image
Kultūras pasākumi Jūrmalā

Lai arī kultūras norisēm piesātinātākais laiks ir vasara, kad notiek brīvdabas koncerti, festivāli, mākslas performances, Jūrmalā arī rudenī turpinās mākslas baudītājiem saistoša kultūras dzīve. Aicinām iepazīties ar piedāvājumu un baudīt koncertus, kino, teātri un mākslas izstādes Jūrmalā rudenī.

pirmdiena, 14.oktobris, 2019
image
Lielmeistars Guntis Valneris pasaules čempionātā iegūst bronzas medaļu

No šī gada 15.septembra līdz 3.oktobrim Kotdivuāras galvaspilsētā Jamusukro norisinājās pasaules čempionāta finālturnīrs starptautiskajā dambretē pēc riņķa sistēmas. Vienīgais Latvijas pārstāvis šajā visprestižākajā dambretes pasākumā bija lielmeistars Guntis Valneris.

piektdiena, 11.oktobris, 2019
image
Grantu programmas (ie)dvesma 3. sezonā saņemtas vairāk nekā 50 biznesa idejas

SEB bankas, Jūrmalas pilsētas, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Siguldas, Ropažu, kā arī Stopiņu novadu kopīgi rīkotās grantu programmas (ie)dvesma trešajā sezonā saņemts 51 pieteikums. Šogad jaunajiem uzņēmējiem pieejamais finansējums pieaudzis līdz 80 tūkstošiem eiro, maksimālā summa vienam grantam ir 10 tūkstoši eiro.

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
Jūrmalā sākta Lielupes krasta stiprināšana

Lielupes kreisajā krastā, posmā starp Majoriem un Dubultiem, sākti būvdarbi upes krasta stiprināšanai, lai mazinātu plūdu un krasta erozijas (noskalošanās) risku.

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
Jūrmalā notiks Latvijas jauniešu teātru festivāls

No 18. līdz 20. oktobrim Jūrmalā norisināsies 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls “Rainis un Aspazija Tev”. Šāgada festivāla formāts būs meistarklases, kurās apgūto festivāla dalībnieki plašākai publikai parādīs trīs aktivitātēs – fotosesijā Bulduru pludmalē, performancē Jomas ielā un festivāla noslēguma pasākumā Jūrmalas teātrī.

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
“Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”. Aicinām balsot par Jūrmalu!

Jūrmalas pilsētas pašvaldība piedalās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Šajā konkursā svarīgs ir iedzīvotāju viedoklis, jo tas var palīdzēt pilsētai uzvarēt. 

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
Jaunajā izstāžu ciklā Jūrmalas pilsētas muzejā – trīs gleznotāju izstādes

Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29) 16. oktobrī plkst. 17.00 atklās trīs mākslinieku izstādes – kamīnzālē būs skatāma gleznotājas Antras Ivdras personālizstāde “Ūdens raksts”, bet 2.stāva izstāžu zālēs – Ineses Ziemeles darbu retrospekcija izstādē “Alfa un Omega” un Jāņa Veisa gleznotie dabas motīvi izstādē “Ainavas un ziedi”.

trešdiena, 9.oktobris, 2019
image
Izdots ērģelnieka Tālivalža Dekšņa piemiņas kompaktdisks

Šovasar klajā nācis ērģelnieka Tālivalža Dekšņa piemiņas kompaktdisks “Latviešu ērģeļmūzika. Rīgas Doma ērģeles”, kas izdots ar Jūrmalas pilsētas domes un Valsts kultūrkapitālfonda atbalstu. 18. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Doma baznīcā notiks kompaktdiska atklāšanai veltīts koncerts.

trešdiena, 9.oktobris, 2019
image
Augstu novērtēta Jūrmalas Centrālā bibliotēka

Jūrmalas Centrālā bibliotēka Eiropas bibliotēku vērtējumā projektā “Library Ranking Europe” (LRE) saņēmusi augstu vērtējumu – "ļoti labi" jeb četras no sešām iespējamām zvaigznēm.

otrdiena, 8.oktobris, 2019
image
Pēc 24 gadiem Jūrmalai sava sieviešu basketbola komanda

Ar Jūrmalas pašvaldības atbalstu 2019.–2020. gada sezonā Latvijas–Igaunijas Sieviešu basketbola līgā un Latvijas sieviešu basketbola čempionātā startēs Jūrmalas komanda. Jūrmalas pirmā mājas spēle plānota 23. oktobrī plkst. 19.00 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

otrdiena, 8.oktobris, 2019
Ielādēt vairāk