image
Jūrmalu atzīst par ģimenēm veselīgāko un radošāko pilsētu

Noslēdzies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētais konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”. Jūrmalas pilsētas pašvaldība tika atzinīgi novērtēta par ieguldījumu ģimenēm veselīgas un radošas pilsētas attīstībā.

piektdiena, 14.decembris, 2018
image
Apbalvos 2018. gada labākos sportistus Jūrmalā

Piektdien, 14. decembrī, Jūrmalas pilsētas dome apbalvos 2018.gada labākos Jūrmalas sportistus. Gada balva sportā Jūrmalā tiek piešķirta jau divdesmito gadu, lai uzslavētu sportistu panākumus un pateiktos tiem, kuri veicinājuši veselīgu un sportisku dzīvesveidu jūrmalnieku vidū.

piektdiena, 14.decembris, 2018
image
Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus Jūrmalā

Jau sestdien, 15.decembrī, Jūrmalas mūzikas vidusskolas telpās norisināsies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums “Cits bazārs”. No plkst.15.00 līdz 18.30 ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt jauno uzņēmēju produkciju un to iegādāties, tādējādi sarūpējot unikālas dāvanas gan sev, gan saviem mīļajiem. 

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jūrmalnieki izzina Madonas pieredzi

4. decembrī Jūrmalas pilsētas pašvaldības un tās iestāžu pārstāvji un jaunieši devās pieredzes apmaiņā uz Madonu, lai iepazītu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Madonas biznesa inkubatora, izglītības iestāžu, jauniešu centru un novada domes savstarpējo sadarbību jauniešu līdzdalības un nodarbinātības veicināšanā.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Bērns un bērnudārzs simtgades lokos

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādē “Madara” izveidota izstāde “Bērns un bērnudārzs simtgades lokos”. Izstāde sniedz īsu ieskatu bērnudārzu vēsturē Latvijā un Jūrmalā, kā arī bērnu dzīvē. Tā tapa gada garumā, īstenojot projektu “11 labi darbi Latvijai”.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Tukuma pedagogi apgūst Jūrmalas pieredzi

 29. novembrī Jūrmalā viesojās Tukuma novada sākumskolu metodiskās apvienības pārstāvji, lai iepazītos ar mācību procesa organizāciju un metožu dažādošanu mācību stundās.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Īsumā par domes novembra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 22.  novembra sēdē tika skatīti vairāk nekā 60 jautājumi: apstiprināta pašvaldības dalība projektu konkursos finansējuma piesaistei, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, precizēti pašvaldības struktūrvienību nolikumi, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Aizritējis Latvijas mūzikas vidusskolu labāko pianistu festivāls

Sestdien, 8.decembrī, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas koncertzālē  notika Latvijas mūzikas vidusskolu klavieru nodaļu festivāls. Festivāla galvenais  skaņdarbu autors – J.S Bahs, kuram šī gada pavasarī atzīmējām 333 gadadienu.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jauna kārtība licenču saņemšanā taksometru komercpārvadājumiem

No 2019. gada 1. janvāra tiek mainīta speciālās atļaujas (licences) un licences kartītes izsniegšanas kārtība pasažieru komercpārvadājumu veikšanai ar taksometriem Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā. Turpmāk speciālās atļaujas (licences) un licences kartītes vairs netiks izsniegtas papīra formā, bet gan tikai elektroniski.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Kauguros būs publiskā slidotava

Jūrmalniekiem būs vēl vairāk iespēju sportiskām aktivitātēm ziemā – pie Kauguru tirgus Skolas ielā 40 būs publiskā slidotava. Tā plānota 600 kvadrātmetru platībā.

trešdiena, 12.decembris, 2018
Ielādēt vairāk