image
Aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā ledus kušanu, tā biezuma mērījumus un hidrometeoroloģiskās prognozes, Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz ūdenstilpju ledus un aizliegums atrasties uz ūdenstilpju, tai skaitā Rīgas jūras līča ledus.

piektdiena, 15.februāris, 2019
image
Kultūras pasākumi nedēļas nogalē

Teātris, koncerti, radoša darbošanās ar grāmatām bērniem, dažādas mākslas izstādes – lieliski piedāvājumi un iespējas laika pavadīšanai nedēļas nogalē.

piektdiena, 15.februāris, 2019
image
airBaltic sveic Jūrmalu kā vienu no Latvijas mīlētākajām pilsētām

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) 14. februārī apmeklēja Jūrmalu, lai apsveiktu iedzīvotājus un domes priekšsēdētāja vietnieci Ritu Sproģi ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Aicina piedalīties seminārā par piekrastes viedo attīstību

Lai labāk apzinātu piekrastes teritorijas attīstības potenciālu un attīstības virzienus, 20.februārī plkst.10.00 "Amber Sea Hotel&Spa" Dzintaru prospektā 68 notiks koprades seminārs, kurā izstrādās priekšlikumus jaunajam Nacionālās attīstības plānam par piekrastes viedo attīstību. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Ēnu dienā iepazīst Jūrmalas pašvaldības speciālistu darba ikdienu

Visā Latvijā 13. februārī notiek ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem, kas organizēts ar mērķi,  lai sniegtu ieskatu viņu nākotnes profesijas izvēlē. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Jauna kārtība norēķinos par patērēto siltiumenerģiju

Sākot ar šī gada februāri, SIA “Jūrmalas siltums” klientiem rēķini par saņemto siltumenerģiju tiks sagatavoti, izmantojot jaunu norēķinu sistēmu – ātrākai un precīzākai informācijas apstrādei ieviesti uzņēmuma klientu numuri.

trešdiena, 13.februāris, 2019
image
Vieglatlētu ziemas starti vainagojas ar medaļām

8.–9.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika 2019.gada Latvijas čempionāts U18 jauniešiem un U20 junioriem. Divu sacensību dienu laikā tika sadalīti 55 medaļu komplekti. Jūrmalas sporta skolas audzēkņi izcīnīja 4 medaļas – 2 zelta un 2 sudraba.

otrdiena, 12.februāris, 2019
image
Jaundzimušo pabalsts Jūrmalā – 500 eiro

Otrdien, 12. februārī, stājās spēkā Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi, kuri nosaka bērna piedzimšanas pabalstu jūrmalniekiem 500 eiro apmērā par katru bērnu.

otrdiena, 12.februāris, 2019
image
Dzintaru koncertzāle un Ojārs Rubenis aicina uz jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”

2019. gadā Dzintaru koncertzāle un Ojārs Rubenis aicina klausītājus uz jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”. Šonedēļ – pirmais koncerts ar Maestro Raimondu Paulu. 

pirmdiena, 11.februāris, 2019
image
Milana Filatova piedalās starptautiskās sacensībās

8.–9.februārī Jūrmalas Sporta skolas mākslas vingrošanas  nodaļas audzēkne un Latvijas izlases dalībniece Milana Filatova piedalījās “OPEN LITHUANIAN RHYTHMIC GYMNASTICS CHAMPIONASHIPS 2019” Viļņā.

pirmdiena, 11.februāris, 2019
Ielādēt vairāk