Jūrmalas pilsētas vēlēšanu komisija nosaka vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu no 2017.gada 20.marta līdz 27.martam Jūrmalas pilsētas Pašvaldību vēlēšanu sagatavošanai un sarīkošanai 2017.gada 3.jūnijā.

image

Pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma II nodaļas "Vēlēšanu komisijas un iecirkņa komisijas izveidošana un tās sastāva grozīšana" 9. pantu, Jūrmalas pilsētas vēlēšanu komisija nosaka vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu no 2017.gada 20.marta līdz 27.martam Jūrmalas pilsētas Pašvaldību vēlēšanu sagatavošanai un sarīkošanai 2017.gada 3.jūnijā.

 

Tiesības pieteikt un izvirzīt savus pārstāvjus iecirkņa komisijā ir:

1)      reģistrētajām partijām vai reģistrētu partiju apvienībām,

2)      vēlētāju grupai, ko veido ne mazāk kā desmit vēlētāji,

3)      attiecīgās republikas pilsētas vai novada vēlēšanu komisijas loceklim.

Katras partijas vai partiju apvienības, vēlētāju grupas vai vēlēšanu komisijas locekļa izvirzīto un pieteikto kandidātu skaits katrā iecirknī nedrīkst būt lielāks par septiņi.

 

Par iecirkņa komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:

1)      kurš prot latviešu valodu,

2)      kuram ir vismaz vidējā izglītība,

3)      kurš nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav kandidātu saraksta iesniedzējs,

4)      kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai attiecīgās republikas pilsētas domes vai novada domes deputāts,

5)      nav citas vēlēšanu vai iecirkņu komisijas loceklis.

 

Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidāta pieteikums aizpildāms Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā www.cvk.lv sadaļā Pašvaldību vēlēšanas 2017 / Darbs vēlēšanu iecirknī publicētajā formā un parakstīts iesniedzams Jūrmalas pilsētas domes Mazajā zālē, Jomas ielā 1/5 darba dienās no plkst. 10.00  līdz plkst.14.00. Tālrunis uzziņām 29332299.