image
Loka šāvēja Anete Kreicberga Latvijas čempionātā izcīna bronzu

15.–17. februārī Ventspilī Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā 74 loka šāvēji, tai skaitā arī jūrmalniece Anete Kreicberga, sacentās par uzvarām un medaļām Latvijas atklātajā iekštelpu čempionātā.

pirmdiena, 18.februāris, 2019
image
Mazie basketbolisti triumfē Mārupē

17.februārī Mārupes sporta kompleksā notika basketbola turnīrs 3x3 uz abiem groziem U9 (2010) zēnu grupā. Turnīrā piedalījās 20 komandas no Mārupes, Valmieras, Tukuma, Ķekavas, Jūrmalas pilsētām un Rīgas sporta skolām.

pirmdiena, 18.februāris, 2019
image
Jūrmalā notiks “Fēniksa kausa” finālturnīrs

No 1. līdz 3. martam Jūrmalā notiks starptautiska mēroga basketbola “Fēniksa kauss” finālturnīrs U-15 meiteņu komandām. Trijās sacensību dienās Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē par medaļām cīnīsies astoņas komandas no trīs valstīm.

pirmdiena, 18.februāris, 2019
image
Uzlabojumu veikšanai būs slēgta Melnalkšņu dumbrāja laipa Ķemeru Nacionālajā parkā

Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka no 19. līdz 22. februārim apmeklētājiem būs slēgta Melnalkšņu dumbrāja laipa, kas atrodas Ķemeros, dabas izglītības un informācijas centra “Meža māja” apkārtnē.

pirmdiena, 18.februāris, 2019
image
Aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā ledus kušanu, tā biezuma mērījumus un hidrometeoroloģiskās prognozes, Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz ūdenstilpju ledus un aizliegums atrasties uz ūdenstilpju, tai skaitā Rīgas jūras līča ledus.

piektdiena, 15.februāris, 2019
image
Kultūras pasākumi nedēļas nogalē

Teātris, koncerti, radoša darbošanās ar grāmatām bērniem, dažādas mākslas izstādes – lieliski piedāvājumi un iespējas laika pavadīšanai nedēļas nogalē.

piektdiena, 15.februāris, 2019
image
airBaltic sveic Jūrmalu kā vienu no Latvijas mīlētākajām pilsētām

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) 14. februārī apmeklēja Jūrmalu, lai apsveiktu iedzīvotājus un domes priekšsēdētāja vietnieci Ritu Sproģi ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Aicina piedalīties seminārā par piekrastes viedo attīstību

Lai labāk apzinātu piekrastes teritorijas attīstības potenciālu un attīstības virzienus, 20.februārī plkst.10.00 "Amber Sea Hotel&Spa" Dzintaru prospektā 68 notiks koprades seminārs, kurā izstrādās priekšlikumus jaunajam Nacionālās attīstības plānam par piekrastes viedo attīstību. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Ēnu dienā iepazīst Jūrmalas pašvaldības speciālistu darba ikdienu

Visā Latvijā 13. februārī notiek ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem, kas organizēts ar mērķi,  lai sniegtu ieskatu viņu nākotnes profesijas izvēlē. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Jauna kārtība norēķinos par patērēto siltiumenerģiju

Sākot ar šī gada februāri, SIA “Jūrmalas siltums” klientiem rēķini par saņemto siltumenerģiju tiks sagatavoti, izmantojot jaunu norēķinu sistēmu – ātrākai un precīzākai informācijas apstrādei ieviesti uzņēmuma klientu numuri.

trešdiena, 13.februāris, 2019
Ielādēt vairāk