Aizvadītās nedēļas nogalē ļoti pavasarīgos laikapstākļos tika aizvadīta piektā Jūrmalas sporta skolas Ziemas kausa izcīņa regbijā.

image

Šo gadu laikā spēlēts gan dziļās sniega kupenās, gan salā, bet šis gads priecēja ar sauli debesīs un patīkami siltu dienu.

 

Turnīrā piedalījās 3 komandas - Jūrmalas sporta skola, TFS “Bulduri” un “Halipapa”. Pirms turnīra draudzīgā gaisotnē uz turnīru pieaicinātais viesis no Lietuvas Svajunas Mikalčius (Šauļu sporta skolas “Klevas” direktors) novadīja kopēju iesildīšanās treniņu.

 

Turpinājumā sportisti aizvadīja savas pirmās šīs sezonas spēles - atklāšanas spēlē sporta skolas komanda uzvarēja TFS “Bulduri” komandu un iezīmēja ceļu pretī zelta medaļām. Komandas aizvadīja divu apļu turnīru un kopsummā visvairāk uzvaru izcīnīja mājinieki, kuri savā īpašumā arī paturēja Ziemas kausu. Otro vietu ieguva “Halipapas” vīri, bet bronzas godalgas TFS “Bulduri” spēlētāji.

 

Konsultējoties ar lietuviešu speciālistu, tika nosaukti arī komandu labākie spēlētāji - Aleksejs Maslakovičs, Arturs Perihs un Emīls Zerafims. Pēc spraigajām cīņām visi spēlētāji un turnīra apmeklētāji trešajā puslaikā (regbija tradīcija) apsprieda spēles un plānus gaidāmajai sezonai.

 

Lielu paldies par turnīra norisi sakām sporta skolas metodiķei Jausmai Rozenšteinai, Jūrmalas pilsētas domei, Jūrmalas Sporta servisa centram un stadiona atsaucīgajam kolektīvam.