image
Izpēti Ķemerus kopā ar Latvijas Universitātes zinātniekiem!

Svētdien, 5. maijā, Latvijas Universitāte aicina ikvienu interesentu, īpaši ģimenes ar bērniem, uz interaktīvi izglītojošām aktivitātēm “ZINĀTnieks Ķemeros”.

trešdiena, 24.aprīlis, 2019
image
Meklē klavieres izvietošanai brīvā dabā

Aicinām jūrmalniekus iesaistītes interaktīvā vides mākslas projektā “Klavieres uz ielas”, kura laikā publiskā vietā tiek novietotas muzicēšanai brīvi pieejamas klavieres.

trešdiena, 24.aprīlis, 2019
image
Jaunieši apgūst iemaņas uzņēmējdarbībai

Jūrmalas jaunieši kopā ar jauniešiem no Itālijas un Somijas no 8. līdz 14. aprīlim piedalījās mācību seminārā “Ideju laboratorija”, kur apguva pirmās iemaņas starptautisku ideju izstrādē uzņēmējdarbībai.

trešdiena, 24.aprīlis, 2019
image
Jūrmalniekiem 1. vieta Daugavpils CUP – 2019

Trīs dienas, 18.–20.aprīlī, Daugavpilī norisinājās “Daugavpils kausa izcīņa 2019” futbolā U-9 zēniem (2010.dz.gads), kurā piedalījās arī Jūrmalas Sporta skolas jaunie futbolisti trenera Jevgenija Smirnova vadībā. Spēles formāts 8x8. Turnīrā piedalījās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

otrdiena, 23.aprīlis, 2019
image
Pilsētas muzejos būs jaunas ekspozīcijas

Jūrmalas brīvadabas muzejā taps jauna ekspozīcija par laivu būves tradīcijām, kā arī tiks atjaunots zvejas kuģis "Undīne", savukārt Pilsētas muzejā atjaunos kamīnzāli, lai tā pilnvērtīgi varētu pildīt izstāžu zāles funkcijas.

otrdiena, 23.aprīlis, 2019
image
Plāno jaunas metodes mācību procesa pilnveidošanai

Jūrmalas pilsētas skolu pedagogi un skolēni, iesaistoties arī Latvijas Universitātes zinātniekiem, plāno piesaistīt finansējumu vairākiem projektiem, kuros izstrādās jaunus, mūsdienīgus mācību materiālus, apgūs jaunas prasmes un zināšanas.

otrdiena, 23.aprīlis, 2019
image
Atvērto durvju diena Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Jūrmalas Mūzikas vidusskola aicina ikvienu interesentu uz Atvērto durvju dienu, kur varēs iepazīties ar skolas piedāvātajām mācību iespējām, apskatīt telpas, tikties ar pedagogiem un noklausīties koncertu. Atvērto durvju diena notiks 27. aprīlī no plkst. 10.00 Strēlnieku prospektā 30.

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Bulduru Dārzkopības vidusskola aicina uz Atvērto durvju dienu

Bulduru Dārzkopības vidusskolas Atvērto durvju dienu pasākums notiks 26. un 27. aprīlī plkst.10.00–15.00. 

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Mākslas vingrotājām veiksmīgi stari

12.–14.aprīlī Jūrmalas sporta namā „Taurenītis” notika Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātās meistarsacīkstes individuālajā programmā un grupu vingrojumos mākslas vingrošanā. 

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Dzintaru koncertzālē norisināsies 38. starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkursa Baltijas reģiona atlases kārta

Ceturtdien, 18. aprīlī, plkst. 17.00 Dzintaru koncertzāles mazajā zālē norisināsies 38. starptautiskā Hansa Gabora Belvederes jauno operas solistu konkursa reģionālā atlases kārta, kurā piedalīsies jaunie un talantīgie operdziedātāji no Baltijas valstīm. Pateicoties Jūrmalas pilsētas domes atbalstam, konkursa atlasi var apmeklēt ar bezmaksas ielūgumiem, kurus iepriekš iespējams saņemt „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
Ielādēt vairāk