Līdz tradicionālā Jūrmalas čempionāta basketbolā 2016./2017. gada sezonas 1.apļa noslēgumam, kad noskaidrosies spēcīgākās 8 komandas, atlikušas četras spēles.

image

Šogad čempionātā piedalās 11 komandas: “Copmans un dēli”, “Jurmala holidays”, “Old School”, “Klondaika”, “Fēnikss”, “Fēnikss 2”, “Babīte”, “Ugunsūdens”, “dizainaseta.lv”, “ieliecmaisā.lv” un “Kauguri”. Pirmajā posmā komandas savstarpēji izspēlē viena apļa turnīru, pa reizei tiekoties katra ar katru. Otrajā posmā, kas uzsāksies aprīlī, cīņu par čempiona titulu turpinās astoņas labākās komandas, cīnoties pēc play-off principa (1-8, 2-7, 3-6, 4-5).

 

Uz doto brīdi turnīra favorītos izvirzījusies komanda “dizainaseta.lv”, bet otro, trešo un ceturto vietu vēl skaidro komandas “Jurmala holidays”,  “Fēnikss 2” un “Klondaika”, savukārt 5.vietā ierindojas komanda “Fēnikss”. Gala pozīcijas turnīra tabulā uzzināsim tikai nedēļas nogalē, kad sestdien plkst. 13.00 sporta namā “Taurenītis” tiksies komandas “Copmans un dēli” un “Old School”, bet plkst.14.30 “Ugunsūdens” – “Jurmala holidays”. Svētdien izšķirošās cīņas par vietām notiks starp “Copmans un dēli” un “Babīte” komandām, plkst.14.30 “Ugunsūdens” – “Kauguri”. Tiekamies sporta namā “Taurenītis”!

 

Jūrmalas pilsētas čempionāts basketbolā tiek organizēts ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu sadarbībā ar biedrību “Jūrmalas sporta senioru biedrība “Jūrmala””.