Pasākumu afišas
Kino Jūrmalā marta mēnesī
04.03.2018 - 25.03.2018
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas ielā 35 un Kauguru kultūras nams, Raiņa ielā 110
Ciklā "Veiksmes akadēmija" tikšanās ar Daci Straumi
09.03.2018
Kauguru kultūras namā, Raiņa ielā 110
MAČO. Stand-up komēdija - vīrišķības tests divās daļās
16.03.2018
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Izrāde “Kā Sarkangalvīte ar Vilku spēlējās”
04.03.2018
Jūrmalas teātris, Muižas ielā 7
Izrāde "Tuntuļu Jurītis"
11.03.2018
Jūrmalas teātris, Muižas ielā 7
Kino Jūrmalā februāra mēnesī
03.02.2018 - 25.02.2018
Jūrmalas Kultūras centrām Jomas ielā 35 un Kauguru kultūras namā, Raiņa ielā 110
Kino - Kriminālās ekselences fonds
10.03.2018 - 11.03.2018
Jūrmalas Kultūras centrām Jomas ielā 35 un Kauguru kultūras namā, Raiņa ielā 110
Aicina Jūrmalas Džeza klubs!
23.03.2018
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Brīvdienu mūzika
21.01.2018 - 20.05.2018
Dzintaru koncertzālē, Turaidas ielā 1
Oļģerta Kraukļa akvareļu izstāde “Piekrastes romantika”
22.02.2018 - 29.03.2018
Aspazijas mājā, Z.Meierovica prospektā 18/20
Dzintara Malkauss foto izstāde "Nereālā realitāte - Bangladeša"
02.02.2018 - 01.03.2018
Kauguru kultūras namā, Raiņa ielā 110
Izstāde "Siltais Zīmuls"
19.01.2018 - 14.03.2018
Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35
Mākslas akcija "Vēstule no Jūrmalas Mākslinieku nama"
09.01.2018 - 31.03.2018
Jūrmalas Mākslinieku nams Muižas iela 6
Eiropas meiteņu basketbola līgas čempionāts 2018
01.03.2018 - 04.02.2018
Sporta namā "Taurenītis"
novembris 2017
01 novembris
2017 gads
trešdiena
10.00
8. konference „Jūrmala - Raiņa un Aspazijas pilsēta” veltījums Raiņa lugas „Krauklītis” simtgadei
Majoru vidusskolā Rīgas ielā 3

”Krauklīts sēž ozolā...”

2017. gada 1. novembrī plkst. 10.00 Majoru vidusskolā notiks Jūrmalas Latviešu biedrības un  biedrības  Aspazijas mantojums rīkotā un Jūrmalas domes atbalstītā konference ”JŪRMALA - RAIŅA UN ASPAZIJAS PILSĒTA”.  8. konference ir veltījums Raiņa lugas ”Krauklītis” simtgadei.

Uz konferenci tiek aicināti Jūrmalas vidusskolu audzēkņi, pedagogi, kultūras un izglītības darbinieki, inteliģences pārstāvji un citi interesenti, kam Jūrmalas kā  Aspazijas un Raiņa pilsētas attīstības vertikāle nozīmē funkcionālu un radošu izaugsmes jomu.

„Pirmā konference Jūrmala – Aspazijas un Raiņa pilsēta tika organizēta 2010. gadā – Aspazijas un Raiņa 145. jubilejas gadā”, atgādina Jūrmalas Latviešu biedrības priekšsēdētāja Gunta Liepiņa, „un tā gadu no gada pētot, izzinot un atkājot dažādus  aspektus abu dzejnieku dzīvē, radošajā darbā viņu Jūrmalas dzīves periodā, kas ir nesaraujami saistīts ar pasaules vēsturiskajiem notikumiem  apzināmies, kādas kultūras vērtības ir radītas un novēlētas mūsu tālākai garīgai izaugsmei.”

 Pirms 100 gadiem, 1917. gadā Rainis uzraksta lugu ”Krauklītis”. Dzejnieks atceras: ” No seniem rokrakstiem es redzu arī dienu pa dienai, kā luga rakstīta; tā sākta un beigta taisni divos rudens mēnešos, septembrī un oktobrī, 1917. g. Pirmie panti uzrakstīti laimīgā dienā - Gētes dzimumdienā, 28. augustā.” (Raiņa priekšvārdi savu darbu izdevumiem, 1925) Luga rakstīta, domājot par jaunāko māsu Doru, sākumā dzejnieks darbam dod nosaukumu ”Brālis un māsa”. Lugas tapšanas laiks un vēsturiskā situācija 1917. gadā veic savus labojumus, Raiņa ilgas pēc dzimtenes un neziņa par dzimtās zemes likteni, kas lasāmas starp teksta rindiņām, liek domāt par to, ka ”Krauklītis” ir  autora dzīves dramaturģisks atspulgs. Dzimtenē laiks skaita Pirmā pasaules kara upurus, vēsas kļuvušas arī attiecības ar mīļo māsu Doru, kura jau sen precējusies ar ne tik mīļo Raiņa jaunības draugu Pēteri Stučku, dzejnieka dienasgrāmatas atspoguļo depresiju, bet vēstules – satraukumu par tautu un nespēju tai palīdzēt. Rainis domā par to, kas ir laime, un nonāk līdz atziņai, ka laime ir brīvība, bet brīvība, iespējams, sasniedzama caur nāvi. Lugas varone Magone mirst un kļūst brīva, brālis Vents saka viņai ceļa vārdus nāvē:

 ”Sniedzas tavas baltas rokas

   Saules tālas brīnumzemes!”

Dzimtenes simbols lugā ir Kurzeme, tikai ”tur saulīte ļaudis silda līdz pašai dvēselei”, tur pēc nāves nonāk Magone, tikai dzimtenē sasniedzama dvēseles brīvība. Vēsturisko apstākļu konteksts liek cilvēkiem atgriezties mītiskajā senatnē, arī Rainis savam darbam izvēlas tālu senatni, liekot lasītājam saprast, ka tautai nākotnē ir nepieciešama pagātnes morālā skaidrība. Tā ir skaidrība bez meliem, nodevības, liekulības un viltus. Lugas nosaukums ”Krauklītis” ietver sevī gan senās tautasdziesmas tēlu, gan baltu mitoloģijas dabas spēku, kas brīdina cilvēkus, dodot dažādas zīmes. Krauklis lugā ir likteņa simbols, kura sūtītās zīmes brīdina par nenovēršamo. 

Mūsdienu izpratnē luga ir nozīmīga ar to, ka Rainis tajā apvieno sociālo, nacionālo un vispārcilvēcīgo izpratnes līmeni, dzimtenes izjūtu un cilvēku savstarpējās atbildības ideju.

Domājot par lugu ”Krauklītis”, jāpiemin arī savāds paradokss. 2017. gadā kādam cilvēkam Raiņa un Aspazijas vasarnīcā labpatika nozagt Raiņa rakstāmmašīnu. Šo pašu priekšmetu Rainis piemin arī 1925. gadā rakstītajos priekšvārdos savu darbu izdevumiem: ”No ”Krauklīša” ir man pāri palikuši arī rokraksti, ar mašīnu manis paša rakstīti; to es minu ar nolūku izsacīt savu apbrīnošanu mašīnu rakstītājiem, kas spējīgi visu mūžu nodarboties ar šādu briesmīgu amatu. Mani mašīnrakstīšana tā nogurdināja, ka ”Krauklītis” arī palicis mans pirmais un pēdējais noraksts un manī nostiprinājās pārliecība, ka daudz vieglāk uzrakstīt lugu nekā pārrakstīt.”

Konferences programmā paredzēts Majoru vidusskolas kora sveiciens konferences dalībniekiem, Raiņa lugas ”Krauklītis” fragments aktrises Aijas Magones lasījumā, Mg. phil., Majoru vidusskolas literatūras skolotājas, biedrības ”Aspazijas mantojums” vadītājas Ināras Andžānes priekšlasījums ”Par kraukli, māsu un Raiņa sirmajiem matiem”, lugas ”Krauklītis” inermēdija (režisore Dace Umbraško), režisores Māras Ķimeles stāstījums ”Par laikmeta motīviem Raiņa lugas Krauklītis iestudējumā”, kā arī tikšanās ar  skulptūras ”Krauklītis” autoriem Zigrīdu Rapu un Juri Rapu ”Ideja, stāsts un radošais rezultāts”.

Konferences noslēgums: "Tur saulīte ļaudis silda līdz pašai dvēselei..." Rainis

 

Konferenci atbalsta: Jūrmalas pilsētas dome, Majoru vidusskola, Bulduru dārzkopības vidusskola.

Ināra Andžāne

biedrība ”Aspazijas mantojums”

01 novembris
2017 gads
trešdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
01 novembris
2017 gads
trešdiena
16.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
01 novembris
2017 gads
trešdiena
16.00
Jūrmalas Mākslas skolas 15 gadu jubilejas izstādes “Tilts” atklāšana
Jūrmalas pilsētas muzejā Tirgoņu ielā 29
Jūrmalas Mākslas skolas 15 gadu jubilejas izstādes “Tilts” atklāšana

1.novembrī plkst. 16:00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori, Jūrmala) tiks atklāta Jūrmalas Mākslas skolas 15 gadu jubilejas izstāde Tilts.

Jūrmalas Māksla skola ir dibināta 2002.gadā un tā savu 15 gadu jubileju atzīmēs ar izstādi TILTS Jūrmalas pilsētas muzejā. Izstādē satiksies skolotāji, absolventi un šodienas audzēkņi, tiks eksponēti arī audzēkņu diplomdarbi. Skola ir kā tilts starp pirmo bērnības zīmējumu un dzīves tālākajām gaitām, izvēlēto profesiju, tāpēc ekspozīciju papildinās ikviena dalībnieka nelieli bērnības darbi, kas izgaismos “laika tilta” dimensiju izstādē.

Savā jubilejas gadā skola uzsāka projektu “Top 100 tautumeitas Latvijas simtgadei”, kura īstenošanā iesaistījās skolēni, skolotāji, absolventi, skolas draugi. Tā ir skolas dāvana Latvijai 100 gadu jubilejā. Pirmo reizi 100 māla tautumeitas redzēsim jubilejas izstādē.

Skola šobrīd realizē profesionālās ievirzes izglītības programmas „Vizuāli plastiskā māksla”, kurā mācās 353 audzēkņi, 17 interešu kultūrizglītības programmas, kurās nodarbojas vairāk nekā 350 audzēkņi un divas pirmsskolas profesionāli orientētas virziena programmas, kurās darbojās 53 mazie jūrmalnieki. Piedalīšanās dažādās izstādēs un konkursos ir skolas darba neatņemama sastāvdaļa. Skolas audzēkņi katru gadu iegūst godalgotas vietas prestižos starptautiskos mākslas konkursos Latvijā, Polijā, Francijā, Ungārijā, Taipejā, Turcijā, Japānā, Krievijā, Lietuvā, Baltkrievijā un daudzās citās valstīs. Daudzi skolas absolventi turpina izglītību Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Holandes, Islandes, Lielbritānijas un citu valstu mākslas vidusskolās un augstskolās.

Daudzi skolas absolventi jau veiksmīgi uzsākuši savu radošo dzīvi, piedaloties nozīmīgos arhitektūras projektos, veidojot filmas vai aktīvi piedaloties izstādēs Latvijā un ārvalstīs.

Lielākā daļa Jūrmalas Mākslas skolas skolotāju ir profesionāli mākslinieki, kuri aktīvi piedalās izstādēs Jūrmalā, Latvijā un ārvalstīs.

15 gados skola ir izveidojusies par nozīmīgu kultūras un kultūrizglītības iestādi Jūrmalā. Skolas organizētās aktivitātes sen jau izgājušas ārpus tās sienām un ieguvušas popularitāti arī ārvalstīs kā piemēram, Starptautiskais vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Es dzīvoju pie jūras”.

„Ja māksla ir sirdī, tad skoliņa ātri kļūst par Tavām radošajām mājām, bet cilvēki- par dvēseles ģimeni. Skolotāji ir radošie vecāki, aizbildņi, kuri viegli pagrūž, kad vajadzīgs, atbalsta un parāda ceļu uz mākslas pasauli. Un viņi paliek par taviem radošajiem draugiem arī pēc skolas absolvēšanas - ar to nekas nebeidzas, bet sākas - ar drošu pamatu zem kājām,” tā par skolu saka absolvente Līva Vilnīte.

Izstādē piedalās: pedagogi – Laima Akmentiņa, Inese Āboliņa, Kristīne Belte, Inga Brišķa, Māra Brišķa, Lelde Braķe – Klaverī, Laima Kļaviņa, Māra Mozgire, Ingrīda Sproģe, Ieva Strazdiņa,Inese Ščucka, Antons Vaivods, Elita Vansoviča, Dace Ziemele;

absolventi - Anna Ābola, Mareks Kolāts, Marta Kotello,  Agnese Lakševica, Nika Popkova, Pāvels Sagalajevs, Enija Skeltone, Reinis Sokolovs, Oskars Vāvers, Līva Vilnīte;

diplomandi - Anna Kārkliņa, Paula Estere Kumpiņa, Alisa Pavloviča, Anna Vostrikova.

Jūrmalas Mākslas skolas 15 gadu jubilejas izstāde Tilts Jūrmalas pilsētas muzejā būs apskatāma no 2017.gada 1. novembra līdz 26. novembrim. Muzeja darba laiks: P., O. – slēgts, T. – Sv. no 10:00 – 17:00. Ieeja – bez maksas.

02 novembris
2017 gads
ceturtdiena
09.00
Transporta un mājokļu jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļas budžeta projektu 2018.gadam

G.Kovaļevska

 1.  

Par Attīstības pārvaldes Uzņēmējdarbības attīstības nodaļas 2018.gada budžeta projekta apstiprināšanu programmā "Sabiedriskā transporta organizēšanas pasākumi"

L.Stāmere

02 novembris
2017 gads
ceturtdiena
10.00
Jūrmala
03 novembris
2017 gads
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
03 novembris
2017 gads
piektdiena
11.00
LR Rudens kauss airēšanā
MSĢ TS SASS teritorijā, Vikingu ielā 6
LR Rudens kauss airēšanā

Uz "Concept 2" ergometriem

03 novembris
2017 gads
piektdiena
19.00
Pasākumu cikls “Ideju inkubators” “Roberts Vītols: cilvēks ar kameru”
Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110

04 novembris
2017 gads
sestdiena
10.00
LR Rudens kauss airēšanā
Zem Dzintaru tilta viadukta

Rudens kross

04 novembris
2017 gads
sestdiena
11.00
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātās meistarsacīkstes individuālajā programmā mākslas vingrošanā
04 novembris
2017 gads
sestdiena
12.00
Kāpu promenādes pastaiga “A+R=MĪLA"
Jūrmala

Iepazīšanās ar kultūrvēsturisku notikumu vietām, kas saistās ar Aspaziju un Raini.

Tikšanās Aspazijas mājā, Z.Meierovica prospektā 18/20 tālāk uz Pumpuriem, Poruka prospektu 61.

Vēlama pieteikšanās pa tālr. 67769445

 

04 novembris
2017 gads
sestdiena
12.00
Latvijas maksibasketbola čempionāta spēle
Pumpuru vidusskolas sporta zālē, Kronvalda ielā 8
Latvijas maksibasketbola čempionāta spēle

K70+ “SK Jūrmalas sports” – "I.O.S."

04 novembris
2017 gads
sestdiena
16.00
Jūrmalas leļļu teātris – studija “Diegabikša piedzīvojumi”
Jūrmalas teātrī Muižas ielā 7

Daces Lasenbergas dramatizējums pēc Žaņa Grīvas pasakas motīviem Lelles un režija Inguna Radziņa. Ieejas maksa EUR 3,00

04 novembris
2017 gads
sestdiena
16.00
Vīru kora “Burinieks” 5 gadu jubilejas koncerts
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35

04 novembris
2017 gads
sestdiena
19.00
Georgijs Osokins. Dzimuši Latvijā
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Georgijs Osokins. Dzimuši Latvijā

I daļa

Pēteris VASKS (1946)

Vasaras vakara mūzika un Baltā ainava no cikla Gadalaiki

Johans Sebastiāns BAHS (Johann Sebastian Bach, 1685-1750)/Antonio Vivaldi (Antonio Vivaldi, 1678–1741)

Larghetto Re mažorā BWV 972 (Antonio Vivaldi vijoļkoncerta pārlikums taustiņinstrumentam)

Adagio laminorā BWV 564

Čakona reminorā BWV 1004

 

II daļa

Sergejs RAHMAŅINOVS (Серге́й Рахма́нинов, 1873–1943)

Barkarolla solminorā op. 10 nr. 3

Prelūdija Solmažorā op. 32 nr. 5

Variācijas par Šopēna tēmu dominorā op. 22

 

Piedalās: Georgijs Osokins, klavieres

Programmā: Pēteria Vaska, Žana Filipa Ramo, Sergeja Rahmaņinova skaņdarbi

Georgijs Osokins, jaunākais no Osokinu dinastijas pianistiem, sevis radītajā mūzikas telpā aicina ar dziļumu, nopietnu pieeju mākslai un interpretācijām ar patiesīguma svaru. Pēc fināla Šopēna konkursā 2015. gadā viņš kļuva par sensāciju, no kritiķiem izpelnoties epitetus “neparedzams, pārāk revolucionārs, lai būtu uzvarētājs’’. Kopš piedalīšanās konkursā Georgijs aicināts uzstāties daudzās pasaules valstīs un prestižos festivālos. Īpaša pianista firmas zīme ir Šopēna mūzika – 2016. gadā poļu izdevniecības paspārnē klajā nāca Georgija solo albums, kas veltīts tikai Šopēnam.

Dzintaros pianista izpildījumā skanēs Pētera Vaska klavierskaņdarbi no cikla Gadalaiki, kur komponistam, šķiet izdevies skaņās ietvert laika meditatīvo bezgalību. Renesanses lappuses ar Žana Filipa Ramo galanto un izdomas bagāto Svītu Sol mažorā, kā arī krievu pianisma ģēnija Sergeja Rahmaņinova mūzika, pēdējām romantisma vēsmām mijoties ar simfonizētu skatījumu uz klavierēm.

Georgijs Osokins absolvējis Emīla Dārziņa mūzikas skolu, mācījies pie sava tēva Sergeja Osokina Rīgā, papildinājis prasmes pie Mihaila Voskresenska Maskavas konservatorijā, Dmitrija Baškirova, Georga Frīdriha Šenka. Kopš 2015.gada ir Sergeja Babajana klases students Ņujorkas Džuljarda skolā, bet 2016.gadā kļuva par jaunāko Latvijas Lielās mūzikas balvas laureātu kategorijā “Gada jaunais mākslinieks” šīs balvas vēsturē. Pirmo reizi kopā ar orķestri uzstājies 10 gadu vecumā. Drīz pēc tam kļuva par laureātu IX starptautiskajā Aleksandra Skrjabina pianistu konkursā Parīzē (2009). Saņēmis Frederika Šopēna prēmiju XXII starptautiskajā konkursā Moncā (Itālija) un citas balvas. 2014.gadā uzvarēja IX starptautiskajā Šopēna jauno pianistu konkursā Ķīnā. 2015.gadā XVII starptautiskajā Šopēna konkursā Varšavā iekļuva desmit labāko pianistu skaitā (no 450 dalībniekiem).

05 novembris
2017 gads
svētdiena
11.00
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“Fēnikss” – “Ugunsūdens”

05 novembris
2017 gads
svētdiena
12.00
Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem - SynotTip virslīga
Sporta namā “Pīlādzītis” Spuņciemā
Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem - SynotTip virslīga

“Jūrmalas Sports” -  “Dobeles Tenax”

05 novembris
2017 gads
svētdiena
12.30
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“ieliecmaisā.lv” – “Jurmala holidays"

05 novembris
2017 gads
svētdiena
14.00
Latvijas čempionāts futbolā vīriešiem, virslīgas dublieru čempionāts
Kauguru vidusskolas sporta laukumā Raiņa ielā 118
Latvijas čempionāts futbolā vīriešiem, virslīgas dublieru čempionāts

“Jūrmalas Spartaks 2” – “FK Ventspils-2”

05 novembris
2017 gads
svētdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“Babīte” – “dizainaseta.lv”

05 novembris
2017 gads
svētdiena
15.30
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“Klondaika” – “Old school”

05 novembris
2017 gads
svētdiena
16.00
Jūrmalas leļļu teātris – studija. Dace Lasenberga “Rūķi un Pūķa ola”
Jūrmalas teātrī Muižas ielā 7

Ieejas maksa EUR 3,00

07 novembris
2017 gads
otrdiena
09.00
Jaunatnes un sporta jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2016.gada 8.jūnija nolikumā Nr.26 „Jūrmalas Sporta servisa centra nolikums”.

K.Martinsone

 1.  

Par Sporta servisa centra programmu “Sporta pasākumi”, “Sporta veidu attīstība” un “Sporta attīstība un publicitātes pasākumi” 2018. gada budžeta projekta apstiprināšanu

J.Rāfelds

 1.  

Par Jūrmalas BJIC projekta „Proti un Dari” 2018.gada budžeta pieprasījumu.

E.Majore

 1.  

Par Jūrmalas BJIC projekta „Be prepared” 2018. gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par Jūrmalas BJIC projekta „Labi_OK” 2018. gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par Jūrmalas BJIC projekta „Fingerprints of Culture_Kultūras pirkstu nospiedums” 2018. gada budžeta pieprasījumu

 

07 novembris
2017 gads
otrdiena
12.00
Edinburgas prosp.75
07 novembris
2017 gads
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
08 novembris
2017 gads
trešdiena
11.30
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

R.Sproģe

 1.  

Par SIA „Dzintaru koncertzāle” 2017.gadā organizēto pasākumu nosaukumu maiņu

G.Ķirsis

 1.  

Par SIA „Dzintaru koncertzāle” 2017.gadā organizēto pasākumu izmaksu palielinājumu

 

 1.  

Par Pumpuru vidusskolas īstenojamo projektu 2018.gada budžeta pieprasījumu

I.Kausiniece

 1.  

Par Pumpuru vidusskolas 2018.gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par priekšlikumiem izmaiņām Pumpuru vidusskolas apstiprinātajā ieņēmumu un izdevumu tāmē 2017.gadam

 

 1.  

Par Majoru vidusskolas Eiropas savienības Erasmus+ programmas projekta „Vēro, dalies, audz” 2018.gada budžeta projekta atbalstīšanu

I.Ose

 1.  

Par Majoru vidusskolas 2018.gada budžeta projekta atbalstīšanu

 

 1.  

Par Jūrmalas Alternatīvās skolas budžeta projektu 2018.gadam

E.Blūms

 1.  

Par Slokas pamatskolas ieņēmumu un izdevumu tāmi 2018.gadam

G.Miķelsons

 1.  

Par sākumskolas „Taurenītis” budžeta projektu 2018.gadam

S.Limba

 1.  

Par Jūrmalas Centrālās bibliotēkas budžeta projektu 2018.gadam

S.Brence

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš” 2018.gada budžeta projekta apstiprināšanu

O.Poldsepa

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas iestādes „Podziņa” 2018. gada budžeta projekta apstiprināšanu

A.Auziņa

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Podziņa” 2017.gada ieņēmumu un izdevumu tāmē Nr.09.20.1.

 

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolas 2018.gada budžeta projektu

Z.Tarasenko

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Madara” 2018.gada budžeta projektu

M.Šteimane

 1.  

Par Vaivaru pamatskolas 2018.gada budžeta projektu

I.Kārkliņa

 1.  

Par sākumskolas „Ābelīte” 2018.gada budžetu 

N.Zarāne

 1.  

Par Jūrmalas Mākslas skolas 2018. gada budžeta projektu

T.Vaišļa

 1.  

Projektu konkursa „Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā” līdzfinansēšanas nolikuma projekts

K.Zelicka

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 3.decembra nolikumā Nr.52 „Konkursa „Gada balva kultūrā” nolikums”

 

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Lācītis” 2018. gada budžeta projekta apstiprināšanu

V.Klāsone

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” 2018.gada budžeta projektu

I.Aroniete

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 11.novembra lēmuma Nr. 742 „Par Jūrmalas sākumskolas „Atvase” maksas pakalpojumiem” atzīšanu par spēku zaudējušu       

M.Vīnberga

 1.  

Par Jaundubultu vidusskolas 2018.gada budžeta apstiprināšanu

Ē.Annuškāns

08 novembris
2017 gads
trešdiena
14.00
Attīstības un vides jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

A.Adijāne

 1.  

Par pašvaldības iestādes “Jūrmalas ostas pārvalde” budžeta pieprasījumu 2018.gadam

J.Artemjevs

 1.  

Par rūpnieciskās zvejas rīku skaita limita sadali Rīgas jūras līča piekrastē

 

 1.  

Par projekta ““Accelerate SUNShINE” (SUNShINE paātrināšana) 2018.gada budžeta pieprasījumu

L.Anteina

 1.  

Par “Jūrmalas pilsētas domes būvju kultūrvēsturiskās vērtības līmeņa noteikšanas komisijas nolikums” un lēmuma par “Jūrmalas pilsētas domes būvju kultūrvēsturiskās vērtības līmeņa noteikšanas komisijas sastāvs”  apstiprināšanu

V.Zvejniece

 1.  

Par zemes ierīcības projekta un zemes vienības sadales apstiprināšanu Dāvja ielā 20, Jūrmalā, un adreses piešķiršanu

 

 1.  

Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu zemesgabalam  Iecavas ielā 3, Jūrmalā

 

 1.  

Par detālplānojuma grozījumu izstrādes uzsākšanu  zemesgabalam Dzintaru prospektā 41, Jūrmalā

 

 1.  

Par detālplānojuma zemesgabalam Kaugurciema ielā 65A, Jūrmalā apstiprināšanu

 

 1.  

Par grozījumu Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 22.augusta lēmumā Nr.502 "Par detālplānojuma projekta zemesgabalam Jūrmalā, Peldu ielā 4 apstiprināšanu"

 

 1.  

Par lokālplānojuma zemesgabaliem 4.līnija 1A, Jūrmalā, Bulduri 1206, Jūrmalā, un Bulduri 1304, Jūrmalā, izstrādes uzsākšanu, lai izdarītu grozījumus Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojumā un darba uzdevuma apstiprināšanu

 

 1.  

Par detālplānojuma zemesgabalam Mežmalas ielā 21, Jūrmalā, nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai

 

 1.  

Par detālplānojuma  grozījumu zemesgabalam Krišjāņa Barona ielā 26, Jūrmalā nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai

 

 1.  

Par detālplānojuma zemesgabaliem Zvārtas ielā 27, Jūrmalā, un Zvārtas ielā 27A, Jūrmalā, nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai

 

 1.  

Par detālplānojuma zemesgabala Jūrmalā ar kadastra apzīmējumu 13000080101 daļai - pludmales nogabalam no Piestātnes ielas līdz Madonas ielai, nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai

 

08 novembris
2017 gads
trešdiena
17.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
08 novembris
2017 gads
trešdiena
17.00
Somijas mākslinieču darbu izstādes “Plūstošā daba” atklāšana
Mākslas stacijā "Dubulti"
 Somijas mākslinieču darbu izstādes “Plūstošā daba” atklāšana

Sešas jaunās mākslinieces no Somijas ar fotodokumentu, metaforu un “fotogēnisku zīmējumu” palīdzību atklās svaigas domas par cilvēcības būtību izstādē “Plūstošā daba”, ko 8. novembrī atvērs Mākslas stacijā “Dubulti”.

 

Par atbildību aicina domāt arī Rīna Rinne, fotožurnāliste, kas dokumentējusi Tamperes sociālo māju rajonu Hipposkylä. Rajons radies 1940. gados kā komunāla mājvieta ģimenēm, bet patlaban to apdzīvo ap divsimts vientuļu cilvēku. Rīne Rinne pievērš uzmanību sabiedrības pašas izveidotām teritorijām, kas ar laiku tiek izstumtas no redzesloka.

Nora Isoeskeli (Noora Isoeskeli), Herta Kīski (Hertta Kiiski), Nora Sandgrena (Noora Sandgren), Sara Horniga (Sara Hornig), Rīna Rinne (Riina Rinne) un Kaisa Rautaheimo (Kaisa Rautaheimo) katra savā intonācijā runā par mūsdienu sociālām problēmām un pasaules izjūtu. Šogad 6. decembrī Somija svin savas neatkarības 100 gadus, un šo faktu atzīmē arī izstāde.

 

Herta Kīski uzskata, ka patiesa cilvēciska labklājība sasniedzama vien tad, ja visi komunicē ar visiem. Viņa, veidojot savu instalāciju uz vietas Mākslas stacijā “Dubulti”, izmanto fotogrāfiju, video, performanci un reālu telpu. 

 

Fotogrāfe Kaisa Rautaheimo divus gadus ir veidojusi projektu “Zēni”, kurā uzmeklējusi, fotografējusi un stundām ilgi sarunājusies ar vīriešiem vecumā no 20 līdz 30 gadiem, kas dzīvo kā autsaideri un jūtas atstumti no dzīves. Jauni vīrieši, kas dzīvo bezdarbībā, apātijā vai depresijā, ir sociāla Somijas problēma.

 

“Mūsu dienišķā maize” ir Vācijā dzimušās, pašlaik Somijā studējošās mākslinieces Saras Hornigas darbs. Palīdzību ar bezmaksas pārtiku Somijā sāka nodrošināt 1990. – krīzes – gados, taču joprojām tūkstošiem Somijas iedzīvotāju katru nedēļu stāv “maizes rindā”. Sara Horniga fiksējusi pēc pārtikas pastieptās rokas un somas, kas ārēji neatšķiras no labi dizainētās mūsdienu sabiedrības pārtikušajām rokām un somām. Problēma jāmeklē dziļāk, zem dizaina virskārtas.

 

Nora Isoeskeli savā konceptuālajā fotoprojektā “Tavs skatiens ir pielādēts ierocis” risina pasaules uztveres saistību ar cilvēka domāšanu un zināšanām, aktualizējot kultūras ietekmi uz cilvēka attiecībām ar pasauli un cilvēka atbildību.

 

Izstādes plakātā izmantots Noras Sandgrenas darbs no sērijas “Plūstošā esība”, kura pamatā ir doma, ka cilvēks ir pats sev svešinieks, neizzināta teritorija. Darba suģestējošo abstrakto formu veido paņēmieni no fotogrāfijas pirmsākumos veiktajiem “fotogēniskā zīmējuma” eksperimentiem.

 

Izstādes “Plūstošā daba” kuratores ir Fotogrāfijas muzeja direktore Maira Dudareva, kuratore Tūla Alajoki no Somijas un Mākslas stacijas “Dubulti” vadītāja Inga Šteimane.

 

Izstādi atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Dina un Jānis Zuzāni.

 

Izstāde aplūkojama līdz 15. janvārim bez maksas katru dienu no plkst. 7.00 līdz 18.30. Bezmaksas ekskursiju  pieteikšana un kontakti: e-pasts: dubulti.art.station@gmail.com, tālrunis: 29548719.

08 novembris
2017 gads
trešdiena
19.00
Baltijas basketbola līgas spēle
Lapmežciema sporta kompleksā Liepu ielā 2
Baltijas basketbola līgas spēle

“BK Jūrmala” – “Siauliai”

09 novembris
2017 gads
ceturtdiena
09.00
Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes “Sprīdītis” 2018.gada budžeta projektu

K.Andersone

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas bāriņtiesas 2018. gada budžeta projektu

L.Rokjāne

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Jūrmalas slimnīca” starpperiodu pārskata par 2017.gada 9 mēnešiem izskatīšanu

G.Avots

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Kauguru veselības centrs” starpperiodu pārskata par 2017.gada 9 mēnešiem izskatīšanu

 

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka” starpperiodu pārskata par 2017.gada 9 mēnešiem izskatīšanu

 

 1.  

Par grozījumiem Labklājības pārvaldes pamatbudžetā 

L.Grobiņa

 1.  

Par darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.1.specifiskā atbalsta mērķa “Paaugstināt sociālo dienestu darba efektivitāti un darbinieku profesionalitāti darbam ar riska situācijās esošām personām” 9.2.1.1.pasākuma “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” 2018.gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par Labklājības pārvaldes 2018.gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par projekta “Deinstitucionalizācija un sociālie pakalpojumi personām ar invaliditāti un bērniem” 2018.gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4.specifiskās atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei’’  Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/008 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” 2018. gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes koordinēto Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansēto iniciatīvas projektu konkursa 3.3.kategorijas 2018.gada prioritāšu un maksimālās piešķiramās pašvaldības līdzfinansējuma summas apstiprināšanu

R.Dakša

 1.  

Par 2018.gada iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa kategorijas “Sabiedrības integrācijas pasākumu īstenošana” izvirzītajām prioritātēm

D.Kulagina

 1.  

Par Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam konkrētā mērķa 4.1. ”Kvalificēts un sociāli iekļaujošs reģions” projekta ”Sniegt iespēju bērniem/EmpowerKids”  2018. gada budžeta pieprasījumu

I.Urdziņa-Merca

 1.  

Par finansējumu datortehnikas un programmatūras iegādei 2018.gadā Jūrmalas pašvaldības iestādēm

P.Ratnieks

09 novembris
2017 gads
ceturtdiena
10.00
Jūrmala
09 novembris
2017 gads
ceturtdiena
10.00
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” 2018.gada budžeta projekta apstiprināšanu

A.Auziņa

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Dzintaru koncertzāle” starpperiodu pārskata par 2017.gada 9 mēnešiem izskatīšanu

G.Avots

 1.  

Par SIA „Dzintaru koncertzāle” budžeta projektu 2018.gadam

G.Ķirsis

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas 2018. gada budžetu

A.Zubkovska

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas 2017.gada pamatbudžeta un mērķdotācijas tāmēs

 

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Austras koks” 2018. gada budžeta projekta apstiprināšanu

I.Černaja

 1.  

Par Jūrmalas vakara vidusskolas 2018.gada budžeta projektu

V.Reisa

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības budžeta iespējām un iespējamo finansējuma apmēru studentu studiju maksas segšanai vai ikmēneša stipendija piešķiršanai

I.Vasmanis

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Namiņš” 2018.gada budžeta projektu

A.Berkoviča

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Katrīna” 2018.gada budžeta apstiprināšanu

S.Verze

 1.  

Par finansiālu atbalstu sportistei Arinai Baikovai un viņas trenerei

S.Bērziņš

 1.  

Par Jūrmalas Sporta skolas maksas pakalpojumiem

 

 1.  

Par Jūrmalas Sporta skolas 2018.gada budžeta projektu

 

 1.  

Par izmaiņām Majoru vidusskolas pamatbudžeta un mērķdotāciju tāmē

I.Ose

 1.  

Par maksas pakalpojumiem Majoru vidusskolā

 

 1.  

Par Jūrmalas Kultūras centra budžeta projektu 2018.gadam

A.Kristvalds

 1.  

Par izmaiņām Jūrmalas Kultūras centra  2017. gada budžeta programmā “Pilsētas kultūras un atpūtas pasākumi”

 

 1.  

Par Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra 2018.gada budžeta pieprasījumu

E.Majore

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas budžeta projektu 2018.gadam

A.Dipnere

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas 2017.gada budžeta grozījumu priekšlikumiem

 

 1.  

Par Eiropas Savienības programmas „Erasmus+” 2.pamatdarbības (KA2) „Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” aktivitātes „KA219-Starpskolu stratēģiskās partnerības skolu izglītības sektorā”  finansētā projekta īstenošanu

I.Kārkliņa

 1.  

Par Vaivaru pamatskolas projekta „Autisks bērns vispārizglītojošā klasē: skolas personāla iespējas pilnvērtīga iekļaujoša mācību procesa veicināšanai” 2018.gada budžeta pieprasījumu

 

 1.  

Par Jūrmalas Valsts ģimnāzijas budžeta projektu 2018.gadam

S.Rone

 1.  

Par Eiropas Savienības ERASMUS+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) stratēģiskās partnerības projekta skolu sektorā Nr.2014-1-LV01-KA201-000435 „Atcere – totalitārisms Eiropā un vēsturiskā apziņa Eiropas kontekstā” budžeta projektu 2018.gadam

 

 1.  

Par priekšlikumiem izmaiņām Jūrmalas Alternatīvās skolas apstiprinātajā Ieņēmumu un izdevumu tāmē 2017.gadam

E.Blūms

 1.  

Jūrmalas pilsētas domes radošā darba stipendijas piešķiršanas nolikums

D.Liepiņa

 1.  

Par Kultūras nodaļas 2018.gada budžeta projektu

 

 1.  

Par Jūrmalas sākumskolas „Atvase” budžeta projekta 2018.gadam apstiprināšanu

M.Vīnberga

 1.  

Par Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes „Mārīte” 2018.gada budžeta projekta apstiprināšana

I.Jofe

09 novembris
2017 gads
ceturtdiena
18.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
10 novembris
2017 gads
piektdiena
Lāčplēša dienai veltīti pasākumi
Ķemeru pamatskolā Tukuma ielā 10

11.20 Tikšanās ar politiķi un publicistu Daini Īvānu.         

12.30 Sporta sacensības puišiem “Ķemeru skolas spēkavīri”.

 

Ieeja bez maksas.

10 novembris
2017 gads
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
10 novembris
2017 gads
piektdiena
13.00
Mārtiņdiena Kauguros
Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110

10 novembris
2017 gads
piektdiena
16.00
Kauguru bibliotēkā Engures ielā 4a
10 novembris
2017 gads
piektdiena
16.00
Pasākumu cikls “Tēja ielas garumā”
Jūrmalas pilsētas muzejā Tirgoņu ielā 29
Pasākumu cikls “Tēja ielas garumā”

Jauns sarunu cikls “Tēja ielas garumā”. Katrā tikšanās reizē Latvijas televīzijas raidījuma “Ielas garumā” noskatīšanās par kādu Jūrmalas rajonu un tā vēsturi un tikšanās pie tējas tases ar jūrmalniekiem, kuri raidījumos dalījušies ar saviem atmiņstāstiem. Šoreiz uzmanības lokā – Vaivari.

