Jaunumi
image
Šonedēļ ar pieciem izciliem koncertiem turpināsies mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA

Šonedēļ, no 23. līdz 25. augustam, ar pieciem izciliem koncertiem Dzintaru koncertzāles Lielajā un Mazajā zālē turpināsies jaunais mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA. Festivāla trešās nedēļas nogales koncertos muzicēs jaunais pianists Jans Ļiseckis (23.08.), Izraēlas filharmoniskais orķestris un leģendārais diriģents Zubins Meta (24. un 25.08.) pasaulslavenie pianisti Marijs Peraija (24.08.) un Juidzja Vana (25.08.), ar kamermūzikas koncertiem uzstāsies pianists Deniss Kožuhins (24.08) un vijolniece Aleksandra Konunova (25.08.).

piektdiena, 23.augusts, 2019
image
Jūrmalas pašvaldība aicina iesniegt projektu pieteikumus sporta pasākumu, klubu un individuālo sportistu atbalstam 2020. gadā

Līdz 15. septembrim var iesniegt sporta projektu pieteikumus un pretendēt uz nepieciešamā līdzfinansējuma saņemšanu 2020. gadam Jūrmalai raksturīgu un nozīmīgu sporta pasākumu īstenošanai, kā arī Jūrmalas sporta organizāciju, to pārstāvēto komandu un individuālo sportistu (jūrmalnieku) atbalstam. 

ceturtdiena, 22.augusts, 2019
image
Šonedēļ Jūrmalā norit Pasaules kausa posms pludmales volejbolā

No 22. līdz 25. augustam Jūrmalā notiek līdz šim nozīmīgākās pludmales volejbola sacensības Latvijas vēsturē – Pasaules kausa posms pludmales volejbolā. Savu dalību turnīram ir apstiprinājuši 52 pludmales volejbola pāri no 27 pasaules valstīm.

ceturtdiena, 22.augusts, 2019
image
Pašvaldības atbalsts izglītībai

Lai sagatavotos jaunajam mācību gadam, 2019. gadā pašvaldība piešķīrusi 248 520 eiro Jūrmalas pašvaldības skolām un 72 492 eiro bērnudārziem inventāra, mācību līdzekļu, mācību grāmatu un pamatlīdzekļu iegādei, kā arī nodrošina virkni pabalstu izmaksu ģimenēm ar bērniem.

ceturtdiena, 22.augusts, 2019
image
Jūrmalā notiks zaļie bezmaksas pārgājieni

Patīk Jūrmala un pastaigas svaigā gaisā? Interesē kultūra, vēsture? Saista daba? Tad nāc un piedalies biedrības “Vides aizsardzības klubs” organizētajos pārgājienos bezmaksas zaļo pārgājienu ciklā “Daba un cilvēks Jūrmalā”.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
LIAA Jūrmalas biznesa inkubators piesaka 2019.gada rudens uzņemšanu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izziņo 2019.gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Aicina piedalīties Jūrmalas jauniešu pārgājienā

26.augustā Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs rīko pārgājienu, kurā aicināts piedalīties ikviens Jūrmalas jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Valters Zviedris debitē TCR klasē ar pasaules līmenim atbilstošu tehniku

Astoņpadsmitgadīgais Jūrmalas autosportists, pieckārtējs Latvijas čempions kartingā un Latvijas sporta meistars Valters Zviedris piedzīvojis spilgtu debiju ar pasaules līmeņa TCR autošosejas spēkratu – 340Zs jaudīgu “Cupra TCR-DSG” sporta auto. 

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalā 31. augustā svinēs Kauguru svētkus

31. augustā Jūrmalā jau piekto gadu tiks svinēti Kauguru svētki. Vakara koncertā svētku apmeklētājus priecēs grupa “Carnival Youth”, populārā dziedātāja Laima Vaikule un Krievijas rokzvaigzne Diāna Arbeņina ar grupu “Nočnije Snaiperi”. Svētkos notiks arī spēkavīru šovs – “Best Nordic Strongman”, kurā tiks noskaidrots spēcīgākais Ziemeļvalstu spēkavīrs. Visas dienas garumā būs daudzveidīgas aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Svētku noslēgumā – uguņošana. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalas meitenes Latvijas basketbola izlasēs

Jūrmalas Sporta skolas basketbola nodaļas meitenes veiksmīgi pārstāv Latviju valsts izlasēs.

otrdiena, 20.augusts, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE