image
Jūrmalā sākta Lielupes krasta stiprināšana

Lielupes kreisajā krastā, posmā starp Majoriem un Dubultiem, sākti būvdarbi upes krasta stiprināšanai, lai mazinātu plūdu un krasta erozijas (noskalošanās) risku.

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
“Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”. Aicinām balsot par Jūrmalu!

Jūrmalas pilsētas pašvaldība piedalās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Šajā konkursā svarīgs ir iedzīvotāju viedoklis, jo tas var palīdzēt pilsētai uzvarēt. 

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
Piedalieties aptaujā!

Jūrmalnieki aicināti izteikt viedokli par azartspēļu klāsta paplašināšanu Kauguros. Pašvaldība ir iebildusi pret azartspēļu klāsta paplašināšanu pilsētā, taču tiesvedības procesa ietvaros ir nepieciešams arī iedzīvotāju viedoklis.

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
Paziņojums par noteikto (piedāvāto) tarifu

SIA “Jūrmalas siltums” 2019. gada 27. septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojumu noteikto (piedāvāto) tarifu, kas ir aprēķināts saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2010. gada 14. aprīļa lēmumu Nr. 1/7 “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika” un pamatojumu jaunajam tarifam.

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
Jūrmala atzīta par mīlētāko pilsētu Lietuvā; trešo mīlētāko Baltijā

Šā gada “Baltijas zīmolu topā” Jūrmalas pilsēta saņēmusi apbalvojumu kā mīlētākā pilsēta Lietuvā, apsteidzot Rīgu, Tallinu un Klaipēdu. Baltijas mērogā Jūrmala ir trešā mīlētākā pilsēta, bet Latvijā – astotā mīlētākā pilsēta Baltijas pilsētu vidū. 

piektdiena, 4.oktobris, 2019
image
Dzīvokļu nodaļas paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina ierasties Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļā Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai personu, kura dzīvoja Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošajā dzīvojamā telpā

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
Iedzīvotāju karte: ērtāka saņemšana, jauni piedāvājumi

Jūrmalas iedzīvotāja karti un skolēna apliecību no 15 gadu vecuma turpmāk varēs saņemt bez likumiskā pārstāvja klātbūtnes.

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
26. septembra domes sēdē

Jūrmalas pilsētas domes sēdē 26.septembrī pieņemti vairāki ar pilsētas attīstību saistīti lēmumi.

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
Turpinās Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu izstrāde

Izveidota interaktīvā karte un sākta saņemto priekšlikumu izskatīšana Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu izstrādei.

trešdiena, 2.oktobris, 2019
image
Izsludina metu konkursu vides objekta izveidošanai Jūrmalā

Jūrmalas pilsētas dome izsludinājusi metu konkursu vides objekta izveidei Jūrmalas pilsētvidē un aicina māksliniekus, radošās apvienības iesniegt savas idejas līdz 11.novembrim.

piektdiena, 27.septembris, 2019
Ielādēt vairāk