image
Jūrmalā notiks Deivisa kausa Pasaules II grupas spēles

No 6. līdz 7. martam Latvijā tiks aizvadītas Deivisa kausa Pasaules II grupas spēles, kurās Latvijas izlase spēkosies ar Ēģiptes tenisistiem. Pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas vīriešu tenisa izlasi pārstāves jūrmalnieks Ernests Gulbis.

otrdiena, 18.februāris, 2020
image
Eduardam Levšam 1. vieta valsts akordeonistu konkursā

Jūrmalas Mūzikas skolas audzēknis Eduards Levša ieguvis 1. vietu valsts konkursa Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu audzēkņiem finālā akordeona spēlē.

pirmdiena, 17.februāris, 2020
image
Majoru vidusskola uzsāk izglītojamo uzņemšanu

Majoru vidusskola uzsāk izglītojamo uzņemšanu 2020./2021. mācību gadam:

ceturtdiena, 13.februāris, 2020
image
Ēnu dienā skolēni iepazīst Jūrmalas pašvaldības speciālistu darba ikdienu

Visā Latvijā 12. februārī notika ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem, kas organizēts ar mērķi – sniegt ieskatu nākotnes profesijas izvēlē.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Jūrmalas Sporta skolas vieglatlēti Latvijas čempionātā izcīna medaļas

7.–8.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts U18 jauniešiem un U20 junioriem telpās. Jūrmalas sporta skolas vieglatlēti izcīnīja 1 zelta un 3 sudraba medaļas.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Nolietoto elektrotehniku varēs nodot bez maksas

No 2. līdz 13. martam Jūrmalā tiek rīkotas Eko dienas, kuru laikā pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja nodot nokalpojušo elektrotehniku un elektroierīces bez maksas.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Sākusies pieteikšanās uz amatnieku tirdzniecības vietām

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka no 12.februāra līdz 1.martam tiek pieņemti iesniegumi atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai ar pašu izgatavotiem mākslas un amatniecības priekšmetiem un rūpnieciski ražotiem suvenīriem ar Jūrmalas vai Latvijas tematiku.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Atsākas bezmaksas sporta nodarbības

Ar pašvaldības atbalstu atsākušās jūrmalnieku iecienītās jogas, ciguna un ielu vingrošanas telpās bezmaksas nodarbības, kā arī turpinās slimību profilakses un veselību veicinošas aktivitātes dažādām iedzīvotāju grupām. 

otrdiena, 11.februāris, 2020
image
Jūrmalnieki arī šogad saņems nodokļa atvieglojumus

Februāra otrajā pusē jūrmalnieki savās pastkastītēs vai arī e-pastā saņems maksāšanas paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2020. gadam.

otrdiena, 11.februāris, 2020
image
Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem panākumi starptautiskos konkursos

Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem veiksmīgi aizritēja 48. starptautiskā konkursa-izstādes "Lidice 2020" Latvijas kārta.

otrdiena, 11.februāris, 2020
Ielādēt vairāk