Jūrmalai trīs apbalvojumi konkursā ‘’Labākais darbā ar jaunatni 2018’’
Publicēts: pirmdiena, 10.decembris, 2018
Kategorija: Izglītība

Reizi divos gados norisinās konkurss ‘’Labākais darbā ar jaunatni’’, kuru organizē Izglītības un zinātnes ministrija. Jūrmalas pilsētas pārstāvji saņēma pateicību trīs kategorijās.

image

 

Jūrmalas pilsētas pārstāvji saņēma pateicību trīs kategorijās: kategorijā ‘’Darba ar jaunatni tradīcijām bagātākā pašvaldība’’ – Jūrmalas pašvaldība, kategorijā ‘’Uzlecošais jaunatnes darbinieks’’ – Krista Lubiņa, Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra jaunatnes darbiniece un kategorijā ‘’Darbīgākais jauniešu centrs (2017.–2018. gadā) - Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs.

 

Nominanti un citi darbā ar jaunatni iesaistītie no visas Latvijas tikās apbalvošanas ceremonijā Madonā, kas šogad ir Latvijas Jauniešu galvaspilsēta.

Konkurss norisinās ar mērķi izteikt atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

 

Liels prieks par aktivitātēm un notikumiem bagāto aizvadīto gadu un darba veicējiem, kas nu pamanīts arī Latvijas mērogā. 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE