Apbalvoti konkursa ‘’Jūrmalas Gada Jaunietis 2018’’ laureāti
Publicēts: pirmdiena, 10.decembris, 2018
Kategorija: Izglītība
Autors: Krista Lubiņa - Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs

6.decembrī tika aizvadīts viens no gada lielākajiem Jūrmalas jauniešu pasākumiem –  ‘’Jauniešu gada balle’’, kas norisinājās Jauniešu foruma ietvaros.

image
Attēla autors: Lauris Veļičko

Attēlā: konkursa ''Jūrmalas Gada jaunietis 2018'' laureāti.

No kreisās – Jānis Norberts Krauja, Laura Šlosa un Daniels Balodis.

 

Jauniešu forums ir tradicionāls pasākums, kas šogad norisinājās nedaudz citādākā formātā, ļaujot jauniešiem neformālā atmosfērā atskatīties uz aizvadītā gada aktivitātēm, tikties ar domes pārstāvjiem un citiem darbā ar jaunatni iesaistītajiem, pateikt paldies sadarbības partneriem un godināt Gada brīvprātīgos un laureātus konkursā ‘’Jūrmalas Gada Jaunietis 2018’’.

 

Konkursā ‘’Jūrmalas Gada brīvprātīgais 2018’’ tika apbalvoti jaunieši, kuri visu gadu visaktīvāk veikuši brīvprātīgo darbu, par to saņemot ierakstu brīvprātīgā darba grāmatiņā: 1.vieta – Jānim Norbertam Kraujam (161 stunda); 2.vieta – Enijai Sakalovskai (59,5 stundas), 3.vieta – Laurai Šlosai (53 stundas).

 

Konkursā ‘’Jūrmalas Gada jaunietis 2018’’ šogad tika pieteikti 15 kandidāti. Vecuma kategorijā 13–15 gadi balvu saņēma Jānis Norberts Krauja; vecuma kategorijā 16–18 gadi balvu saņēma Laura Šlosa; vecuma kategorijā 19–25 gadi – Daniels Balodis.

 

Pasākuma gaitā jaunieši diskutēja ar domes un Jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas pārstāvjiem par 2019.gadā realizējamām aktivitātēm, lai īstenotu Jūrmalas pilsētas jaunatnes politikas attīstības plānu. Diskusiju procesā dalībnieki izplānoja aktivitātes gan nodarbinātības un jauniešu līdzdalības jomās, gan brīvā laika pavadīšanas, jauniešu informētības un drošības un veselības jomās. Rekomendācijas tiks apkopotas un būs pieejamas Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā (JIC).

 

Noslēdzoties diskusijai, JIC darbinieki prezentēja šajā gadā aizvadītās aktivitātes un teica paldies sadarbības partneriem, kas jauniešu aktivitātes atbalstījuši gan ar padomiem un konsultācijām, gan ar dažnedažādiem nepieciešamajiem resursiem. Īpašs paldies tika teikts Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldei, Kultūras nodaļai un Izglītības pārvaldei, Jūrmalas Kultūras centram, Jūrmalas pilsētas muzejam, Raiņa un Aspazijas vasarnīcai, brīvo mākslinieku apvienībai ‘’Pieaugušie bērni’’, “Burger Studio Jūrmala” un biedrībai ‘’Jaunietis Jaunietim’’.

 

Paldies visiem, kas piedalījās pasākumā. Aicinām sekot līdzi Jūrmalas jauniešu aktivitātēm sociālajos tīklos, lai vēl aktīvāk piedalītos tajās arī nākamgad. 

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE