Jaunumi
image
Jūrmalas pilsētā attīstīs infrastruktūru sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētu projektu, Jūrmalā tiks attīstīta infrastruktūra sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, paplašinot un pilnveidojot pieejamo pakalpojumu klāstu.

pirmdiena, 25.maijs, 2020
image
Piesakies līdzfinansējuma konkursam “Atbalsts ieguldījumiem uzņēmējdarbības attīstībai Jūrmalas pilsētā” otrajā uzsaukumā

Jūrmalas pilsētas dome aicina uzņēmējus pieteikties līdzfinansējumam inovatīvu un radošu tūrisma aktivitāšu īstenošanai.

piektdiena, 22.maijs, 2020
image
Īsumā par domes maija sēdes lēmumiem

Jūrmalas pilsētas domes 21. maija sēdē tika skatīti gandrīz 70 jautājumi: veikti grozījumi pilsētas budžetā, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, dzīvojamo telpu īri, nekustamā īpašuma izsolēm un citi.

piektdiena, 22.maijs, 2020
image
Modernizē skolas, sāks Kauguru atpūtas parka būvniecību

Pabeigti Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolas ēkas būvdarbi: nosiltināta fasāde un jumts, uzklāts jauns jumta segums, pārbūvēta apkures sistēma un modernizēts siltummezgls, atjaunota elektroinstalācijas un ierīkots energoefektīvs apgaismojums, nomainīti vecie koka logi un durvis.

ceturtdiena, 21.maijs, 2020
image
Pašvaldība apstiprina iedzīvotāju iniciatīvas projektus

Jūrmalas pilsētas pašvaldība ir apstiprinājusi 14 iedzīvotāju iniciatīvas projektus. Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju iesniegtie projekti atbalstīti šādās jomās: publiski pieejamu teritoriju labiekārtošana, sabiedrības integrācijas veicināšana, veselības aprūpes pieejamības palielināšana un veselīga dzīves veida, kā arī kultūras un mākslas attīstības veicināšana.

trešdiena, 20.maijs, 2020
image
Jūrmalā uzņēmēju atbalstam atcels ielu tirdzniecības nodevu līdz gada beigām

Jūrmalas pilsētas dome līdz gada beigām āra kafejnīcas un ielu tirgotājus atbrīvos no pašvaldības nodevas par ielu tirdzniecību un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Tā šodien, 21.maijā, domes sēdē lēmusi Jūrmalas pilsētas dome.

ceturtdiena, 21.maijs, 2020
image
No 1.jūnija Jūrmalā siltumenerģijas tarifs samazināsies par 7,1%

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi izmaiņas SIA "Jūrmalas siltums" siltumenerģijas tarifos. Jūrmalniekiem no 1.jūnija siltumenerģijas tarifs samazināsies par 7,1% jeb 3,88 EUR/MWh mazāk - 51,05 EUR/MWh (bez PVN).

otrdiena, 19.maijs, 2020
image
Jūrmalas osta paplašinās darbību

Līdz jūnija sākumam Jūrmalas ostas pārvalde izvietos jahtu ostā “Jūrmala” 18 jaunas tauvošanās laipas, kas palielinās jahtu ostas kapacitāti līdz 80 vietām.  

trešdiena, 13.maijs, 2020
image
Par pludmales nogabalu rakstiskas nomas tiesību izsoles norises laiku

Jūrmalas pilsētas domes Nekustamā īpašuma iznomāšanas un izīrēšanas komisija noteikusi pludmales nogabalu rakstiskas nomas tiesību izsoles norises kārtību.

otrdiena, 12.maijs, 2020
image
Maijā sāks ūdenssaimniecības tīkla būvdarbus

Jūrmalā sākti būvdarbi ūdenssaimniecības tīkla attīstībai posmā Dubulti–Pumpuri, Dzintari un Majori, un Buļļuciems–Bulduri projektā “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība, IV kārta”.

ceturtdiena, 7.maijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2020
PILSĒTAS KARTE