Jaunumi
image
No 17. līdz 19. jūlijam Jūrmalā notiks Latvijas čempionāta ERGO Open otrais posms

“ERGO Open 2020” otrais posms notiks Jūrmalā. Tajā piedalīsies gan vīriešu, gan sieviešu dueti. Šī ir izcila sezona Latvijas līdzjutējiem, jo visi spēcīgākie Latvijas pludmales volejbolisti, tostarp arī divi olimpiskie pāri, to aizvada Latvijā, piedaloties Latvijas čempionāta sacensībās.

ceturtdiena, 16.jūlijs, 2020
image
Vasaras sestdienās Mellužu estrādē notiks koncerti

Jūlija un augusta sestdienās Mellužu estrādē norisināsies koncertu sērija ar dažādu žanru mūzikas izpildītāju uzstāšanos. Ieeja koncertā – ar bezmaksas ieejas kartēm, kas iepriekš jāizņem Jūrmalas Kultūras centrā un Kauguru Kultūras namā. Koncertu sākums plkst. 18.00.

ceturtdiena, 16.jūlijs, 2020
image
Turpinās Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārtas būvdarbi

Realizējot SIA „Jūrmalas ūdens” projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” būvdarbu līgumus, pilsētā aktīvi noris būvdarbi, kuru rezultātā iedzīvotājiem tiks nodrošināti centralizēti ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumi. 

ceturtdiena, 16.jūlijs, 2020
image
Dienas nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām

Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem piedalīties integrētās bērnu dienas nometnēs. Nometņu programmā paredzētas dažādas radošās darbnīcas un terapeitiskās nodarbības. Dalība nometnēs ir bez maksas. 

ceturtdiena, 16.jūlijs, 2020
image
Jūrmalā iedzīvotāju veselībai notiek bezmaksas nodarbības pludmalē

Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem notiek bezmaksas nodarbības veselības uzlabošanai kūrortpilsētas pludmalēs jūras krastā. Arī šovasar profesionālu treneru vadībā ir iespēja piedalīties jogas, ciguna, ielu vingrošanas un nūjošanas nodarbībās brīvā dabā, kā arī piedāvā aktivitātes pludmalē cilvēkiem, kas pārvietojas riteņkrēslā.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Valters Zviedris startēs Aurum 1006 km izturības sacensībās Palangā

Jūrmalas autosportists, Latvijas izlases pārstāvis 2019. gada “FIA Motoru Sporta spēlēs”, pieckārtējs Latvijas čempions kartingā un Latvijas sporta meistars Valters Zviedris būs vienīgais Latvijas autosportists, kurš startēs 1006 km garajās izturības sacensībās Palangā, Lietuvā.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Lijcs ar pārliecinošu uzvaru iesāk 2020.gada sezonu

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnē svinīgi tika atklāta 2020.gada ūdens motorsporta sezona, kurā Formula 4 konkurencē uzvaru izcīnīja Ņikita Lijcs.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukumi

SIA "Jūrmalas ūdens" informē, ka 15.jūlijā būs ūdens padeves pārtraukumi Mūzikas un Viktorijas ielā.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Jūrmalā norisināsies festivāla “Rīga Jūrmala” muzikālie vakari

Jūrmalā, pludmalē pie Dzintaru koncertzāles, 17. un 18. jūlijā plkst.20.00–22.00 norisināsies klasiskās mūzikas festivāla “Rīga Jūrmala” muzikālie vakari. 

otrdiena, 14.jūlijs, 2020
image
Ar 3 Osokinu koncertu atklās sesto Jūrmalas festivālu

No 22. jūlija līdz 4. augustam Dzintaru koncertzālē norisināsies sestais “Jūrmalas festivāls”. Atklāšanas koncertā 22.jūlijā plkst.20.30 klausītājiem gaidāmi klaviermūzikas svētki ar Osokinu dinastijas izcilajiem pianistiem – Sergeju, Andreju un Georgiju Osokiniem.

otrdiena, 14.jūlijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE