Jaunumi
image
Mākslas un mūzikas skolas uzņem jaunus audzēķņus

Uzņemšana Jūrmalas Mākslas skolas profesionālās ievirzes izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla” un Mūzikas vidusskolas mācību programmā “Vokālā un skatuves māksla”.

ceturtdiena, 16.maijs, 2019
image
Jauniešus aicina piedalīties Jūrmalas skolēnu pašpārvalžu forumā “Skolēni pavasarī”

Jūrmalas skolu pašpārvalžu līderi un Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina jauniešus piedalīties skolēnu pašpārvalžu forumā “Skolēni pavasarī”, kas notiks 28. maijā Majoru vidusskolā.

otrdiena, 14.maijs, 2019
image
Jaunas telpas jauniešu aktivitātēm

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs ikvienam jaunietim piedāvā iespēju katru trešdienu apmeklēt Lielupes pamatskolu, kur būs pieejama telpa brīvā laika pavadīšanai – “Forša vieta, kur būt”.

otrdiena, 7.maijs, 2019
image
Noskaidros Latvijas labākos skolēnu mācību uzņēmumus

No 9. līdz 10. maijam Jūrmalā norisināsies Jauno uzņēmēju dienas 2019. Pasākumā finālisti sacentīsies par Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) titulu un vidusskolas grupas SMU – par iespēju pārstāvēt valsti Eiropas labāko mācību uzņēmumu finālā Lillē, Francijā šī gada jūlijā.

otrdiena, 7.maijs, 2019
image
Noslēgušās Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības florbolā

No 29. marta līdz 26. aprīlim Jūrmalas pilsētas sporta namā ”Taurenītis” un Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas sporta zālē tika aizvadīta Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības florbolā.

ceturtdiena, 2.maijs, 2019
image
Piesaki savu ideju jauniešu iniciatīvu projektu konkursam 2019

Līdz 29.aprīlim ikviens Jūrmalas jaunietis tiek aicināts pieteikt savu ideju iniciatīvu konkursam, lai pretendētu līdz 150 EUR lielu finansējumu savas idejas realizēšanai.

ceturtdiena, 25.aprīlis, 2019
image
Apbalvoti talantīgākie kultūrizglītības nozares audzēkņi

18. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā apbalvojumus saņēma talantīgākie kultūrizglītības nozares audzēkņi, viņu skolotāji un koncertmeistari.

trešdiena, 24.aprīlis, 2019
image
Plāno jaunas metodes mācību procesa pilnveidošanai

Jūrmalas pilsētas skolu pedagogi un skolēni, iesaistoties arī Latvijas Universitātes zinātniekiem, plāno piesaistīt finansējumu vairākiem projektiem, kuros izstrādās jaunus, mūsdienīgus mācību materiālus, apgūs jaunas prasmes un zināšanas.

otrdiena, 23.aprīlis, 2019
image
Atvērto durvju diena Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Jūrmalas Mūzikas vidusskola aicina ikvienu interesentu uz Atvērto durvju dienu, kur varēs iepazīties ar skolas piedāvātajām mācību iespējām, apskatīt telpas, tikties ar pedagogiem un noklausīties koncertu. Atvērto durvju diena notiks 27. aprīlī no plkst. 10.00 Strēlnieku prospektā 30.

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Jūrmalniekiem būs kopīgi projekti ar Narvas jauniešiem

 Aprīļa pirmajā nedēļā, no 5. līdz 6. aprīlim, Jūrmalas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu, Jūrmalas jauniešu domes un iniciatīvu centra pārstāvji viesojās Narvā, Igaunijā, lai iepazītos ar jauniešu iespējām pilsētā, jauniešu centra, organizāciju un parlamenta darbību.

piektdiena, 12.aprīlis, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE