Aicina apmeklēt semināru – darbnīcu par skolēnu mācību uzņēmumiem
Publicēts: trešdiena, 12.septembris, 2018
Kategorija: Izglītība
Autors: Jānis Bukšs - “JA Latvija”

25. septembrī plkst. 10.00–14.50 “Junior Achievement Latvija” (“JA Latvija”) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru viesosies Jūrmalas Kultūras centrā ar vienas dienas semināru “Skolēnu mācību uzņēmumu darbnīca 2018”.

image

Seminārā varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi.

 

Tāpat seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatoru pārstāvji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus un “JA Latvija” pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Īpašā viešņa – uzņēmēja Ieva Kalve – stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. SMU varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā RTU Riga Business School darbnīcā.

 

Pieteikšanās semināram līdz 21. septembrim, aizpildot anketu “JA Latvija” mājaslapā www.jal.lv sadaļā “Aktualitātes” vai šeit. Seminārā vietu skaits ir ierobežots!

Vairāk informācijas mājas lapā jal.lv

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projektā “Inovāciju motivācijas programma”, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE