image
Esiet uzmanīgi - satiksmes ierobežojumi Z.Meierovica prospektā

Šodien un rīt, 25. un 26.novembrī, ierobežota satiksme, sākot no Z.Meierovica un Pūpolu ielas krustojuma līdz Dubultu laukumam kanalizācijas spiedvada avārijas remontdarbu dēļ. 

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Uzsāk ūdenssaimniecības attīstības būvdarbus posmā Sloka–Vaivari

Šonedēļ tiek uzsākti darbi projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta" jauna darba līguma  posmā "Sloka–Vaivari".

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Jūrmalnieku aptauja: 87% iedzīvotāju apmierināti ar dzīves kvalitāti Jūrmalā

Sabiedriskās domas pētījumu centra “SKDS” veiktajā 2020. gada Jūrmalas iedzīvotāju aptaujā, novērtējot dzīves vidi un pakalpojumu pieejamību, 87% jūrmalnieku norādījuši, ka viņi ir apmierināti ar dzīvi Jūrmalā, un 94% norādījuši, ka mainīt dzīvesvietu uz citu pilsētu neplāno. Jūrmalas pilsētas domes darbu pozitīvi novērtējis 61 % iedzīvotāju, kas ir vēsturiski augstākais domes darba vērtējums 20 gadu laikā.

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Uzmanību - ūdensvada remontdarbi!

Ūdensvada emontdarbu otrdien, 24. novembrī, ūdens nebūs Teātra ielā, trešdien – Edinburgas prospektā, un piektdien – Priedainē. 

pirmdiena, 23.novembris, 2020
image
Paziņojums par siltumenerģijas padeves traucējumiem

SIA "Jūrmalas siltums" informē, ka sakarā ar siltumtrases avārijas remontdarbiem Skolas ielas ēkām pilnībā siltumenerģijas padeve tiks atjaunota šīs dienas laikā, 21. novembrī.

sestdiena, 21.novembris, 2020
image
Igauņu, latviešu un somu mūsdienu mākslinieku darbu izstāde “Ziemeļu dimensija”

Projektā “Ziemeļu dimensija”, kurā ir izstāde Jūrmalas pilsētas muzejā un izstādes Somijā, piedalās 16 latviešu, desmit somu un divi igauņu mākslinieki. Visi mākslinieki izstādei radījuši jaunus, iepriekš neizstādītus darbus. Izstāde Jūrmalas pilsētas muzejā skatāma no 25. novembra līdz 30. decembrim.

piektdiena, 20.novembris, 2020
image
Jūrmalā līdz nākamā gada jūlijam atcels ielu tirdzniecības nodevu

Jūrmalas pilsētas dome līdz 2021.gada 30.jūnijam pagarinās periodu, kurā āra kafejnīcām un ielu tirgotājiem nebūs jāmaksā pašvaldības nodeva par ielu tirdzniecību un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu.

ceturtdiena, 19.novembris, 2020
image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19

Ņemot vērā epidemiologu izvērtējumu par pieaugošiem Covid-19 izplatības riskiem, no 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot stingrus veselības drošības pasākumus.

ceturtdiena, 19.novembris, 2020
image
Jūrmala valsts svētkos apbalvo ar Goda zīmi

Jūrmalas pilsētas pašvaldība, atzīmējot Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu, pasniegusi augstākos apbalvojumus par ieguldījumu Jūrmalas pilsētas attīstībā. Apbalvojums Goda zīme un tituls „Goda jūrmalnieks” piešķirts tēlniecei Olgai Šilovai, SIA „Sanare – KRC Jaunķemeri” valdes priekšsēdētājai Elīnai Malkielai un ilggadējai Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolas direktorei Zinaīdai Tarasenko, apbalvojums „Par mūža ieguldījumu” – Majoru vidusskolas un ilggadējai Jūrmalas Valsts ģimnāzijas skolotājai Vēsmai Reinkaitei.

otrdiena, 17.novembris, 2020
image
Asaros būvdarbi arī svētku dienā

Lai nodrošinātu tehnoloģiski sarežģīta darba procesa nepārtrauktību, projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” būvdarbus Valtera prospektā, Dāvju, Daugavas, Medņu un Pūces ielās veiks arī svētku dienā 18. novembrī.

otrdiena, 17.novembris, 2020
Ielādēt vairāk