Jaunumi
image
Atgādinām: kuģu piestātnē "Majori" peldēties aizliegts!

No kuģu piestātnes “Majori”, Rīgas ielā 2a, ir aizliegts lēkt ūdenī, izmantot to kā peldvietu vai pulcēšanās vietu, ja pulcēšanās nav saistīta ar nokāpšanu vai uzkāpšanu uz kuģošanas līdzekļa. 

piektdiena, 11.jūnijs, 2021
image
“Aizvestie. Neaizmirstie” – Jūrmalā un Latvijā

Godinot Komunistiskā genocīda upuru piemiņu, 14. jūnijā visā Latvijā norisināsies tiešsaistes pasākums “Aizvestie. Neaizmirstie”, kurā izskanēs izsūtīto Latvijas iedzīvotāju vārdi. Jūrmalas pilsētas lasījums tiks straumēts sociālā tīkla “Facebook” Jūrmalas lapā, lasījumi tiešraidē būs skatāmi vietnēs LSM.lv un LNB.lv.

piektdiena, 11.jūnijs, 2021
image
Sākusies aktīvā peldsezona, Jūrmalas pludmales sezonai gatavas

Sākoties karstajam laikam un aktīvajai peldsezonai, Jūrmalas pilsēta ir gatava uzņemt atpūtniekus 24 kilometrus garajā pludmalē. Atpūtai pieejamas 12 oficiālās peldvietas: 11 jūras krastā, viena – Lielupes krastā (Ezeru ielas galā).

Atpūtnieku drošību pludmalē uzrauga profesionāli glābēji septiņās glābšanas stacijās un posteņos – Bulduros, Dzintaros, Majoros, Dubultos, Mellužos, Kauguros un Jaunķemeros.

ceturtdiena, 10.jūnijs, 2021
image
Mūzikas vidusskolai piešķirta Arnolda Skrides balva

Jūrmalas Mūzikas vidusskola saņem konkursa – koncertcikla “Talants Latvijai” –Arnolda Skrides balvu, kas tiek piešķirta, izvērtējot skolas audzēkņiem piešķirto godalgu skaitu un sasniegumus konkursā sezonas laikā.

ceturtdiena, 10.jūnijs, 2021
image
Turpinās remontdarbi J.Pliekšāna un Ormaņu ielu krustojumā

Turpinās ūdens cauruļvadu remontdarbi J. Pliekšāna un Ormaņu ielu krustojumā, daļai ēku šajā rajonā ir atslēgta centralizētā ūdens padeve.

otrdiena, 8.jūnijs, 2021
image
Jūnijā sāks Dubultu un Zigfrīda Meierovica prospekta pārbūvi

Jūnijā tiks sākta Dubultu un Zigfrīda Meierovica prospekta pārbūve. Būvdarbi tiks veikti posmā no Pils laukuma līdz Baznīcas ielai. Būvdarbu laikā būs satiksmes ierobežojumi, kā arī būvdarbu zonā tiks pārcelta sabiedriskā transporta pieturvieta – par izmaiņām un satiksmes ierobežojumiem informēsim pirms būvdarbu sākuma.

otrdiena, 8.jūnijs, 2021
image
Lai atpūta pie ūdens būtu droša un patīkama

Jūrmalā ir 12 oficiālas peldvietas, vienpadsmit no tām ir jūras, viena – Lielupes krastā.

otrdiena, 8.jūnijs, 2021
image
Atslēgta ūdens padeve Edinburgas prospektā

Šodien, 8. jūnijā, no plkst. 9.00 līdz 14.00 remontdarbu dēļ ir pārtraukta ūdens padeve Edinburgas prospektā no Dagdas ielas līdz Krāslavas ielai.

otrdiena, 8.jūnijs, 2021
image
Dzintaru koncertzālē notiks Intara Busuļa koncerts ar klausītājiem klātienē

Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē 11. jūnijā notiks Rīgas festivāla atklāšanas koncerts. Uz skatuves satiksies dziedātājs Intars Busulis, “Abonementa orķestris”, Latvijas Radio bigbends un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Šis ir pirmais vasaras sezonas koncerts Dzintaros ar klausītājiem klātienē. Koncerts tiks pārraidīts arī televīzijas kanālā “ReTV”.

pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
image
Jūrmalas pilsētas muzejā – divu gleznotāju izstādes

Priecājoties par satikšanos ar apmeklētājiem klātienē, Jūrmalas pilsētas muzejā iekārtotas divu izcilu gleznotāju izstādes. Otrā stāva zālēs skatāma Ievas Maurītes darbu izstāde “Horizonti”, bet kamīnzālē – Karinē Paronjancas (Karine Paronyanc) izstāde “Bio sistēmas”. Abas izstādes apskatāmas līdz 4. jūlijam.

pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE