Jaunumi
image
Tūristu skaits Jūrmalā gada sākumā pieaudzis par 23%

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem tūristu skaits Jūrmalā no šī gada janvāra līdz martam pieaudzis par 23,2%, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.

trešdiena, 16.maijs, 2018
image
AS “Sadales tīkls” Jūrmalā atjauno elektrotīklu

Lai Jūrmalā nodrošinātu nepārtrauktu, drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS “Sadales tīkls” pilsētas teritorijā pakāpeniski atjauno gan zemsprieguma, gan vidējā sprieguma elektrotīklu, kas nodrošina elektroapgādi līdz pat vairākiem tūkstošiem klientu.

trešdiena, 16.maijs, 2018
image
Aicina nedrūzmēties pie iebraukšanas Jūrmalā un pirkt caurlaidi internetā

Lai mazinātu drūzmēšanos un braucējiem nebūtu jāstāv rindās pie caurlaižu iegādes aparātiem, iebraukšanas maksu var samaksāt internetā arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā (līdz plkst.23:59), kuram caurlaide iegādāta. Iebraukšanas maksa vienai dienai ir nemainīga – divi eiro.

piektdiena, 11.maijs, 2018
image
Paplašina Jūrmalas ostas robežas

2018. gada 20. aprīlī stājās spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr. 222 “Noteikumi par Jūrmalas ostas robežu noteikšanu”, nosakot, ka Jūrmalas ostas robežas tiek paplašinātas atbilstīgi ostas attīstības programmai.

piektdiena, 11.maijs, 2018
image
Lielupes grīvas pļavās veidos pastaigu taku

Jūrmalas pilsēta un tās apkārtne ir bagāta ar dabas resursiem, tostarp īpaši aizsargājamiem biotopiem, un pēdējos gados arvien pieaug cilvēku vēlme tos iepazīt, kā arī interese par ekotūrismu.

piektdiena, 11.maijs, 2018
image
Pieteiks projektu Ķemeru parka atjaunošanai

26. aprīļa domes sēdē atbalstīja Jūrmalas pilsētas domes dalību projektu konkursā Ķemeru parka pārbūvei un restaurācijai.

ceturtdiena, 10.maijs, 2018
image
Iedzīvotāji iesaistās Ķemeru attīstības vīzijas īstenošanā

Sadarbībā ar Ķemeru iedzīvotājiem, valsts un pašvaldības institūciju speciālistiem ir pilnveidota dabas tūrisma centra izveides un mežaparka labiekārtojuma iecere, to veidojot Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem pieejamāku, saistošāku un interesantāku.

ceturtdiena, 10.maijs, 2018
image
Īsumā par aprīļa domes sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes sēdē 26. aprīlī tika skatīti vairāk nekā 70 jautājumi: atbalstīta jaunu projektu uzsākšana infrastruktūras un izglītības jomā, apstiprināta pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas kārtība, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

ceturtdiena, 10.maijs, 2018
image
Aicina uz Jauno uzņēmēju dienām 2018

No 10. līdz 11. maijam  Jūrmalas Kultūras centrā un tirdzniecības centrā “Korso”notiek Jauno uzņēmēju dienas 2018. Tajās piedalās Latvijas labākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU).

ceturtdiena, 10.maijs, 2018
image
Pagarināts priekšlikumu iesniegšanas termiņš izmaiņām teritorijas plānojumā

Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi saistībā ar īpašumu izmantošanu un iespējām iesniegt priekšlikumus izmaiņām Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojumā, tiek pagarināts priekšlikumu iesniegšanas termiņš līdz 31. maijam.

trešdiena, 9.maijs, 2018
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2018
PILSĒTAS KARTE