Jaunumi
image
Aicina uz Jumja laika uguns rituālu

Jūrmalas Brīvdabas muzejā 15. augustā plkst. 16.00 notiks Jumja laika uguns rituāls, daudzinot ražas laika sākumu un vairojot spēku gaidāmajiem darbiem.

piektdiena, 14.augusts, 2020
image
Jūrmalas Krāsu skrējiena laikā noteikti satiksmes ierobežojumi; izmaiņas autobusu kustībā

Nedēļas nogalē, 16. augustā, Kauguros norisināsies Jūrmalas Krāsu skrējiens. Pasākuma laikā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā – aizliegta automašīnu novietošana un tiks ierobežota satiksmes kustība atsevišķās pilsētas ielās 15. un 16. augustā. Pasākuma laikā noteiktas izmaiņas 3.; 4. un 5. autobusa kursēšanas maršrutos. 

piektdiena, 14.augusts, 2020
image
Būvvalde aicina laikus nodot ēkas ekspluatācijā

Jūrmalas pilsētas pašvaldības būvvalde atgādina, ka maksimālais būvdarbu veikšanas ilgums līdz būves nodošanai ekspluatācijā ir astoņi gadi.

ceturtdiena, 13.augusts, 2020
image
Augusta beigās Kauguru brīvdabas koncerti – “Dzelzs Vilks”, Jānis Stībelis un programmas bērniem

29. un 30. augustā Mežmalas vidusskolas sporta laukumā notiks Kauguru brīvdabas koncerti. Jūrmalniekus iepriecinās rokgrupa “Dzelzs Vilks” un dziedātājs Jānis Stībelis, īpaša programma sagatavota arī ģimenēm ar bērniem.  Ieeja koncertos tikai ar bezmaksas ieejas kartēm. Koncertus būs iespējams skatīties arī tiešraidē internetā.

ceturtdiena, 13.augusts, 2020
image
Piektais "Bezbailīgo stāstu vakars" kopā ar reperi Ansi

3. septembrī plkst. 18:30, Zemgales ielā 4 (Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra pagalmā) norisināsies jau piektais "Bezbailīgo stāstu vakars", kurā pie mums viesosies īpašs viesis – viens no Latvijas repa skatuves ietekmīgākajiem un zināmākajiem tēliem – Ansis, ar savu stāstu “Palikt dzīvam”. 

ceturtdiena, 13.augusts, 2020
image
Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties grantu programmai “(ie)dvesma”

Jūrmalas jaunie uzņēmēji, kā arī tie, kuri plāno sākt uzņēmējdarbību, no 1. septembra var pieteikt savas idejas līdzfinansējuma saņemšanai uzņēmējdarbības attīstībai grantu programmā “(ie)dvesma”.

ceturtdiena, 13.augusts, 2020
image
Dobrecova kauss atkal ceļo uz Jūrmalu

No 7. līdz 9. augustam Liepājā notika futbola festivāls “Dobrecova kauss 2020”. Jūrmalas Sporta skolas audzēkņi piedalījās trīs vecuma grupās: U-10,U-11,U-12.

ceturtdiena, 13.augusts, 2020
image
Aicinām savlaicīgi saņemt skolēna apliecību

Lai jaunajā mācību gadā varētu izmantot Jūrmalas sabiedrisko transportu bez maksas, aicinām Jūrmalas skolu 1. klašu skolēnu vecākus, kā arī tos, kuri šogad maina skolu Jūrmalas pilsētas pašvaldībā, jau laikus, sākot ar 17. augustu, saņemt skolēna apliecību.

ceturtdiena, 13.augusts, 2020
image
Jūrmalnieces kandidē uz vietām jaunatnes izlasē

Kopš jūnija ”Elektrum” olimpiskajā sporta centrā Rīgā no daudzām Latvijas Sporta skolām uz regulāriem treniņiem tiek pulcinātas jaunatnes zēnu un meiteņu basketbola izlases. Uz vietām jaunatnes izlasē kandidē arī jūrmalnieces.

trešdiena, 12.augusts, 2020
image
Lems par teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidotas redakcijas izstrādi

Noslēgusies Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu publiskā apspriešana, tās laikā līdz 20. jūlijam saņemti gandrīz 400 iedzīvotāju iesniegumi ar priekšlikumiem. Paldies iedzīvotājiem par aktīvu iesaisti pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu publiskajā apspriešanā!

trešdiena, 12.augusts, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE