image
Jūrmalā iemirdzēsies Gaismas parks

Jau ceturto gadu Jūrmalā Dzintaru mežaparks iemirdzēsies īpaši spoži – tūkstošiem krāsainu lampiņu krēslas stundās veidos dažādus gaismas dekorus. Gaismas parks tiks iedegts Pirmajā adventē, 29.novembrī, plkst.16.00.

piektdiena, 27.novembris, 2020
Uzsāks būvprojektu izstrādi, lai attīstītu infrastruktūru sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai

Jūrmalas pilsētas dome, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētu projektu, attīstīs infrastruktūru deinstitucionalizācijas procesa ieviešanai, lai atbalstītu personu ar invaliditāti iekļaušanu sabiedrībā un šo personu neatkarīgas dzīves veicināšanu. 

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Trauksmes sirēnu pārbaude

Pirmdien, 30.novembrī, laika posmā no plkst.10.00 līdz 10.20 visā Latvijas teritorijā tiks pārbaudītas civilās aizsardzības sirēnas.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
No decembra Ķemeru AAC atradīsies bibliotēkas telpās

Lai nodrošinātu racionālu domes finanšu līdzekļu racionālu izmantošanu un nodrošinātu Apmeklētāju apkalpošanas centru Ķemeros ar pienācīgām telpām, sākot no 1.decembra tas atradīsies Ķemeru bibliotēkas telpās Tukuma ielā 20.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētu jūrmalnieki tiekas radošo ideju darbnīcās

Šonedēļ Jūrmalā sākas tiešsaistes tikšanās radošo ideju darbnīcās, kuru dalībnieki – jūrmalnieki – dalīsies ar viedokli un redzējumu par Jūrmalu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Uzmanību! Satiksmes organizācijas izmaiņas Ventspils šosejā

Lai uzlabotu satiksmi Ventspils šosejas posmā no Satiksmes ielas līdz Jēkabpils ielai un apgriešanās mezglā pie Jēkabpils ielas, ieviesta jauna satiksmes organizācija.

piektdiena, 27.novembris, 2020
image
Apstiprināti jauni saistošie noteikumi par teritorijas kopšanu, tīrības uzturēšanu un sabiedrisko kārtību

Domes sēdē 26. novembrī apstiprināja divus jaunus Jūrmalas pilsētas domes saistošos noteikumus: par teritorijas kopšanas un sanitārās tīrības uzturēšanu un par sabiedrisko kārtību Jūrmalas pilsētā.

ceturtdiena, 26.novembris, 2020
image
Pilnveidos teritorijas plānojuma grozījumus

Jūrmalas pilsētas dome nolēma veikt teritorijas plānojuma redakcijas pilnveidošanu un sagatavot to atkārtotai publiskajai apspriešanai.

ceturtdiena, 26.novembris, 2020
image
Īsumā par domes sēdē pieņemtajiem lēmumiem

26. novembrī domes sēdē tika skatīti vairāk nekā 100 jautājumi: apstiprināti grozījumi lēmumos par pašvaldības dalību projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, par dzīvojamo telpu īri, dzīvokļu īpašumu izsolēm un citi.

ceturtdiena, 26.novembris, 2020
image
Jūrmalā palielina atbalstu ārkārtas situācijā

26. novembrī Jūrmalas pilsētas domes sēdē nolemts 50 % apmērā samazināt līdzfinansējuma maksu profesionālās ievirzes izglītības programmu apguvei Jūrmalas Mūzikas vidusskolā un Jūrmalas Mākslas skolā. 

ceturtdiena, 26.novembris, 2020
Ielādēt vairāk