Jaunumi
image
Jūrmalā palielinās algas skolu direktoriem un bērnudārzu vadītājiem

Piešķirot līdzfinansējumu no pašvaldības budžeta, Jūrmalas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu vadītājiem un direktoriem no šā gada 1. septembra tiks palielināts atalgojums. Lēmums par atalgojuma palielinājumu pieņemts ceturtdien, 23. maijā, Jūrmalas pilsētas domes sēdē.

piektdiena, 24.maijs, 2019
image
Aicinām uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas mācību gada noslēguma koncertu

Aicinām uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas mācību gada noslēguma koncertu trešdien, 29.maijā, plkst.18.00 Dubultu koncertzālē.

ceturtdiena, 23.maijs, 2019
image
Aicinām uzņēmējus saņemt līdzfinansējumu jauniešu darba algai

Lai veicinātu jauniešu nodarbinātību un pirmās darba pieredzes iegūšanu, jau piekto gadu Jūrmalas pilsētas pašvaldība līdzfinansē 50% no valstī noteiktās minimālās mēnešalgas Jūrmalā deklarētiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

ceturtdiena, 23.maijs, 2019
image
Stikla "Nospiedumi gaismā"

Bulduru Izstāžu namā 22. maijā plkst. 19.00 tiks atklāta stikla mākslinieces Andas Munkevicas personālizstāde „Nospiedumi gaismā”.

trešdiena, 22.maijs, 2019
image
Kūrorta svētku laikā Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi; uz svētkiem aicina doties ar sabiedrisko transportu

No 22. līdz 26. maijam Jūrmalā noteiktas vairākas izmaiņas satiksmes organizācijā: noteikti ierobežojumi automašīnu novietošanai, apmeklētāju ērtībām nodrošināti papildu vilcienu un pilsētas autobusu reisi, pieejamas arī drošas bezmaksas velo novietnes. 

trešdiena, 22.maijs, 2019
image
"Jurmala holidays" – divkārtējie Jūrmalas basketbola čempionāta uzvarētāji

Sestdien, 18.maijā, sporta namā “Taurenītis”  ar spraigām spēlēm noslēdzās Jūrmalas atklātais čempionāts basketbolā, kurā šogad sacentās rekordliels komandu skaits – 15 amatieru basketbola komandas. Finālā cīnījās četras spēcīgākās komandas: “Fēnikss”, “Klondaika”, “dizainasēta.lv” un “Jurmala holidays”.

otrdiena, 21.maijs, 2019
image
Piedalies Latvijas Veselības nedēļā!

Veselības nedēļa  ir lieliska iespēja mudināt jūrmalniekus un visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo, kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā.

otrdiena, 21.maijs, 2019
image
Piedāvā bezmaksas nodarbības baseinā personām ar redzes un dzirdes invaliditāti

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar redzes vai dzirdes invaliditāti pieteikties bezmaksas fizisku aktivitāšu nodarbībām baseinā sertificēta nodarbību vadītāja, surdotulka vai asistenta vadībā. 

pirmdiena, 20.maijs, 2019
image
Aicina piedalīties integrētā bērnu dienas nometnē jūnijā

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties integrētā bērnu dienas nometnē.

pirmdiena, 20.maijs, 2019
image
Noskaidroti biennāles “Marīna 2019” konkursizstādes dalībnieki

2.starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles “Marīna 2019” konkursizstādei šogad izvēlēti 149 mākslinieku darbi no 9 valstīm. 

pirmdiena, 20.maijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE