No 30. janvāra kursē jauns, agrāks, skolēnu maršruta autobuss Nr. 5. Autobuss no Kauguriem izbrauks plkst. 6.50 un caur Valteriem dosies uz Majoriem (saīsināts maršuts Nr. 4).

image

Maršrutā ir minibuss ar ietilpību līdz 21 pasažierim. Minibuss ir apzīmēts ar atpazīšanās zīmēm un norādi “SKOLĒNU”. 

 

Laiks

Autobusa pieturvieta

Skola

06:50

Lauku iela

 

06:53

Ganību iela

 

06:56

Raiņa iela

 

07:00

TC “Kauguri”

 

07:01

Nometņu iela

 

07:03

SAIVA

 

07:05

Kauņas iela

Jūrmalas Valsts ģimnāzija / Jūrmalas sākumskola “Atvase”

07:08

Slokas pamatskola

Slokas pamatskola

07:10

Jēkabpils iela

 

07:11

Raiņa iela [Ventspils šoseja]

 

07:12

Slokas AO

 

07:13

Asfalta rūpnīca

 

07:14

Tehnoinform

 

07:15

Atbalss iela

 

07:16

Zaļā iela

 

07:17

Kapsēta

 

07:19

Attīrīšanas iekārtas

 

07:20

Krastciems

 

07:21

Briežu iela

 

07:23

Čiekuru iela

 

07:24

Olgas iela

 

07:25

Valteri

 

07:26

Tērces iela

 

07:28

Lūšu iela

 

07:30

Dārzu iela

 

07:35

Mellužu estrāde

 

07:37

Pumpuri

Pumpuru vidusskola

07:38

Raiņa priedes

 

07:39

Jaundubulti

 

07:41

Lielupes iela

 

07:42

Kļavu iela

 

07:44

Dzelzceļa stacija "Dubulti"

 

07:45

Aspazijas muzejs

 

07:47

Jūrmalas dome

 

07:48

Dzelzceļa stacija "Majori"

 

07:50

Smilšu iela

Majoru vidusskola