image
Bērns un bērnudārzs simtgades lokos

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādē “Madara” izveidota izstāde “Bērns un bērnudārzs simtgades lokos”. Izstāde sniedz īsu ieskatu bērnudārzu vēsturē Latvijā un Jūrmalā, kā arī bērnu dzīvē. Tā tapa gada garumā, īstenojot projektu “11 labi darbi Latvijai”.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Tukuma pedagogi apgūst Jūrmalas pieredzi

 29. novembrī Jūrmalā viesojās Tukuma novada sākumskolu metodiskās apvienības pārstāvji, lai iepazītos ar mācību procesa organizāciju un metožu dažādošanu mācību stundās.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jūrmalai trīs apbalvojumi konkursā ‘’Labākais darbā ar jaunatni 2018’’

Reizi divos gados norisinās konkurss ‘’Labākais darbā ar jaunatni’’, kuru organizē Izglītības un zinātnes ministrija. Jūrmalas pilsētas pārstāvji saņēma pateicību trīs kategorijās.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
image
Apbalvoti konkursa ‘’Jūrmalas Gada Jaunietis 2018’’ laureāti

6.decembrī tika aizvadīts viens no gada lielākajiem Jūrmalas jauniešu pasākumiem –  ‘’Jauniešu gada balle’’, kas norisinājās Jauniešu foruma ietvaros.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
image
Pirmais cēliens jaunajā Mūzikas skolā – savas identitātes radīšana

Septembrī celtnieku āmuru klaudzoņu Jūrmalas Mūzikas vidusskolā nomainīja mūzikas skaņas, ko rada vairāk nekā 500 audzēkņi, kas apgūst mūzikas izglītību profesionālās ievirzes programmā jaunajās un plašajās Dubultu kultūras kvartāla telpās.

otrdiena, 4.decembris, 2018
image
Aicina izraudzīt ‘’Jūrmalas gada jaunieti 2018’’

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs rīko konkursu “Jūrmalas gada jaunietis 2018”; pretendentus šim titulam var pieteikt līdz 26.novembra pulksten 19.00.

trešdiena, 14.novembris, 2018
image
100 zvaniņi Latvijai

Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaniņš" audzēkņi kopā ar skolotājiem izveidojuši Latvijas simtgadei veltītu āra izstādi "100 zvaniņi Latvijai" . 

pirmdiena, 12.novembris, 2018
image
Jūrmalas jaunieši apguvuši zināšanas tūrisma jomā

31.oktobrī noslēdzas Erasmus+ projekts “Jaunie gidi”, kura ietvaros jauniešiem no Latvijas (Jūrmalas), Itālijas (Teračinas) un Francijas (Kabūras) bija iespēja ar neformālās izglītības metožu palīdzību apgūt tūrisma gidu prasmes.

trešdiena, 31.oktobris, 2018
image
Gūst starptautisku pieredzi projektā “Vēro, dalies, audz”

Eiropas savienības programmas Erasmus + projekta “Vēro, dalies, audz” mobilitātes ietvaros Majoru vidusskolas skolotāja Gita Strazdiņa devās uz Ļjubļjanu Slovēnijā, tur pavadot darbpilnas 7 dienas kursos par agrīniem skolas pamešanas iemesliem un to novēršanu un skolotāja lomu imigrantu integrācijas procesā. 

otrdiena, 23.oktobris, 2018
image
Izmaiņas skolēnu autobusu maršrutos un laika grafikā

Ņemot vērā izglītības iestāžu ieteikumus, no 29. oktobra ir izmaiņas skolēnu autobusu kursēšanas grafikā.

ceturtdiena, 11.oktobris, 2018
Ielādēt vairāk