Jaunumi
image
Skatuves mākslas izcilības balva – baleta māksliniecei un pedagoģei Intai Karulei-Teikmanei

Teātra dienas balvu pasniegšanas ceremonijā, kas 1. jūnijā notika Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, Helēnas Tangijevas-Birznieces balvu par mūža ieguldījumu baleta mākslā un pedagoģijā saņēma ilggadēja Jūrmalas Kultūras centra baleta studijas vadītāja Inta Karule-Teikmane.

otrdiena, 2.jūnijs, 2020
image
Nodrošinās labu pludmales kvalitāti

Viena no Jūrmalas pašvaldības prioritātēm vides jomā ir jūras piekrastes joslas jeb pludmales labas kvalitātes nodrošināšana pilsētas administratīvajā teritorijā posmā no Lielupes ietekas Rīgas jūras līcī līdz Jaunķemeriem.

pirmdiena, 1.jūnijs, 2020
image
Jūrmala atzīta par vienu no drošākajām Eiropas pludmalēm atpūtai pēc Covid-19 krīzes

Eiropas Komisijas Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu tīklā (EDEN) ietilpstošā Eiropas labāko galamērķu organizācija izveidojusi sarakstu ar desmit drošākajām pludmalēm Eiropā atpūtai pēc koronavīrusa krīzes, kuru vidū ir arī Jūrmala.

pirmdiena, 1.jūnijs, 2020
image
Jūrmalas Glābšanas dienests atgādina par piesardzību pludmalē

Tuvojoties saulainām brīvdienām, Jūrmalas pašvaldības policijas Glābšanas dienests aicina ievērot svarīgākās drošības prasības, lai atpūta pie jūras vai citām ūdenstilpēm neradītu nepatīkamus starpgadījumus.

piektdiena, 29.maijs, 2020
image
Remontēs ielas, būs satiksmes ierobežojumi

Drīzumā plānots sākt būvdarbus vairākās pilsētas ielās un iekškvartālos, līdz ar to tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi.

piektdiena, 29.maijs, 2020
image
Tiešraidē pārraidīs Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertu

Sestdien, 6. jūnijā, plkst. 21.20 LTV1, LR3 Klasika un LSM.LV  tiešraidē skatītāji varēs vērot vēl nebijušu Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertu. 

ceturtdiena, 28.maijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pludmales gatavas peldsezonai

Gatavojoties vasarai, Jūrmalas pilsētas 24 kilometrus garā pludmale ir labiekārtota atpūtai – izvietoti pludmales soli, atkritumu tvertnes un labierīcības, darbu sākušas vairākas kafejnīcas jūras krastā. Intensīvākā režīmā pludmalēs darbu turpina Glābšanas dienests, kas atpūtniekus aicina ievērot noteiktās drošības prasības un noteikumus.

trešdiena, 27.maijs, 2020
image
Aicina apmeklēt bezmaksas SUP fitnesa nodarbības

Lai veicinātu jūrmalnieku aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Jūrmalā no maija līdz pat septembrim tiks rīkotas bezmaksas SUP fitnesa nodarbības. Lielās interesesntu atsaucības dēļ šobrīd pieteikšanās ir apturēta. 

trešdiena, 27.maijs, 2020
image
Notiks BJIC organizētās vasaras nometnes

! Brīvu vietu vairs nav, tādēļ pieteikšanās ir slēgta.  Pieteikšanās 2020.gada nometnēm Asaros tiks atvērta 1.jūnijā plkst.10.00. Nometnes notiks īpašu higiēnas prasību un īpašas piesardzības apstākļos.

otrdiena, 26.maijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētā attīstīs infrastruktūru sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētu projektu, Jūrmalā tiks attīstīta infrastruktūra sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, paplašinot un pilnveidojot pieejamo pakalpojumu klāstu.

pirmdiena, 25.maijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE