īstenošanu

 

11.25

 1.  

Par Ziemeļu Ministru padomes Nordplus Jauniešu izglītības programmas projekta „Skolēnu starptautiskā zinātniskā konference” īstenošanu

S.Rone

11.30

 1.  

Par dalību Ziemeļu un Baltijas valstu mobilitātes programmas “Valsts administrācija” atklātajā projektu konkursā 

I.Strazdiņa

 

 1.  

Par dalību Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras administrētajā Eiropas Savienības programmas „Erasmus+” pamatdarbības Nr.2 (KA 2) “Stratēģiskās partnerības” atklātajā projektu konkursā

 

11.35

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas domes 2018.gada 26.jūlija saistošo noteikumu Nr.29 “Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Jūrmalas pilsētā” precizēšanu

L.Anteina

 

 1.  

Saistošie noteikumi “Par līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Jūrmalas pilsētā”

 

 

 1.  

Līdzfinansējuma piešķiršanas energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Jūrmalas pilsētā komisijas nolikums

 

 

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2018.gada 15.februāra lēmumā Nr.49 “Par Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam 2.3.apakšsadaļas “Labāka pilsētu plānošana Centrālās Baltijas jūras reģionā” projekta “Līdzdalība pilsētplānošanā sabiedrības veselības uzlabošanai/ HEAT” īstenošanu”

 

11.40

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 23.marta lēmumā Nr.124 “Par darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.1.specifiskā atbalsta mērķa “Paaugstināt sociālo dienestu darba efektivitāti un darbinieku profesionalitāti darbam ar riska situācijās esošām personām” 9.2.1.1.pasākuma “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās”“ īstenošanu”

L.Grobiņa

11.45

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 19.decembra saistošajos noteikumos Nr.39 “Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2018.gada budžetu”        

D.Paule

11.50

 1.  

Par transportlīdzekļa Opel Zafira, valsts reģistrācijas numurs GG 6892, atsavināšanu

L.Rokjāne

11.55

 1.  

Par būves nojaukšanu Dārzkopības ielā 24, Jūrmalā

V.Zvejniece

 

 1.  

Par  būves nojaukšanu Mežsargu ielā 41, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par vidi degradējošas ēkas sakārtošanu 4.līnija 13, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par cilvēku drošību apraudošas un vidi degradējošas ēkas sakārtošanu Leona Paegles ielā 38, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par zemes vienības sadales apstiprināšanu Mežmalas ielā 21, Jūrmalā, un adreses piešķiršanu

 

 

 1.  

Par zemes vienību Zvārtas ielā 27A, Jūrmalā, un Zvārtas ielā 27, Jūrmalā, robežu pārkārtošanas apstiprināšanu

 

 

 1.  

Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu zemesgabalam  Kaugurciema ielā 68A,  Jūrmalā

 

 

 1.  

Par grozījumu 2015.gada 3.februāra līgumā Nr.1.2-16.9/156  par detālplānojuma zemesgabalam Kāpu ielā 137, Jūrmalā, īstenošanas kārtību

 

12.00

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 20.oktobra saistošajos noteikumos Nr.40 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"

G.Kovaļevska

 

 1.  

Par sociālās dzīvojamās telpas Valkas ielā 3-8, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par dzīvojamās telpas Līču ielā 2-35, Jūrmalā, īres līguma pagarināšanu

 

 

 1.  

Par dzīvojamās telpas Skolas ielā 44-38, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

 

12.05

 1.  

Par zemes vienības Lielupe, Jūrmalā, ar kadastra apzīmējumu 1300 010 4005 daļas nomas līguma noslēgšanu

S.Brauere

 

 1.  

Par zemesgabala Babītes iela 1, Jūrmalā daļas nomas līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma  Nr.10 Slokas ielā 65 k-2, Jūrmalā, izsoles rezultātu apstiprināšanu un pirkuma līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par zemesgabala Dzeldas ielā 1, Jūrmalā nomas līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aizputes ielā 10, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aizputes ielā 10A, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aizputes ielā 8, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Aspazijas ielā 4, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma lietošanas mērķa maiņu zemes vienībai Ventas ielā 3, Jūrmalā

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Aizputes ielā 11 k-16, Jūrmalā, garāžas ēkas un zemesgabala 1/16 domājamā daļas pirmās izsoles atzīšanu par nenotikušu un otro izsoli

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Pļaviņu ielā 44, Jūrmalā, pirmās izsoles atzīšanu par nenotikušu un otro izsoli

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Dzelzceļa ielā 3A, Jūrmalā, otrās izsoles atzīšanu par nenotikušu un trešo izsoli

 

 

 

 1.  

Par zemesgabala Plūdu ielā 2B, Jūrmalā, otrās izsoles atzīšanu par nenotikušu un trešo izsoli

 

 

 1.  

Par zemesgabala Kalēju ielā 76, Jūrmalā, otrās izsoles atzīšanu par nenotikušu un trešo izsoli

 

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.5 Ķeguma ielā 1, Jūrmalā, pirmās izsoles   organizēšanu

 

 

 1.  

Par apbūvēta zemesgabala Dārzkopības ielā 19, Jūrmalā, atsavināšanu

 

 

 1.  

Par ēku (būvju) īpašuma Meža prospektā 101, Jūrmalā, atsavināšanu

 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Slokas ielā 55A k-1, jūrmalā, nodošanu atpakaļ valstij

 

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.3 Mārupes ielā 7, Jūrmalā, izsoles rezultātu apstiprināšanu un pirkuma līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par neapdzīvojamās telpas Nr.700 Mārupes ielā 7, Jūrmalā, izsoles rezultātu apstiprināšanu un pirkuma līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.55 Talsu šosejā 31 k-12, Jūrmalā, izsoles rezultātu apstiprināšanu un pirkuma līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.22 Slokas ielā 63 k-2, Jūrmalā, izsoles rezultātu apstiprināšanu un pirkuma līguma noslēgšanu

 

 

 1.  

Par dzīvokļa īpašuma Nr.9 Tallinas ielā 44, Jūrmalā, izsoles rezultātu apstiprināšanu un pirkuma līguma noslēgšanu

 

27 septembris
ceturtdiena
16.00
Asaru bibliotēkā Dzimtenes ielā 15
27 septembris
ceturtdiena
16.00
LFF U17 Federāciju kausa izcīņa futbolā
LFF U17 Federāciju kausa izcīņa futbolā

Latvija - Maķedonija

28 septembris
piektdiena
10.00
Dzejošanas rīta rosme sākumskolas vecuma bērniem “Pūšam elpu dzejolītī!”
Bulduru bibliotēkā Edinburgas prospektā 89

Interesentus lūdzam pieteikties līdz 21.septembrim pa tālr. 67753349.