image
Brīvprātīgais darbs – plašas iespējas jauniešiem

Pagājušā gada jūlijā Jaunatnes iniciatīvu centrā Jūrmalā ieradās divas brīvprātīgās – Nino Andguladze (Nino Andguladze) un Salome Mčedlišvili (Salome Mtchedlishvili) no Gruzijas, lai sešus mēnešus veiktu brīvprātīgo darbu – organizētu aktivitātes Jūrmalas jauniešiem un veicinātu starpkultūru dialogu un izpratni par kultūru daudzveidību.

trešdiena, 9.janvāris, 2019
image
Ģimnāzija saņem Draudzīgā aicinājuma balvu

Aizvadītā gada nogalē, 12. decembrī, Vidzemes koncertzālē Cēsīs Jūrmalas Valsts ģimnāzija saņēma Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga balvu.

otrdiena, 8.janvāris, 2019
image
Noslēdzies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”

15.decembrī Jūrmalas Mūzikas vidusskolas telpās norisinājās Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”, ko organizēja biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) partnerskola Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs. Pasākums pulcēja 20 mācību uzņēmumus no Jūrmalas, Rīgas, Ķekavas, Mārupes un Olaines. 

pirmdiena, 17.decembris, 2018
image
Bērns un bērnudārzs simtgades lokos

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādē “Madara” izveidota izstāde “Bērns un bērnudārzs simtgades lokos”. Izstāde sniedz īsu ieskatu bērnudārzu vēsturē Latvijā un Jūrmalā, kā arī bērnu dzīvē. Tā tapa gada garumā, īstenojot projektu “11 labi darbi Latvijai”.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Tukuma pedagogi apgūst Jūrmalas pieredzi

 29. novembrī Jūrmalā viesojās Tukuma novada sākumskolu metodiskās apvienības pārstāvji, lai iepazītos ar mācību procesa organizāciju un metožu dažādošanu mācību stundās.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jūrmalai trīs apbalvojumi konkursā ‘’Labākais darbā ar jaunatni 2018’’

Reizi divos gados norisinās konkurss ‘’Labākais darbā ar jaunatni’’, kuru organizē Izglītības un zinātnes ministrija. Jūrmalas pilsētas pārstāvji saņēma pateicību trīs kategorijās.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
image
Apbalvoti konkursa ‘’Jūrmalas Gada Jaunietis 2018’’ laureāti

6.decembrī tika aizvadīts viens no gada lielākajiem Jūrmalas jauniešu pasākumiem –  ‘’Jauniešu gada balle’’, kas norisinājās Jauniešu foruma ietvaros.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
image
Pirmais cēliens jaunajā Mūzikas skolā – savas identitātes radīšana

Septembrī celtnieku āmuru klaudzoņu Jūrmalas Mūzikas vidusskolā nomainīja mūzikas skaņas, ko rada vairāk nekā 500 audzēkņi, kas apgūst mūzikas izglītību profesionālās ievirzes programmā jaunajās un plašajās Dubultu kultūras kvartāla telpās.

otrdiena, 4.decembris, 2018
image
Aicina izraudzīt ‘’Jūrmalas gada jaunieti 2018’’

Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs rīko konkursu “Jūrmalas gada jaunietis 2018”; pretendentus šim titulam var pieteikt līdz 26.novembra pulksten 19.00.

trešdiena, 14.novembris, 2018
image
100 zvaniņi Latvijai

Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaniņš" audzēkņi kopā ar skolotājiem izveidojuši Latvijas simtgadei veltītu āra izstādi "100 zvaniņi Latvijai" . 

pirmdiena, 12.novembris, 2018
Ielādēt vairāk