No 8. līdz 12.martam Jūrmalas pilsētas dome piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Vācijā „ITB 2017”, kas ir lielākā tūrisma izstāde Eiropā un paver jaunas sadarbības iespējas tūrisma profesionāļiem, ļaujot atklāt jaunus galamērķus Vācijas ceļotgribētājiem.

image

Izstāde ir viens no nozīmīgākajiem gada pasākumiem, jo 26 hallēs ir izvietoti vairāk nekā 10 000 tūrisma stendu no 184 pasaules valstīm.

 

Jūrmala šajā izstādē piedalās Latvijas investīciju un attīstības aģentūras stendā, kur stenda apmeklētājiem būs iespējams saņemt jauno Jūrmalas brošūru vācu valodā, informāciju par kūrortpilsētas produktiem un pakalpojumiem, kā arī darījumu tūrisma informāciju. Vācija Jūrmalai ir stratēģiski nozīmīgs galamērķis. Pēc Centrālās Statistikas pārvaldes datiem Vācijas tūristi pēc ģeogrāfiskā sadalījuma 2016.gadā ieņēma 7.vietu ar 3% un caurmērā kūrortpilsētā pavadīja 4 diennaktis. Vāciešiem Jūrmala ir atpazīstams galamērķis, kas Baltijā lielāko kūrortpilsētu iecienījuši tās dabas, kultūrvēsturiskā mantojuma, atpūtas iespēju un sniegto produktu un pakalpojumu kvalitātes dēļ.

 

Jūrmalas pilsētas dome starptautiskajā tūrisma izstādē „ITB 2017" piedalās saskaņā ar 2016.gada 24.maijā Jūrmalas pilsētas domes un v/a un „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto līgumu Nr. SKV-TL-2016/10. Projekta aktivitātes attiecināmās izmaksas tiek segtas 80% apmērā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.