Latvijas Ziemas čempionāts peldēšanā, kas norisinājās 24. un 25. februārī Jelgavā, visvairāk individuālu uzvaru izcīnīja Jūrmalas Sporta skolas peldētāja Arina Baikova.

image

Uz starta līnijas kāpa gandrīz visi pašmāju labākie peldētāji, kas paralēli Latvijas čempiona titulam cīnījās arī par tiesībām startēt Baltijas valstu čempionātā. Tas šogad norisināsies Rīgā. Par 26 čempionāta medaļu komplektiem 25 m jeb “īsajā” peldbaseinā cīnījās vairāk nekā 350 peldētāju no 19 komandām.

Visvairāk individuālo uzvaru – četras – šajā čempionātā izcīnīja Jūrmalas Sporta skolas peldētāja Arina Baikova (treneri Tatjana Ļeonova un Aleksejs Ļeonovs), kura ar trīs jauniem čempionāta rekordiem palika nepārspēta 100 m peldējumā uz muguras (1.01,15), 200 m uz muguras (2.16,18) un 200 m kompleksajā distancē (2.18,12), kā arī izrādījās ātrāka par konkurentēm 200 m brīvajā stilā.

Kombinētajā stafetē sievietēm 4x100 m distancē jūrmalnieces izcīnīja 2. vietu. Komandā peldēja Arina Baikova, Sofija Barone, Lada Filuškina, Nikola Sidorova. Latvijas Ziemas čempionātā ar nopelnītiem 615,5 punktiem labākās komandas titulu izcīnīja SK “Delfīns” pirmā komanda, tikmēr Jūrmalas Sporta skolas komanda ierindojās septītajā vietā (330 punkti).