Jaunumi
image
Nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Bērniem ar īpašām vajadzībām vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem un viņu draugiem tiek rīkota integrēta dienas nometne. Dalība nometnē ir bez maksas.

ceturtdiena, 12.septembris, 2019
image
Jūrmalas Mākslas skola uzsāk jauno mācību gadu ar trim izstādēm

Ar Jūrmalas Mākslas skolas skolotāju darbu izstādi skolas izstāžu zālē, Mākslas skolas audzēkņu noslēgumu darbu izstādi “Pagalms” Jūrmalas pilsētas domes foajē un skolas audzēkņu, pedagogu un mākslinieku dekorētu papīra putnu izstādi “Kaija” Dubultu kultūras kvartālā – Jūrmalas Mākslas skolas 2. stāvā, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas foajē un Dubultu bērnu bibliotēkā – ir aizsākts jaunais mācību gads.

pirmdiena, 9.septembris, 2019
Starptautiska pieredze cilvēktiesību jautājumos

Šajā vasarā Austrijas galvaspilsētā Vīnē notika starptautisks seminārs, ko rīkoja Austrijas nacionālā aģentūra Erasmus+ programmas Jaunatne darbībā un Eiropas solidaritātes korpuss ietvaros, sadarbojoties ar Latvijas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

piektdiena, 6.septembris, 2019
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pirmā vasaras dienas nometne “Muzikālā vasara”

Vasaras noslēgumā, divās pēdējās augusta nedēļās pirmo reizi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā norisinās dienas nometne “Muzikālā vasara”, kur 24 pedagogu vadībā notiek dažādas muzikāli radošas nodarbības, kurās piedalās gandrīz 100 audzēkņi.

ceturtdiena, 29.augusts, 2019
image
Jūrmalā šogad vairāk pirmklasnieku; pašvaldība nodrošina daudzveidīgu atbalstu izglītībai

Šajā mācību gadā skolas gaitas Jūrmalā sāk 446 pirmklasnieki – par 42 bērniem vairāk nekā  pērn. Jūrmalas pašvaldības dibinātās skolās no 1. līdz 12. klasei septembrī mācības uzsāk kopumā 4399 skolēni.

trešdiena, 28.augusts, 2019
image
Ar skolēnu autobusu – vēl ērtāk

Arī šogad būs skolēnu autobusi, un ar jauno mācību gadu tie kursēs jau sešos maršrutos; mainīts arī skolēnu autobusu grafiks.

trešdiena, 28.augusts, 2019
image
Pašvaldības atbalsts izglītībai

Lai sagatavotos jaunajam mācību gadam, 2019. gadā pašvaldība piešķīrusi 248 520 eiro Jūrmalas pašvaldības skolām un 72 492 eiro bērnudārziem inventāra, mācību līdzekļu, mācību grāmatu un pamatlīdzekļu iegādei, kā arī nodrošina virkni pabalstu izmaksu ģimenēm ar bērniem.

ceturtdiena, 22.augusts, 2019
image
Aicina piedalīties Jūrmalas jauniešu pārgājienā

26.augustā Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs rīko pārgājienu, kurā aicināts piedalīties ikviens Jūrmalas jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Sāksies jauns mācību gads. Neaizmirstiet par skolēna apliecību!

Aicinām visus 1.klašu skolēnu vecākus, kā arī tos, kuri šogad maina skolu Jūrmalas pilsētas pašvaldībā, jau laikus, sākot ar 19.augustu, saņemt skolēna apliecību.

trešdiena, 14.augusts, 2019
image
Nāc studēt Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) aicina – nāc studēt koledžā un iegūsti profesiju 2 vai 3 studiju gadu laikā. Dokumentu iesniegšana 2019./2020. akadēmiskā gada vasaras uzņemšanā no 1. jūlija līdz 2. augustam.

ceturtdiena, 4.jūlijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
septembris 2019
PILSĒTAS KARTE