 

Vaivaru nosaukums Jūrmalas kartē parādījās 1938. gadā, kad dzelzceļa stacija Asari-2 un tuvākā apkārtne tika pārdēvēta par Vaivariem. Vasarniekus šeit pievilināja gan pludmale un jūra, gan zemeņu lauki un zivis, kuras ciema zvejnieki kūpināja pagalmos Kāpu ielas apkaimē. Tagad zemeņu plantāciju un kūpinātavu vietā slejas lepnas savrupmājas, taču vaivariņi tuvējos mežos smaržo tikpat reibinoši. 

10 novembris
2017 gads
piektdiena
17.00
Ķemeru bibliotēkā Tukuma ielā 20
10 novembris
2017 gads
piektdiena
19.30
Shipsea. Koncerts balsij, klavierēm un neredzamam korim
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Shipsea. Koncerts balsij, klavierēm un neredzamam korim

Piedalās:

Jānis Šipkēvics /klavieres, balss/

Matīss Čudars /ģitāra/

Programmā:

Dziesmas ar Federiko Garsijas Lorkas, Raiņa, Ainara Mielava un tautas vārdiem,

skaņu gleznas, Imanta Kalniņa mūzika un Jāņa Šipkēvica jaundarbi.

11 novembris
2017 gads
sestdiena
12.00
Latvijas maksibasketbola čempionāta spēle
Pumpuru vidusskolas sporta zālē, Kronvalda ielā 8
Latvijas maksibasketbola čempionāta spēle

K70+ “SK Jūrmalas sports” – BK Tukums"

11 novembris
2017 gads
sestdiena
12.30
Latvijas jaunatnes basketbola līgas spēle zēniem
Sporta namā "Taurenītis" Kļavu ielā 29/31

U15 “Jūrmala” – “Saldus”

11 novembris
2017 gads
sestdiena
14.30
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“ieliecmaisā.lv” – “Kauguri”

11 novembris
2017 gads
sestdiena
16.00
Lāčplēša diena. Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas diena ”Par Latviju”
Sloka un Kaugurciems
Lāčplēša diena. Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas diena ”Par Latviju”

16.00 Svētbrīdis Slokas ev.lut. baznīcā, dzied Haralds Sīmanis ,Sloka, Raiņa iela 4

17.00 Lāpu gājiens  - Raiņa iela – kapteiņa Zolta iela - Kaugurciema iela - kapteiņa Zolta piemineklis Kaugurciemā

17.50 – 18.05 Piemiņas brīdis pie kapteiņa Zolta pieminekļa Kaugurciemā

18.10 – 18.50 Aija Vītoliņa, Ģirts Alsters un domu biedri karavīru dziesmu ciklā “Putekļaini tālie ceļi”

18.50 – 20.00 Ugunskurs, karsta tēja

Pie kapteiņa Zolta pieminekļa Kaugurciemā

Ieeja bez maksas

11 novembris
2017 gads
sestdiena
16.00
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“Babīte” – “Ugunsūdens”

11 novembris
2017 gads
sestdiena
17.00
Lāčplēša dienai veltīts pasākums - lāpu gājiens uz kritušo karavīru atdusas vietām Ķemeros
Ķemeri

Maršruts: Ķemeru pamatskola – Tukuma iela – Bišu iela – Ķemeru ev.luterāņu baznīca – A.Upīša iela – Puškina iela -  Sv.apustuļu Pētera un Pāvila Ķemeru pareizticīgo baznīca – Katedrāles iela – Tukuma iela – Ķemeru pamatskola.

 

11 novembris
2017 gads
sestdiena
17.00
Shipsea. Koncerts balsij, klavierēm un neredzamam korim
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Shipsea. Koncerts balsij, klavierēm un neredzamam korim

Piedalās:

Jānis Šipkēvics /klavieres, balss/

Matīss Čudars /ģitāra/

Programmā:

Dziesmas ar Federiko Garsijas Lorkas, Raiņa, Ainara Mielava un tautas vārdiem,

skaņu gleznas, Imanta Kalniņa mūzika un Jāņa Šipkēvica jaundarbi.

12 novembris
2017 gads
svētdiena
11.00
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

BK “Celtnieks” – BK “Piekūns”

12 novembris
2017 gads
svētdiena
12.30
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“Copmans un dēli” – “dizainaseta.lv”

12 novembris
2017 gads
svētdiena
13.00
Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem - SynotTip virslīga
Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem - SynotTip virslīga

“Jūrmalas Sports” -  “SK Latgols”

12 novembris
2017 gads
svētdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“Fēnikss 2” – “Ugunsūdens”

12 novembris
2017 gads
svētdiena
15.30
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem

“ieliecmaisā.lv” – “Old school”

13 novembris
2017 gads
pirmdiena
09.00
Jaunatnes un sporta jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Jūrmalas Sporta servisa centra budžetu 2018.gadam.

J.Mucenieks

 1.  

Par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam 1.5.apakšsadaļas “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” projekta „Kafija ar politiķiem Jūrmalā” 2018.gada budžeta pieprasījumu.

E.Majore

 1.  

Par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam 1.5.apakšsadaļas “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” projekta „Kafija ar politiķiem Jūrmalā” īstenošanu.

 

14 novembris
2017 gads
otrdiena
09.00
Pilsētsaimniecības un drošības komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

J.Lediņš

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes “Jūrmalas kapi” budžeta projektu 2018.gadam apstiprināšanu

G.Lasis

 1.  

Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļas 2018.gada budžeta projekta atšifrējums pa programmām 

Z.Sapronova

 1.  

Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas noteikšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā

 

 1.  

Par projekta „Algoti pagaidu sabiedriskie darbi 2017” 2018.gada budžeta pieprasījumu

E.Bučs

 1.  

Par Īpašumu pārvaldes Mežsaimniecības nodaļas 2018.gada budžeta projektu

A.Sapronovs

 1.  

Par finansējumu datortehnikas un programmatūras iegādei 2018.gadā Jūrmalas pašvaldības iestādēm

P.Ratnieks

 1.  

Par Īpašumu pārvaldes Pašvaldības īpašumu nodaļas 2018.gada budžeta pieprasījumu

S.Brauere

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijas 2018.gada budžeta projektu

V.Kivkucāns

 1.  

Par SIA "Jūrmalas ūdens" budžeta projektu 2018.gadam programmā "Notekūdeņu apsaimniekošana" - Lietus ūdens kanalizācijas apsaimniekošana

A.Stārasts

 1.  

Par SIA "Jūrmalas ūdens" budžeta projektu 2018.gadam programmā "Notekūdeņu apsaimniekošana" - Meliorācijas sistēmas apsaimniekošana

 

 1.  

Saistošie noteikumi "Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Jūrmalas pilsētas pašvaldībā"

E.Venters

 1.  

Saistošie noteikumi "Sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas un lietošanas kārtība Jūrmalas pilsētas pašvaldībā"

 

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Jūrmalas ūdens” starpperiodu pārskata par 2017.gada 9 mēnešiem izskatīšanu

G.Avots

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Jūrmalas siltums” starpperiodu pārskata par 2017.gada 9 mēnešiem izskatīšanu

 

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Jūrmalas gaisma” starpperiodu pārskata par 2017.gada 9 mēnešiem izskatīšanu

 

 1.  

Par Inženierbūvju un ģeodēzijas nodaļas 2018.gada budžeta projektu

Ģ.Brambergs

14 novembris
2017 gads
otrdiena
10.00
Transporta un mājokļu jautājumu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

L.Loskutova

 1.  

Par 10.autobusa maršruta “TC Bulduri-Dz.st Ķemeri” (ekspresis) izmaiņām un laika grafiku

L.Stāmere

 1.  

Par dzīvojamās telpas Skolas ielā 44-41, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

G.Kovaļevska

 1.  

Par dzīvojamās telpas Skolas ielā 44-53, Jūrmalā, īres līguma pagarināšanu

 

 1.  

Par dzīvojamās telpas Slokas ielā 63 k-3 - 13, Jūrmalā, īres līguma noslēgšanu

 

 1.  

Par dzīvojamās telpas Slokas ielā 63 k-3 - 30, Jūrmalā, īres līguma pagarināšanu

 

 1.  

Par dzīvojamās telpas Slokas ielā 63 k-5-16, Jūrmalā, īres līguma pagarināšanu

 

 1.  

Par dzīvojamās telpas Engures ielā 13-49, Jūrmalā, īres līguma pagarināšanu

 

14 novembris
2017 gads
otrdiena
11.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
14 novembris
2017 gads
otrdiena
11.00
Kauguru bibliotēkā Engures ielā 4a
14 novembris
2017 gads
otrdiena
11.00
Izglītības un kultūras jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par 2018.gada prioritāšu un maksimālās pašvaldības līdzfinansējuma summas noteikšanu Jūrmalas pilsētas domes iniciatīvas projektu konkursa kategorijā „kultūras un mākslas nozares attīstības veicināšanas pasākumu īstenošana”

D.Liepiņa

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 23.marta lēmumā Nr. 115 „Par līdzdalību darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena „Izglītība, prasmes un mūžizglītība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansētā projekta „Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālas izglītības iestādēs”” īstenošanā” un projekta 2017.gada budžeta grozījumiem

I.Vasmanis

 1.  

Par Izglītības pārvaldes ekonomiskās klasifikācijas kodu pārkārtošanu

 

 1.  

Par Jūrmalas Mūzikas vidusskolas budžeta pieprasījuma 2018.gadam apstiprināšanu

G.Liepiņa

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas Ķemeru pamatskolas 2018.gada budžeta pieprasījumu

S.Seņkina

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas internātpamatskolas 2018.gada budžeta projektu

I.Skudra

 1.  

Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu nometņu finansējuma apstiprināšanu 2018.gadam

I.Vasmanis

 1.  

Par līdzdalību darbības programmas  „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.2. specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” 8.3.2.2. pasākuma „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanā un projekta 2017.gada budžeta apstiprināšanu

 

 1.  

Par finansējumu datortehnikas un programmatūras  iegādei 2018.gadā Jūrmalas pašvaldības izglītības iestādēm

P.Ratnieks

 1.  

Par finansējumu datortehnikas un programmatūras iegādei 2018.gadā Jūrmalas pašvaldības kultūras iestādēm

 

 1.  

Par grozījumiem sākumskolas „Taurenītis” 2017.gada valsts mērķdotācijas un pamatbudžeta tāmēs

S.Limba

14 novembris
2017 gads
otrdiena
12.00
Koncertu cikls skolu jaunatnei 5., 6.klase. No klasikas līdz popmūzikai. Latvijas 100gadi gaidot. Džeza šūpolēs
Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1
Koncertu cikls skolu jaunatnei 5., 6.klase. No klasikas līdz popmūzikai. Latvijas 100gadi gaidot. Džeza šūpolēs

Latvijas 100gadi gaidot.

„Džeza šūpolēs”

Latvijas Radio Bigbends, solisti Kristīne Prauliņa un Daumants Kalniņš

14 novembris
2017 gads
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
14 novembris
2017 gads
otrdiena
14.00
Tūrisma un kurortoloģijas komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

E.Krivcova

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 9.jūnija lēmumā Nr. 293 „Par dalību un atbalsta saņemšanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda  līdzfinansētā pasākuma „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” (uzņēmējdarbībā) īstenošanā”

G.Ušpele

14 novembris
2017 gads
otrdiena
18.00
Konkursa izstādes "JĀ/NEatkarība-2017" atklāšana
Konkursa izstādes "JĀ/NEatkarība-2017" atklāšana
14 novembris
2017 gads
otrdiena
19.00
Baltijas basketbola līgas spēle
Lapmežciema sporta kompleksā Liepu ielā 2
Baltijas basketbola līgas spēle

“BK Jūrmala” – "AVIS Utilitas Rapla"

15 novembris
2017 gads
trešdiena
10.00
Attīstības un vides jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Attīstības pārvaldes Vides nodaļas 2017.gada budžeta grozījumiem programmā “Vides piesārņojuma novēršanu un samazināšanu” (funkcionālās klasifikācijas kods 05.300)

J.Artemjevs

 1.  

Par lokālplānojuma zemesgabaliem 4.līnija 1A, Jūrmalā, 5.līnija 2, Jūrmalā, un Bulduri 1304, Jūrmalā, izstrādes uzsākšanu, lai izdarītu grozījumus Jūrmalas pilsētas Teritorijas plānojumā un darba uzdevuma apstiprināšanu

V.Zvejniece

 1.  

Par neapdzīvojamās telpas Nr.700 Mārupes ielā 7, Jūrmalā, pirmās izsoles organizēšanu

S.Brauere

 1.  

Par nekustamā īpašuma Andreja Upīša ielā 11 k-1, Jūrmalā, pirmās izsoles organizēšanu 

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma Litenes ielā 7, Jūrmalā, pirmās izsoles organizēšanu

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma nodošanu Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaniņš" valdījumā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma nodošanu Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Podziņa" valdījumā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma nodošanu Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Namiņš" valdījumā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma nodošanu Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Mārīte" valdījumā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma nodošanu Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" valdījumā

 

 1.  

Par nekustamā īpašuma nodošanu Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Lācītis" valdījumā

 

 1.  

Par ceļa servitūta noteikšanu zemesgabalam Pumpuri 1807, Jūrmalā

 

 1.  

Par grozījumiem telpu Edinburgas prospektā 75, Jūrmalā, nomas līgumā ar VAS "Tiesu nama aģentūra"

 

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2009.gada 14.maija nolikumā Nr.22 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošu vai piekrītošu neapbūvētu zemesgabalu iznomāšanas kārtību"

 

15 novembris
2017 gads
trešdiena
10.30
Attīstības un vides jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Attīstības pārvaldes Būvniecības projektu vadības nodaļas 2018.gada budžeta projekta atšifrējuma pa programmām apstiprināšanu

A.Lisovskis

 1.  

Attīstības pārvaldes Būvniecības projektu vadības nodaļas 2018.gada budžeta projekta atšifrējuma pa programmām apstiprināšanu (Ceļi)

E.Sarkanis

15 novembris
2017 gads
trešdiena
12.00
Apvienotās Pilsētsaimniecības un drošības komitejas, Izglītības un kultūras jautājumu komitejas un Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

1.

Par Attīstības pārvaldes Būvniecības projektu vadības nodaļas 2018.gada budžeta projekta atšifrējuma pa programmām apstiprināšanu

A.Lisovskis

2.

Attīstības pārvaldes Būvniecības projektu vadības nodaļas 2018.gada budžeta projekta atšifrējuma pa programmām apstiprināšanu (Ceļi)

E.Sarkanis

15 novembris
2017 gads
trešdiena
12.30
“Drošie un veiklie”
Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31

Skolēnu olimpiādes sacensības stafetēs 

15 novembris
2017 gads
trešdiena
14.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
15 novembris
2017 gads
trešdiena
16.00
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
15 novembris
2017 gads
trešdiena
16.00
Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā Dubultu prospektā 42
15 novembris
2017 gads
trešdiena
18.00
Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts ,,Mana Latvija skan” un fotostudijas ,,Aspazija” videoprojekcija
Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Smilšu ielā 7
Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts ,,Mana Latvija skan” un fotostudijas ,,Aspazija” videoprojekcija

Jūrmalas Mūzikas vidusskolā trešdien, 15. novembrī plkst. 18.00 notiks Latvijas Valsts svētku koncerts Mana Latvija skan.

Koncertā piedalīsies Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi: pūtēju orķestris (diriģents Māris Rozenbergs), 3. – 8. klašu koris (diriģente Inese Rasa), jauktais koris Jūrmala (diriģente Zane Saulīte), koklētāju ansamblis (vadītāja Kristīne Ojala), stīgu kvartets (vadītāja Dzidra Pelēķe) un solisti. Koncertā skanēs ne tikai mūzika, bet arī mūsu vidusskolas audzēkņu sacerējumu priekšlasījumi – esejas par tēmu Mana Latvija skan.

Skaniskos iespaidus vizuāli uz ekrāna koncerta gaitā papildinās fotogrāfiju slaidšovs, ko veido fotostudija Aspazija, tās būs Latvijas skanošās ainavas fotogrāfijas.

 

Laipni aicinām ikvienu, ieeja brīva.

15 novembris
2017 gads
trešdiena
18.00
“Oforta Ģilde” rīkotās profesionālas grafikas izstādes “99.ZIEMA” atklāšana
Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35
“Oforta Ģilde” rīkotās profesionālas grafikas izstādes “99.ZIEMA” atklāšana

Pirmssvētku laikā, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienu, “Oforta Ģilde” piedāvā daudzveidīgu, profesionālu grafikas izstādi “99.ZIEMA”. Skatītajiem tiek gatavota spilgta mākslinieku darbu plejāde, kuru vidū gan LMA studentu, gan sabiedrībā atzītu mākslinieku radīti darbi, gan nesen Latvijas Mākslas akadēmiju absolvējušu mākslinieku darbi.

 

Baiba Kalna, Veronika Jazenšilde, Divi Melni Suņi, Jegors Rostovs, Signe Štrauss, Anna Šenke, Māris Subačs, Gabija Priede, Igo Fomins, Marita Maizīte, Jekaterīna Grjazeva, Ina Voroncova, Inga Jurāne, Mētra Drulle, Linda Lagzdiņa, Zahars Ze, Renāte Kloviņa, Anita Nikuļceva, Jeļena Burdeņuk, Gunārs Krollis un Nele Zirnīte.

 

Mākslinieku darbos varēs sajust dažādas noskaņas, uztvert pasauli jaunās nokrāsas. Caur mākslu mēs varam izjust mūsdienu laikmetu asāk un izdzīvot mirkļus pilnīgāk. Uz to arī aicina šī izstāde. Pārsteigumi mēdz iepriecināt, bet mēs, šķiet, nekad nepieradīsim pie dabas sagādātajiem pārsteigumiem, jo esam pieraduši pie gada laiku mijas un joprojām gaidīsim pirmo sniegu ziemā…

 

Izstāde apskatāma no 15.novembra līdz 17.janvārim.

 

Jūrmalas Kultūras centra darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 13.00 līdz 18.00, sestdienās slēgts, svētdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00.

Izstādes kuratore, māksliniece Nele Zirnīte.

16 novembris
2017 gads
ceturtdiena
10.00
Jūrmala
16 novembris
2017 gads
ceturtdiena
14.00
Dubultu bērnu bibliotēkā Strēlnieku prospektā 38a/2
16 novembris
2017 gads
ceturtdiena
17.00
Kauguru bibliotēkā Engures ielā 4a
16 novembris
2017 gads
ceturtdiena
18.00
Cikls “Kafija ar Aspaziju”. Tikšanās ar grāmatas ,,Latvijas klusie varoņi” autoriem Annu Žīguri, Agnesi Lūsi, Pēteri Bolšaiti un izdevēju Ligitu Kovtunu
Aspazijas mājā Z. Meierovica prospektā 18/20

17 novembris
2017 gads
piektdiena
10.00
Jomas ielā 17
17 novembris
2017 gads
piektdiena
10.15
Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas svinības Ķemeros
Ķemeri

17 novembris
2017 gads
piektdiena
15.00
Jūrmalas Sporta skolas peldbaseinā Rūpniecības ielā 13
Jūrmalas Sporta skolas kauss peldēšanā
18 novembris
2017 gads
sestdiena
12.30
Latvijas jaunatnes basketbola līgas spēle zēniem

U19 “Jūrmala” – “Iecava/Vecumnieki”

18 novembris
2017 gads
sestdiena
14.00
Latvijas jaunatnes basketbola līgas spēle zēniem

U15 “Jūrmala” – “Iecava/Vecumnieki”

18 novembris
2017 gads
sestdiena
15.30
Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena
Jūrmala
Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena

15.30 Gaismas ceļš

No Lielupes tilta Bulduros līdz Ķemeriem

19.00 Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas svētku koncerts

Koncertā piedalās – Žoržs Siksna, Vineta Elksne, Goran Gora, Maija Aukšmuksta Jūrmalas apvienotais koris, LU jauktais koris “Juventus”, LU vīru koris “Dziedonis”.

20.15 grupa “Jumprava”

21.30 Svētku uguņošana

Pie Kauguru kultūras nama uz Raiņa ielas

Ieeja bez maksas

19 novembris
2017 gads
svētdiena
10.00
Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13
19 novembris
2017 gads
svētdiena
13.00
Latvijas čempionāta Nacionālās Līgas 2.Divīzijas spēle volejbolā vīriešiem
Pumpuru vidusskolas sporta zālē, Kronvalda ielā 8
Latvijas čempionāta Nacionālās Līgas 2.Divīzijas spēle volejbolā vīriešiem

“VK Jūrmala/T” – “RVS”

19 novembris
2017 gads
svētdiena
16.00
Rainis “Mušu ķēniņš”
Jūrmalas teātrī Muižas ielā 7

Ieejas maksa EUR 3,00

21 novembris
2017 gads
otrdiena
11.00
Mazo mākslas detektīvu rīts kopā ar rakstnieci Luīzi Pastori
Bulduru bibliotēkā Edinburgas prospektā 89

Lūgums iepriekš pieteikties pa tālr. 67753349

21 novembris
2017 gads
otrdiena
13.00
Edinburgas prosp.75
21 novembris
2017 gads
otrdiena
14.00
Finanšu komitejas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

R.Sproģe

 1.  

Par maksas pakalpojumiem Majoru vidusskolā

A.Začesta

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 9.jūnija lēmumā Nr.293 “Par dalību un atbalsta saņemšanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” (uzņēmējdarbībā) īstenošanā”

G.Ušpele

21 novembris
2017 gads
otrdiena
19.30
OlyBet Latvijas basketbola līgas spēle
OlyBet Latvijas basketbola līgas spēle

“BK Jūrmala” – “BK Valka/Valga”

Plānotā mājas spēle tiks aizvadīta sporta namā "Daugava", Krišjāņa Barona ielā 107, Rīga

23 novembris
2017 gads
ceturtdiena
09.00
Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas ārkārtas sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5
 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes "Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs" Budžeta pieprasījumu 2018.gadam

A.Bērzupe

 1.  

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības SIA „Veselības un sociālās aprūpes centrs - Sloka” budžeta projektu 2018.gadam

I.Girviča

23 novembris
2017 gads
ceturtdiena
10.00
Jūrmala
23 novembris
2017 gads
ceturtdiena
11.00
Domes sēde
Jūrmalas pilsētas domē Jomas ielā 1/5

11.00

 1.  

Darba kārtības apstiprināšana

R.Sproģe

11.05

 1.  

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 12.janvāra saistošajos noteikumos Nr. 1 “Par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”

A.Lindermane

11.10

 1.  

Par grozījumiem Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 9.jūnija lēmumā Nr.293 “Par dalību un atbalsta saņemšanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” (uzņēmējdarbībā) īstenošanā”

G.Ušpele

11.15

 1.  

Par pilnvarojumu parakstīt un iesni