image
Plāno jaunas metodes mācību procesa pilnveidošanai

Jūrmalas pilsētas skolu pedagogi un skolēni, iesaistoties arī Latvijas Universitātes zinātniekiem, plāno piesaistīt finansējumu vairākiem projektiem, kuros izstrādās jaunus, mūsdienīgus mācību materiālus, apgūs jaunas prasmes un zināšanas.

otrdiena, 23.aprīlis, 2019
image
Atvērto durvju diena Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Jūrmalas Mūzikas vidusskola aicina ikvienu interesentu uz Atvērto durvju dienu, kur varēs iepazīties ar skolas piedāvātajām mācību iespējām, apskatīt telpas, tikties ar pedagogiem un noklausīties koncertu. Atvērto durvju diena notiks 27. aprīlī no plkst. 10.00 Strēlnieku prospektā 30.

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Jūrmalniekiem būs kopīgi projekti ar Narvas jauniešiem

 Aprīļa pirmajā nedēļā, no 5. līdz 6. aprīlim, Jūrmalas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu, Jūrmalas jauniešu domes un iniciatīvu centra pārstāvji viesojās Narvā, Igaunijā, lai iepazītos ar jauniešu iespējām pilsētā, jauniešu centra, organizāciju un parlamenta darbību.

piektdiena, 12.aprīlis, 2019
image
Aicina uz atvērto durvju dienu Pumpuru vidusskolā

23. aprīlī Pumpuru vidusskolā norisināsies atvērto durvju diena, kurā aicināti piedalīties gan jau esošo skolēnu vecāki, gan arī topošie skolēni un vecāki. Katram interesentam ir iespēja no plkst.8.30 līdz 17.30 apmeklēt mācību stundas vai individuāli aprunāties ar skolotājiem, iepriekš piesakoties ej.uz/PUMPURUVIDUSSKOLA

ceturtdiena, 11.aprīlis, 2019
image
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas teātrim “Grand prix” starptautiskā teātru forumā

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas teātris ar izrādi “Laiks” ieguva “Grand prix”  5. starptautiskajā bērnu teātru forumā “Soļi” Minskā (Baltkrievijā). Izrādi veidojuši teātra dalībnieki kopa ar režisori Daci Umbraško.

otrdiena, 9.aprīlis, 2019
image
“Panākumu skola” iedvesmos jauniem mērķiem

“Panākumu skola” turpina Latvijas tūri, palīdzot veidot valsts nākotnes līderus un iedvesmojot jauniešus sasniegt mērķus, veidot interesantu dzīvi, karjeru un biznesu. 11.aprīlī Jūrmalā tiksimies ar iedvesmojošiem cilvēkiem, kuriem jau ir izdevies izveidot tādu dzīvi, kādu viņi paši vēlas.

piektdiena, 5.aprīlis, 2019
image
Jūrmalas skolu komandas iekļuvušas “FIZMIX Eksperiments” finālā

Latvenergo skolēnu erudīcijas konkursa lielajā finālā 11. maijā Rīgā par labākās komandas titulu sacentīsies 320 fizikas entuziasti, tostarp 50 jaunieši no Jūrmalas, Siguldas, Lielvārdes, Ikšķiles un Tukuma novada.

pirmdiena, 1.aprīlis, 2019
image
Vasaras nometnes bērniem un jauniešiem Jūrmalā

Sākot no 1.aprīļa plkst.9.00 sāksies pieteikšanās Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra organizētajām vasaras radošajām atpūtas dienas nometnēm bērniem un jauniešiem. 

pirmdiena, 25.marts, 2019
image
"Līvu akvaparkā" trīs tūkstoš veidos skatāma vētra

Šogad jau 18. reizi norisinājās starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras 2019”. Šī gada konkursa tēma ir “Vētra”. Tika iesūtīti 3500 darbi no 23 valstīm.   

pirmdiena, 25.marts, 2019
image
Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Ceturtā pieteikšanās mācībām Valsts izglītības attīstības aģentūras pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" paredzēta šī gada maijā. Šoreiz  strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.

trešdiena, 20.marts, 2019
Ielādēt vairāk