23.martā plkst. 17.30 AS “Latvenergo” Energoefektivitātes centrā Jomas ielā 4 notiks informatīvs seminārs “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Nosacījumi un renovācijas process”.

image

Semināra laikā klātesošie tiks informēti par  atbalsta programmas „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Semināros tiks sniegtas padziļinātas konsultācijas daudzdzīvokļu māju pilnvarotajām personām par finansējuma pieteikuma un saistīto pielikumu sagatavošanas jautājumiem. Tāpat semināros informēs par daudzdzīvokļu ēkas renovācijas projekta vadības procesa niansēm.

 

Uz semināriem īpaši aicinām namu pārvaldīšanas uzņēmumus, dzīvokļu īpašnieku biedrības un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos.

 

Detalizētāka informācija par semināru norises vietām, dienas kārtību un reģistrēšanos dalībai tajos pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā https://www.em.gov.lv/lv/par_ministriju/notikumu_kalendars/13570-daudzdzivoklu-maju-energoefektivitates-paaugstinasana-nosacijumi-renovacijas-process-un-kvalitate-jurmala. Papildu informāciju var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240).

 

Dienas kārtībā:

  1. Daudzdzīvokļu ēkas namu pārvaldnieka un dzīvokļu īpašnieka pienākumi. Ieteicamie energoefektivitātes pasākumi.
  2. Daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas energoefektivitātes projekts. Nosacījumi un projekta realizācijas process.
  3. Energoefektivitātes paaugstināšanas process daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Tehniskā dokumentācija un tehniskie risinājumi.
  4. Daudzdzīvokļu ēkas renovācijas projekta vadība.
  5. Daudzdzīvokļu māju renovācija un energoefektivitātes pasākumu finansēšana.
  6. Padziļinātas konsultācijas par granta pieteikuma un pielikumu sagatavošanu daudzdzīvokļu māju pilnvarotajām personām.