Jaunumi
image
Vai jūs jau saņēmāt Jūrmalas iedzīvotāja karti?

No 1. maija tika sākta Jūrmalas iedzīvotāja kartes izsniegšana visiem Jūrmalas iedzīvotājiem, lai no 1. jūnija varētu izmantot Jūrmalas pilsētas pašvaldības piešķirtās atlaides – ar Jūrmalas iedzīvotāja karti sabiedriskajā transportā braukt bez maksas.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Īsumā par domes jūnija sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 14. jūnija sēdē tika skatīti vairāk nekā 50 jautājumi: apstiprināts pašvaldības 2017. gada publiskais pārskats, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, noteikti nekustamā īpašuma lietošanas mērķi rezerves fondā iekļautām zemes vienībām, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Aicinām jūrmalniekus izteikt viedokli par iebraukšanas maksu

Pēc Jūrmalas domes deputātu priekšlikuma ir izveidota darba grupa, kuras uzdevums ir izstrādāt priekšlikumus par izmaiņu veikšanu Jūrmalas pilsētas domes 2017.gada 12.janvāra saistošajos noteikumos Nr.1 “Par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”.

otrdiena, 19.jūnijs, 2018
image
Labklājības pārvaldē nenotiks klientu pieņemšana

Otrdien, 12.jūnijā, sākot no plkst. 10.00 Labklājības pārvaldē Mellužu  prospektā 83 sakarā ar elektroenerģijas padeves pārtraukumu netiks pieņemti klienti, kā arī netiks izsniegtas jūrmalnieku kartes.

pirmdiena, 11.jūnijs, 2018
image
Īsumā par domes maija sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes sēdē 24. maijā tika skatīti vairāk nekā 70 jautājumi: veikti grozījumi pašvaldības nolikumā, apstiprināts pašvaldības 2017. gada pārskats, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, precizēti ūdenstilpju nomas noteikumi un citi.

otrdiena, 5.jūnijs, 2018
Par dzīvojamai mājai Viestura ielā 27 funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanu

Jūrmalas pilsētas domes Dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemesgabala noteikšanas komisija 2018.gada 19.aprīlī ir pieņēmusi lēmumu Nr.8.2.-11/1-L “Par dzīvojamai mājai Viestura ielā 27, Jūrmalā, funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanas uzsākšanu”.

trešdiena, 30.maijs, 2018
image
Nodrošinās labu pludmales kvalitāti

Viena no Jūrmalas pašvaldības prioritātēm vides jomā ir jūras piekrastes joslas jeb pludmales labas kvalitātes nodrošināšana pilsētas administratīvajā teritorijā posmā no Lielupes ietekas Rīgas jūras līcī līdz Jaunķemeriem.

pirmdiena, 28.maijs, 2018
image
Tūristu skaits Jūrmalā gada sākumā pieaudzis par 23%

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem tūristu skaits Jūrmalā no šī gada janvāra līdz martam pieaudzis par 23,2%, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.

trešdiena, 16.maijs, 2018
image
AS “Sadales tīkls” Jūrmalā atjauno elektrotīklu

Lai Jūrmalā nodrošinātu nepārtrauktu, drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS “Sadales tīkls” pilsētas teritorijā pakāpeniski atjauno gan zemsprieguma, gan vidējā sprieguma elektrotīklu, kas nodrošina elektroapgādi līdz pat vairākiem tūkstošiem klientu.

trešdiena, 16.maijs, 2018
image
Aicina nedrūzmēties pie iebraukšanas Jūrmalā un pirkt caurlaidi internetā

Lai mazinātu drūzmēšanos un braucējiem nebūtu jāstāv rindās pie caurlaižu iegādes aparātiem, iebraukšanas maksu var samaksāt internetā arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā (līdz plkst.23:59), kuram caurlaide iegādāta. Iebraukšanas maksa vienai dienai ir nemainīga – divi eiro.

piektdiena, 11.maijs, 2018
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE