image
Vides instalācija “Pavasara salidojums” Horna dārzā

Horna dārzā Majoros brīvdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00 atradīsies interaktīva vides instalācija, kas saistošā veidā iepazīstina ar Latvijas dabā sastopamiem putniem.

trešdiena, 5.maijs, 2021
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskola noslēdz jubilejas gadu

Noslēdzoties Jūrmalas Mūzikas vidusskolas jubilejas gadam, attālināti skan skolas audzēkņu koncerti, 28. maijā gaidāma grāmatas par skolas vēsturi atvēršana un Dubultu digitālās koncertzāles atklāšana.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
“Latvijas dvēseles dziesma” – koncerts no Dzintaru koncertzāles

Valsts svētkos Dzintaru koncertzāle piedāvā attālināti baudīt koncertu “Latvijas dvēseles dziesma”, kurā muzicēs “Trio Angelicus”. Koncerta pārraide 4. maijā plkst. 21.25 būs skatāma televīzijas kanālā “ReTV”.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Kauguros notiek būvdarbi atpūtas parka izveidei (aktualizēts)

Kauguros, teritorijā starp Talsu šoseju, Telšu ielu, Mazo Nometņu ielu un Lauku ielu, notiek būvdarbi labiekārtota atpūtas parka izveidei 3,8 hektāru platībā un jauniešu mājas būvniecībai. Informējam, ka piektdien, 30. aprīlī, no plkst. 16.00 līdz aptuveni plkst. 21.00 objektā tiks veikta zaru šķeldošana, savukārt 1., 3. un 4.maijā plkst. 8.00–17.00 tiks veikti zemes darbi, darbus veiks traktortehnika.  Darbu veikšanas laikā objekta apkaimē būs nedaudz palielināts trokšņu līmenis Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Aicina Jūrmalas iedzīvotājus nodot nevajadzīgo elektrotehniku

AS “Latvijas Zaļais punkts” un vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” kampaņas “Viegla šķirošanās” laikā aicina Jūrmalas iedzīvotājus piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas akcijā, kas no šī gada 1. līdz 31.maijam notiks atkritumu šķirošanas laukumā Jūrmalā, Ventspils šoseja 61. Visi, kuri akcijas laikā uz laukumu nogādās savu nokalpojušo tehniku, piedalīsies izlozē par noderīgām balvām.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Trīs idejas maija brīvdienām Jūrmalā: kaķu meklēšanas ekspedīcija, orientēšanās spēle un putnu atpazīšana

Maija brīvdienas ir īstais laiks, lai dotos dabā un pavadītu tās aizraujošos piedzīvojumos – atrastu 11 kaķus, iepazītu pilsētu orientēšanās spēlē un atpazītu putnu dziesmas.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Jūrmalas mākslas skola uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam

Jūrmalas mākslas skola  uzņem audzēkņus 2021./22. mācību gadam profesionālās ievirzes izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla".

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Līdz 3. maijam prioritāro grupu iedzīvotājiem nodrošināta iespēja tikt pie vakcīnas

Prioritāro grupu iedzīvotāji aicināti nekavējoties izvēlēties vakcinācijas vietu un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

trešdiena, 28.aprīlis, 2021
image
Iecerēts atjaunot tirgus paviljonu Meža prospektā un būvēt hokeja halli

Domes sēdē 22. aprīlī, pamatojoties uz īpašnieka iesniegumu, tika skatīts jautājums par būvju nojaukšanu Bulduros, Meža prospektā 36; tās ir vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ēkas. Domes deputāti neiebilda būvju nojaukšanai.

otrdiena, 27.aprīlis, 2021
image
Informācija par pašvaldībā noteikto darba laiku

Informējam par pašvaldībā noteikto darba laiku šajā nedēļā.

otrdiena, 27.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk