Trešdien, 8. martā, Jūrmalas pilsētas muzejā plkst. 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas studentu apvienība Golf Clayderman™ aicina dāmas un kundzes labākajos gados uz "Radošo modes un stila darbnīcu" (ar iepriekšēju pieteikšanos).

image

Golf Clayderman™ sabiedrība par modi un mākslu aicina piedalīties stila pārvērtību darbnīcā kopā ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem Margrietu Dreiblati, Akselu Bruku un modes blogeru Denisu Ševeļevu.

 

Jauno mākslinieku uzruna  -

“Vēlaties piedzīvojumu? Piesakieties un, iespējams, Jūs būsiet viena no 10 dalībniecēm, kas piedalīsies stila pārvērtībās Jūrmalas pilsētas muzejā! Golf Clayderman™ modes eksperti katrai dalībniecei palīdzēs radīt jaunu un stilīgu ikdienas tēlu! Ja Jums ir vēlme izmēģināt jaunas lietas un uzlabot savu izskatu un pašapziņu, tad šī ir Jūsu iespēja! 

Kopā mēs atradīsim tieši Jums nepieciešamo un atbilstošo tēlu un stilu. Pielaikosim jaunas drēbes, izvēlēsimies jaunas frizūras vai matu sakārtojumus, un vizāžists radīs jaunu un skaistu make-up. Padalīsimies arī ar ikdienas stila un make-up noslēpumiem, kas palīdzes Jums izskatīties satriecoši katru dienu!”

 

Golf Clayderman™  sabiedrība ir jauno mākslinieku Margrietas Dreiblates un Aksela Bruka tandēms. Īpašie viesi – Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kaspars Dumburs un modes blogeris Deniss Ševeļovs.

 

Lūdzam pieteikties iepriekš, zvanot pa tālr. 26524361 vai rakstot muzejpedagogs@jurmala.lv

 

Darbnīca notiek Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstādes "Bikini zona" ietvaros. Izstāde apskatāma līdz 26. martam.