image
Vakcinācijas centros nodrošinās prioritāro grupu potēšanu ar "Pfizer"/"BioNTech" vakcīnām

Piektdien, 23.aprīlī, un sestdien, 24.aprīlī, vakcinācijas centrā Kauguros (Jūrmalas sporta skolā Nometņu ielā 2b) iedzīvotājiem no šobrīd atvērtajām prioritārajām grupām ir iespēja vakcinēties ar "Pfizer"/"BioNTech" vakcīnu pret Covid-19, iepriekš reģistrējoties un izvēloties konkrētu vietu un laiku vietnē "manavakcina.lv". Centrs gan šodien, gan rīt strādās no plkst.9 līdz plkst.17.

piektdiena, 23.aprīlis, 2021
image
Nedēļas nogalē lielajos vakcinācijas centros ar "AstraZeneca" varēs vakcinēties ikviens iedzīvotājs

Šo piektdien, 16.aprīlī, un sestdien, 17. aprīlī, no plkst. 9.00 līdz 17.00, vakcinācijas centrā Kauguros (Jūrmalas sporta skolā Nometņu ielā 2b) būs iespēja vakcinēties pret Covid-19 ikvienam iedzīvotājam, neatkarīgi no prioritārās grupas. Vakcinācija tiks veikta ar ražotāja AstraZeneca vakcīnām.

image
Iedzīvotājus aicina pieteikties vakcīnai pret Covid-19 vietnē manvakcina.lv vai 8989

Tuvāko nedēļu laikā līdz maija sākumam Latvijā gaidāmas vairāk nekā 236 000 vakcīnu piegādes. Lai plānotu operatīvu un ģeogrāfiski vienmērīgu vakcinācijas procesu visā Latvijas teritorijā, iedzīvotāji jau tagad aicināti pieteikties Covid-19 vakcīnai vietnē manavakcina.lv un pa tālruni 8989.

Covid-19 analīzes var nodot arī Kauguros

Nometņu ielā 2b Kauguros darbu sācis SIA “Centrālā laboratorija” Covid-19 analīžu nodošanas punkts. Šis ir otrais testēšanas punkts Jūrmalā, kur iedzīvotāji var nodot analīzes Covid-19 infekcijas noteikšanai.

Jūrmala senioriem un skolēniem izmaksā īpašus pabalstus ārkārtējā situācijā

No 10.marta jūrmalnieki aicināti iesniegt iesniegumus īpašo Covid-19 pabalstu saņemšanai Jūrmalā deklarēto skolēnu ģimenēm un pilsētas pensionāriem. Skolēniem paredzēts 100 eiro pabalsts, pensionāriem – papildus vēl 50 eiro medicīnas izdevumiem pie jau esošā 100 eiro pabalsta.

Pašvaldības atbalsts iedzīvotājiem un uzņēmējiem ārkārtējās situācijas laikā

Kādu atbalstu var saņemt Jūrmalas iedzīvotāji un uzņēmēji ārkārtējā situācijā?

Ceļvedis pacientiem, kas slimo ar Covid-19 un ārstējas mājās

Veselības ministrijas speciālisti izveidojuši padomu ceļvedi cilvēkiem, kas slimo ar Covid-19 un ārstējas mājās. Viegli uztveramā veidā tajā izskaidrota slimības gaita un simptomi, kuriem rūpīgi jāseko līdzi - temperatūras paaugstināšanās, sāpes, elpas trūkums.

Aicinām izvērtēt katra brauciena nepieciešamību

Ārkārtējās situācijas laikā aicinām pirms katra brauciena izvērtēt tā nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai būtiskas nepieciešamības gadījumos.

Ēdienu piegādātāju apkopojums Jūrmalā

Apkopoti ēdināšanas uzņēmumi Jūrmalā, kuri veic piegādi uz mājām vai nodrošina iespēju pasūtīt maltīti līdzņemšanai. Aicinām atbalstīt vietējos uzņēmumus un iepazīt Jūrmalas kafejnīcu un restorānu piedāvājumus!

Iedzīvotāju apkalpošana attālināti – pa tālruni un e-pastā

Jūrmalas pilsētas domē un tās iestādēs apmeklētāju apkalpošana notiek attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE