image
Jūrmalnieki ražo hokeja laukumus un izstrādā programmatūru klīnikām

Divi Jūrmalas uzņēmumi – SIA “Skill Box” un SIA “DoctoWell” – saņēmuši grantus jeb mērķfinansējumu jauno uzņēmēju atbalsta programmā “(ie)dvesma”.

otrdiena, 1.decembris, 2020
image
Pašvaldība aicina pieteikt projektus līdzfinansējuma saņemšanai

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina biedrības, nodibinājumus un reliģiskas organizācijas pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam projektu īstenošanai dažādās jomās. Līdzfinansējums tiks piešķirts konkursa veidā. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 1. februāris.

otrdiena, 1.decembris, 2020
Darbu uzsākusi Jūrmalas skolēnu pašpārvalžu Līderu grupa

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs pulcina Jūrmalas skolēnu 2020./2021. mācību gada pašpārvaldes, lai īstenotu kopīgas idejas un apmācītu pilsētas jaunos līderus.

pirmdiena, 30.novembris, 2020
image
Apkopoti ēdienu piegādātāji Jūrmalā

Apkopoti ēdināšanas uzņēmumi Jūrmalā, kuri veic piegādi uz mājām vai nodrošina iespēju pasūtīt maltīti līdzņemšanai. Aicinām atbalstīt vietējos uzņēmumus un iepazīt Jūrmalas kafejnīcu un restorānu piedāvājumus!

pirmdiena, 30.novembris, 2020
image
Jūrmalā deklarētajiem iedzīvotājiem – vairāk priekšrocību

Lai 2021. gadā saņemtu NĪN atvieglojumu īpašumam Jūrmalā, līdz šā gada beigām, 31. decembrim, nodokļa maksātājam jābūt deklarētai dzīvesvietai Jūrmalā.

pirmdiena, 30.novembris, 2020
image
Jūrmalā iemirdzas Gaismas parks

Jau ceturto gadu Jūrmalā Dzintaru mežaparks iemirdzas īpaši spoži – tūkstošiem krāsainu lampiņu krēslas stundās veido dažādus gaismas dekorus. 

piektdiena, 27.novembris, 2020
Uzsāks būvprojektu izstrādi, lai attīstītu infrastruktūru sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai

Jūrmalas pilsētas dome, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētu projektu, attīstīs infrastruktūru deinstitucionalizācijas procesa ieviešanai, lai atbalstītu personu ar invaliditāti iekļaušanu sabiedrībā un šo personu neatkarīgas dzīves veicināšanu. 

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Trauksmes sirēnu pārbaude

Pirmdien, 30.novembrī, laika posmā no plkst.10.00 līdz 10.20 visā Latvijas teritorijā tiks pārbaudītas civilās aizsardzības sirēnas.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
No decembra Ķemeru AAC atradīsies bibliotēkas telpās

Lai nodrošinātu domes finanšu līdzekļu racionālu izmantošanu un nodrošinātu Apmeklētāju apkalpošanas centru Ķemeros ar pienācīgām telpām, sākot no 1.decembra tas atradīsies Ķemeru bibliotēkas telpās Tukuma ielā 20.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētu jūrmalnieki tiekas radošo ideju darbnīcās

Šonedēļ Jūrmalā sākas tiešsaistes tikšanās radošo ideju darbnīcās, kuru dalībnieki – jūrmalnieki – dalīsies ar viedokli un redzējumu par Jūrmalu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

piektdiena, 27.novembris, 2020
Ielādēt vairāk