image
Jūrmalas pilsētas atklātais pavasara hokeja turnīrs 3x3 2017

Svētdien, 26.martā, Latvijas hokeja līga sadarbībā ar Jūrmalas Sporta servisa centru aicina uz 3x3 vienas dienas amatieru hokeja turnīru, kas notiks Majoru sporta laukumā. Sākums plkst. 17.45. Reģistrācijā no plkst. 17.00.

piektdiena, 24.marts, 2017
image
Jaunais kartinga talants Valters Zviedris piedalīsies NEZ Legend Car čempionātā

Vairākkārtējais Latvijas un Baltijas kartinga čempions Valters Zviedris šajā sezonā pieņēmis jaunus izaicinājumus un kopā ar Uldi Timaku startēs Ziemeļeiropas zonas (NEZ) čempionātā Legend Car automašīnām. 

otrdiena, 21.marts, 2017
image
Jaunķemeros izcīnīta Ziemas balva “Taku-O”

19. martā kūrorta un rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri” notika taku orientēšanās (“Taku-O”) sacensības. Tajās noteicošais rādītājs nav fiziskais spēks un ātrums, bet gan precizitāte, uzmanība un atjautība.

otrdiena, 21.marts, 2017
image
Amatieru hokejā rit spraigas spēles

Jau astoto gadu Majoru sporta laukumā tiek organizēts Jūrmalas atklātais amatieru čempionāts hokejā, kurā šogad piedalās astoņas hokeja entuziastu un amatieru komandas.

pirmdiena, 20.marts, 2017
image
Aprīlī noskaidrosies Jūrmalas čempionāta spēcīgākā basketbola komanda

Līdz tradicionālā Jūrmalas čempionāta basketbolā 2016./2017. gada sezonas 1.apļa noslēgumam, kad noskaidrosies spēcīgākās 8 komandas, atlikušas četras spēles.

pirmdiena, 20.marts, 2017
image
Notiks Taku orientēšanās divcīņas sacensības "Ziemas balva 2017"

19. martā Jaunķemeros notiks Taku orientēšanās sacensības sacensības, kurās gaidīts jebkurš jūrmalnieks un pilsētas viesis, arī cilvēki ar īpašām vajadzībām.

image
U13 basketbolistes noslēdz Eiropas Jaunatnes basketbola līgas regulāro sezonu

No 2. līdz 5. martam Čehijas pilsētā Ostravā noslēdzās Eiropas Jaunatnes basketbola līgas regulārā sezona meitenēm vecumā līdz 14 gadiem. Piecās aizvadītajās spēlēs Jūrmalas Sporta skolas komanda izcīnīja trīs uzvaras.

ceturtdiena, 9.marts, 2017
image
Izcīnīts piektais JSS Ziemas kauss regbijā

Aizvadītās nedēļas nogalē ļoti pavasarīgos laikapstākļos tika aizvadīta piektā Jūrmalas sporta skolas Ziemas kausa izcīņa regbijā.

otrdiena, 7.marts, 2017
image
M.L.Muižniece - reģiona specīgākā karatiste

4.martā Tallinā notika ikgadējs karatē WKF turnīrs “Tallinas Buldogs 2017”. Sacensībās piedalījās sportisti no Igaunijas, Latvijas, Krievijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

pirmdiena, 6.marts, 2017
image
Baikova sasniedz jaunus čempionāta rekordus

Latvijas Ziemas čempionāts peldēšanā, kas norisinājās 24. un 25. februārī Jelgavā, visvairāk individuālu uzvaru izcīnīja Jūrmalas Sporta skolas peldētāja Arina Baikova.

ceturtdiena, 2.marts, 2017
Ielādēt vairāk