Noslēdzies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”
Publicēts: pirmdiena, 17.decembris, 2018
Kategorija: Izglītība
Autors: Krista Lubiņa - pasākuma organizatore

15.decembrī Jūrmalas Mūzikas vidusskolas telpās norisinājās Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”, ko organizēja biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) partnerskola Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs. Pasākums pulcēja 20 mācību uzņēmumus no Jūrmalas, Rīgas, Ķekavas, Mārupes un Olaines. 

image

Swedbank simpātiju balvu pasākumā saņēma Slokas pamatskolas mācību uzņēmums ”Karameles’’, kas ražo dažādus aksesuārus un dāvanas. (Konsultante- Iveta Kravinska)

 

Citu nomināciju laureāti:

  • Labākais stends un Labākā pārdošanas komanda- "'LEMO'' no Olaines 1.vidusskolas;
  • Inovatīvākais produkts- ''Ciculus'' no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas;
  • Kvalitātes produkts- ''Blast'' no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas;
  • Videi draudzīgs produkts- ''Ance Design'' no Bulduru Dārzkopības vidusskolas;
  • Labākā Dāvana- ''CozyClouds'' no Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas;
  • Sociāli atbildīgs uzņēmums- ''Anybelly'' no Rīgas Franču liceja.

 

Žūrijā piedalījās Swedbank Latvija Dubultu filiāles pārstāve Modrīte Katkovska, Grillbāra ‘’Lighthouse’’ vadītājs Raitis Bērziņš un Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Ilze Apsīte.

 

“Esmu priecīgs, ka Latvijā ir tik daudz radošu, motivētu, aktīvu un drosmīgu jauniešu. Uzņēmējdarbība ir tāda kā pozitīva atkarība – vienreiz izmēģinot, gūstot pirmos panākumus vairs nevēlies strādāt pie kāda cita, bet gan pats īstenot savas ieceres. Tas dod cerību straujākai Latvijas ekonomikas izaugsmei nākotnē,” iedvesmots ir SMU programmas organizators Latvijā – Junior Achievement Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

 

Aicinām arī citus skolēnus iesaistīties skolēnu mācību uzņēmumu programmā, gūstot pirmo pieredzi uzņēmējdarbībā. Lai iesaistītos, nepieciešams uzmeklēt SMU konsultantu savā izglītības iestādē vai vērsties pie Jūrmalas Bērnu un jauniešu centra konsultantes Kristas Lubiņas (krista.lubina@edu.jurmala.lv)

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE