Konkursu "Jūrmalas sakoptākais īpašums" rīko Jūrmalas pilsētas dome, lai novērtētu kūrortpilsētas vizuālo izskatu un izteiktu pateicību sakoptāko un skaistāko īpašumu veidotājiem.

 

"Ne tikai privātmāju īpašnieki, bet arī iestādes un uzņēmumi, tāpat cilvēki, kas dzīvo daudzdzīvokļu mājās, ir ieguldījuši daudz darba, iekārtojot skaistus pagalmus, iekopjot dārzus  un puķudobes, apzaļumojot balkonus, kas priecē gan pašus, gan mūsu pilsētas viesus," pateicoties sakoptāko īpašumu saimniekiem saka Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece un konkursa komisijas priekšsēdētāja Rita Sproģe.

 

Jūrmalas pilsētas Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļas galvenā dārzniece Ingrīda Griķe uzsver, ka prieks ir vērot, ka par dzimtas iekoptajiem īpašumiem ar saimniecisku attieksmi turpina rūpēties nākamās paaudzes un konkursā parādās jauni īpašumu kopēju vārdi. "Ir redzams, ka, konkursa iedvesmoti, jūrmalnieki tiecas padarīt skaistāku sava nama apkārtni un līdz ar to kopumā uzlabojas īpašumu apsaimniekošanas kvalitāte gan privātajā, gan sabiedriskajā sektorā," vērtē I. Griķe.